Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Jackson Rathbone

PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2009 11:11 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Co vy a Jackson? Líbí? Nelíbí? Neznáte? :shock: K poslednímu se raději ani nepříznávejte. :D

Nové fotky Jacksona z traileru k filmu "Dread" (horor)-2009

http://photos.twilightladies.com/albums ... -00029.jpg

http://photos.twilightladies.com/albums ... -00014.jpg

http://photos.twilightladies.com/albums ... ead_12.jpg

No není roztomiloučkej? :D

A jedno jeho super cute video z youtube.com

http://www.youtube.com/watch?v=hjHcLtzENpo

Na závěr prohlášení: Nejsem žádnou velkou fanynkou tohohle herce :o , ale zavírat oči před jeho roztomilosti, příjemným vystupováním a usměvem je nemožné. :D

PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2009 11:19 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
JJ já si ho hodně oblíbila v seriálu Baječní lidé - sleduju to teď po nedělích (páč dříve jsem zaspala) je tam takovej miloučkej :) a jako Jasper se mi hodně líbí! A myslím - podle fotek apod. - že v NM bude zase skvělej!

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 12:27 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Kdo by neměl rád Jacksona?!! Come ooon :o))
Vylezly jsme z kina s kamarádkama a ony viděly poprvé ten film a naprosto všechny se shodly, že tam byl roztomilej ten blonďáček, já je musela zavést na správnou cestu tím, že jsem řekla, že ten hrál Jaspera :o))

Přesto to byl oblíbenec všech (zatímco já samozřejmě celou dobu koukala na Roba :D:D Tomu se nedá zabránit, sorry .D)

Nic to ovšem nebrání tomu, že Jackson je Number 3 (hned po týmu Edward a Demetri :D) :o) A nejradši ho mám v té super vtipné roli gaye v seriálu War at Home (dávali ho na HBO i na markíze) - tuto je video na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=DFDRjYKAIaE - e to hrooozně vtipné :o)

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 4:47 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Jacksona znám jenom z Twilight (zatím), ale souhlasím, že je skvělý a taky mi přijde vtipný. Nejvíc se mi líbil asi v té scéně, kdy je Bella u Cullenů a on je nervózní, vypadá tam jako střihoruký Edward (nevím proč, ale bylo to první, co mě v kine při pohledu na něj napadlo)

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 10:57 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Šmarjá, já jsem tak ráda, že tu má post i Jackson. Katie, byl to skvělý nápad. ;)

Také kůli němu teď každou Ne večer sleduju seriál Báječní lidé a pak ráno v práci koukám jak vyvoraná myš. :D

Je to takový typ herce, že o něm asi neřekneme, že je nádherný (to je Rob :D), ale roztomilý na něj sedí dokonale. ;)

Mě ohromil mimo jiné i v seriálu Criminal Minds, tam byl pro změnu šílený a hrál to dokonale: http://www.youtube.com/watch?v=Q2QldKbKBKk (pro ukázku)

A jak se Vám líbí jeho muzika? Už jste ho slyšeli?

PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2009 5:31 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Mikita: já opičky slyšela a je to dost Indie a funny :o) Ale likeable :o)) Roztomilé je to, co sedí :o)) Na jejich hudbu :o)

A nesouhlasím, spousta lidí si u Roba neřekne, že je "krásný" a já si vůbec nemyslím, že je typicky "krásný". Ale spousta lidí si u Jacksona řekne, že je roztomilý, to ano :o)

PříspěvekNapsal: čtv črc 30, 2009 7:52 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Petí: Máš pravdu, Rob není typický krasavec, měla jsem napsat, pro mě. :) I když já mám raději baculatější typy. :D

PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 9:25 am
HumanHumanRegistrován: pát říj 09, 2009 9:10 amPříspěvky: 2
Jackson je fakt skvělej herec. Jsem úplně ráda, že tam hraje. Ale trošku mě pobavily fotky z New Moon jak ho tam drží tam má takový vykulený oči ... docela zábavné ... xD

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 8:18 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak mám ho ráda,ale vnímat jsem ho začala až při NM,jak jinak,když jsem četla až po shlédnutí Twilight.Líbí se mi a musím říct,že je to myslím nejproměnlivější herec na fotkách jako kolem tadytoho.Měla jsem párkrát co dělat,abych ho vůbec poznala,jen ty vlasy mi vadí co mu udělali v NM.

PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 10:06 pm
Jsem ráda, že se konečně někde na fotkách objevil Jackson. Je k tomu i pěkný rozhovor. ;)

Q: Jak rozlišujete mezi láskou a chtíčem?
J: Chtíč chutná jako tequila, láska jako whiskey. Láska spaluje déle, hřeje vás uvnitř a občas vás nutí dělat bláznivé věci. Po tequile jste opilí. Můžete se opájet chtíčem a zahřívat láskou.

Q: Co si myslíte o porostu těla..... (Všichni mluví o chlupatém hrudníku, jen Jackson...)
J: Přál bych si, abych mohl mít větší strniště. Kůli NM se musím holit každý den. Raději bych je nechal růst, žil ale někde v horách a holil se sekerou.

Q: Jaká je jedna věc, kterou shledáváte neodolatelnou?
J: Sledování dívky ztracené v muzice. Speciálně u piána nebo cella. Jestliže narazím na dívku hrající na cello, budu si muset nespíš koupit nové spodní prádlo.

Q: Co vás jednoznačně odradí od vztahu?
J: Neuznávám takové ty věci, jako ostatní kluci, když holka řekne, že má přítele, ale že už je skoro konec. Beru jen nezadané dívky. Netvořím skupiny, možná v posteli, ale ne v ostatních aspektech mého života.

No to jsou jen některé otázky. Pak je tam ještě např., jak se dostává z rozchodu. Vždy odpoví absolutně nečekaně a většinou jinak, než ostatní. A přijde mi i docela vtipný. V mnoha aspektech mi hodně připomíná Roberta. Možná ho taky trochu poznamenal život v Londýně. :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: