Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Jackson Rathbone

PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 10:54 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Tiež som rada, že konečne fotia aj iné páry ako Roba s Kristen alebo Kristen s Taylorom. Jacksonovi s Ashley to spolu neskutočne pasuje, iskrí to medzi nimi a myslím, že sa obaja v rozhovoroch vyjadrili, že majú na seba menší crush.:D

Strašne sa mi páči, ako Jackson prirovnáva lásku ku chlastu.:D Netradičné, ale trefné.

PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 11:51 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
J: Chtíč chutná jako tequila, láska jako whiskey. Láska spaluje déle, hřeje vás uvnitř a občas vás nutí dělat bláznivé věci. Po tequile jste opilí. Můžete se opájet chtíčem a zahřívat láskou.
J: Beru jen nezadané dívky. Netvořím skupiny, možná v posteli, ale ne v ostatních aspektech mého života.

Tak tohle beru ;) Opravdu sympatický, dobře vypadající mladý muž s úžasnými názory ;) :)
Mikito, je ještě volné místo v Teamu Jasper/Jackson? :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 12:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Kačí: To je volné vždy. Aspoň v tom nebudu sama. Myslím, že Boston se s náma také bude družit. ;)

PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 10:59 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Mikita píše:
Kačí: To je volné vždy. Aspoň v tom nebudu sama. Myslím, že Boston se s náma také bude družit. ;)

No tos vystihla trefně XD Skoro bych řekla, že já tam už nějakou chvíli dokonce jsem XD Sice potichoučku, ale jo XD Tenhle photoshot je važně fantastickej XD Ten kluk má prostě úžasnej kukuč XD

PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 10:15 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
petra.freedom píše:
...spousta lidí si u Roba neřekne, že je "krásný" a já si vůbec nemyslím, že je typicky "krásný". Ale spousta lidí si u Jacksona řekne, že je roztomilý, to ano :o)

Celkem souhlas. Roba bych otipla spíš přívlastkem "sexy" , Jackson je fakt roztomilej. S nádherným úsměvem. A jeho komentáře jsou fakt vtipný, Mikito, dík (opět) za překlad.
:+1:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 7:14 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Myslím, že Jackson je tak zajímavá osobnost, že stojí za to ji tady trochu propagovat. :)

Se svou kapelou 100 monkeys natočil šíleně bláznivý klip.

http://www.youtube.com/watch?v=cOPP3r3Ci2M

Nevím, zda se to zdá jen mně, ale připomnělo mi to mého milovaného Jima Morrisona. Jackson na mě působí úplně stejně. No jen porovnejte ten hlas a tu energii. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=3dLAv0NklTg

A když už jsme u Jacksonovy muziky, na jackson-rathbone.com s ním dělali rozhovor a dozvíte se mimo jiné, jaká je jeho oblíbená music. ;)

http://jackson-rathbone.com/interview.php

PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:50 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Trochu mi to připomnělu hudbu ze šedesátých. Takže srovnání s Jimem Morrisonem není tak docela od věci... fakt jsou si podobní.
Jinak ten klip samotný byl šíleně ulítlý... *yay*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2009 2:51 am
Pětadvacet je krásný věk. ;)

Docela ráda bych Jacksonovi popřála osobně vše nejlepší, ale asi bych něvěděla, jak to pořádně anglicky říct, takže jsem vlasně ráda, že se nejspíš nikdy nesetkáme a nebudu se ztrapňovat. :beer2:

Tedy ještě raději bych se setkala s Jasperem, sice by se to nejspíš rovnalo sebevraždě, ale což. :)

Haha, už abych k Vánocům dostala nějakou jinou knihu. :)

PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2009 3:36 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Hááááppyyy Birthday! A užij si Christmas!
:wave:
:beer:

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 2:07 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Trailer na Jacksonov nový film je vonku. Vyzerá to na klasický popcorn, ale Jacksonovi to tam fakt sekne. A vyzerá to, že mu pridelili aj nejakú fešandu.

:arrow: The Last Airbender

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: