Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Jackson Rathbone

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 1:14 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jee, já si něvšimla, že je o Airbenderovi už zmínka tady, ale to nic nemění na tom, že se na film těším. :D

Jacksonovi to tam vážně sekne, přála bych mu, aby film měl úspěch a konečně by se vymanil z takové té škatulky herce pubertálních komedií a sladkého upíra.

I když mě trailer zase tolik nenalákal, filmu dám šanci a nastavuji budíček. :)
Dobrou zprávou ale rozhodně je, že se na jaře a v létě dočkáme mnoha nových Jacksonových fotek. ;)

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 7:54 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:
Jee, já si něvšimla, že je o Airbenderovi už zmínka tady, ale to nic nemění na tom, že se na film těším. :D

Ja som sa rozhodovala kam s tým., teraz je to aspoň v obidvoch.:D Je fakt, že mňa trailer tiež nepresvedčil, ale už len kvôli Jacksonovi sa oplatí tešiť. Navyše by malo ísť o prvý diel trilógie, takže pokiaľ prežije jednotku a bude to mať aký-taký úspech, budeme sa môcť tešiť na pravidelnú dávku Jacksona.:)

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 8:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ramira píše:
Navyše by malo ísť o prvý diel trilógie, takže pokiaľ prežije jednotku a bude to mať aký-taký úspech, budeme sa môcť tešiť na pravidelnú dávku Jacksona.:)

Tak na to mě napadá jen jediné. :)

:bounce: :bounce: :bounce:

PříspěvekNapsal: stř čer 09, 2010 9:21 am
Nový rozhovor s Jacksonem. K tomu jsou zde pěkné scany a nádherné fotky, obzvlášť ta s kytarou. ;)

http://jackson-rathbone.com/gallery/dis ... =621&pos=9

AFTER DARK
PO SETMĚNÍ

Na plátně upír a válečník, "zatracenec" v reálném životě. Jackson Rathbone má temnou stránku, ale od kdy je to na škodu? ;)

První tetování měl Jackson někde na úrovni pánve a hlásalo "I´m lost."

Zbytek článku si můžete přečíst zde.

Neohrabaný překlad tady.

Naposledy upravil Mikita dne čtv čer 10, 2010 7:34 am, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2010 1:18 pm
Stejně jako Robert, další člen Twilight týmu zkrátil své vlasy.
Ano, i Jackson se nechal ostříhat. Jde trochu o zvyk, ale jak je vidět, když se usměje, je to stále on a je vážně CUTE ! ;)

Pro team Jackson malá ukázka. ;)
Příloha:
cute_jackson.jpg

PS: Je úplně vidět, že nošení kontaktních čoček Jacksonovi potíže nedělá. ;)

PS2: Už jsem si končně vzpomněla, kde jsem přišla k Jacksonově fotce na nádraží. Je z filmu Dread. :D

Více informací o Jacksonovi a mnoho jeho dalších fotek naleznete na 3 hlavních úžasných zdrojích.

http://jackson-rathbone.com/
http://jackson-rathbone.org/
http://www.jacksonrathbonesource.org/

Objevuje se teď mnoho nových fotek. Jackson začíná být více v kurzu. Vydává nové album, do kin jde Eclipse a The Last Airbender. Uslyšíme teď o něm hodně často. ;)
Note:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2010 9:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Jeho fotka by měla být ve slovníku vedle slova CUTE. :D

PříspěvekNapsal: sob čer 26, 2010 3:36 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mne Jacksonove nové vlasy prídu také elvisovské. Vždy, keď vidím nejaké jeho fotky z akcie, hneď si spomeniem na Elvisa.:D Ale samozrejme, sekne mu to.:)

PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2010 11:49 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
trailer k filmu Girlfriend, to tetování co má na rameně je bomba

http://www.youtube.com/watch?v=7STrf72THdA

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 7:50 am
Působivý trailer. Podle názvu jsem čekala úplně něco jiného. Tohle ale vypadá vážně dobře. ;)

Jsem ráda, že Jacksonovi nechali aspoň nějaké jeho tetování, když už mu ostaní zapudrovali. :D No jo, tvrďák nemůže mít na ruce nápis tatínek. :D

PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 10:19 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Až teď sem zjistila, že tohle téma nesleduju! :D Si říkám proč mi odsud nic nechodí, že by nebylo nic nového? :D Ách jo :D
Ke girlfriend: název je mírně zavádějící, ihned se mi vybavila píseň od avril lavigne :D :D Ale vypadá to skvěle, ukápne slza...

A ta poznámka, že jeho fotka by měla být ve slovníku vedle slova cute je sakra pravda! :D :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: