Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  asociace

PříspěvekNapsal: úte led 19, 2010 9:54 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Nevěděla jsem jak líp to nazvat :-D koukala jsem na imdb kdo zrovna slaví narozeniny a při pohledu na tohohle herce mě nevím proč napadlo, že by mohl hrát Benjamina (egyptská smečka v BD)

http://www.imdb.com/media/rm2727120384/nm0503567

Taky jste někdy měli pocit že tenhle nebo tamten herec by byl v některé roli twilight ságy přesně na svém místě?

(P.S.: Leca a spol admin klidně smažte pokud je to mimo rámec působnosti :-D).

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 9:27 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
koukám že ani ťuk *bumped* a mě to dneska přepadlo zase :dance:

http://www.imdb.com/media/rm4181038080/nm0005447

a řekla bych že možná někdo z Denali girls

podobnou té staré,
a přesto jinou.

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 10:44 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Udělám ti radost, přispěju :D Mě se to etda ještě nestanu, ale řeknu ti, že ten kluk....je zatraceně krásnej :D :D A řekla bych že mi taky sedí...Pod jménem Benjamin si představuju někoho pěkného :D
A ta holka vypadá taky velmi zajímavě ;))

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 11:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No já si Bena představovala staršího. A i staršího podle mě obsadí. Vypadal by mezi Cullenama hodně mladě. Mě napadl někdo tak kolem 22.

Přečtu si popisy postav a taky zkusím tak dokupy svojí představu ;)

PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 4:35 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Ten mladý by byl ideální Benjamin a ta herečka by byla zajímavá třeba jako Irina :D

Já jsem taky přemýšlela a napadá mě třeba http://www.imdb.com/media/rm3169622784/nm0708381 do role Carmen, i když asi vyberou spíš nějakou vyhublou modelku no.

A tohle by mohl být nekterý z Drákulů :D http://www.imdb.com/media/rm2453703168/nm0631490

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 4:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Misqui: Přesně ses mi trefila do mých představ. Vím, že Bill Nighy je už jako upír moc profláklý, ale když on je taaak věrohodný. ;)

A Saru Ramirez úplně miluju. Je opravdu sexy a navíc ji mám spojenou se svou oblíbenou seriálovou postavou. :D Takže já bych jí roli v Twl moc přála. Takový egyptský klan by byl pro ni ideální. Další slečna z GA do Twl ságy. Jo, jo. ;)

Vím, že se mi po přečtení celé ságy stávalo, že jsem občas někoho zahlédla a říkala si, ten/ta by se mi líbil/a do té a té role, ale už jsem vše zapomněla.

Jen vím, že jsem si vždy říkla, že by byl pobledlý Crispin Glover výborný upír, třeba i z klanu Volturi. :D

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 7:50 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Mikita: jojo Bill je opravdu věrohodný upír, navíc Dráculové nesnáší Volturi , no a Bill s Michaelem už jsou jako rivalové docela zběhlí :D
A s tím Crispinem naprosto souhlasím, další dokonalý představitel upíra :D

PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 9:09 pm

podobnou té staré,
a přesto jinou.

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 1:37 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Zuzi tys na Bena vybrala Logana? :D TEn by Summit hodně stál :D:D si myslím, teď po percym a tak :D:D už si bude víc účtovat :D:D

A jak známe Summit...jediné, po čem prahnou, jsou peníze..a jediné, čeho se asi neradi budou zbavovat...jsou....no, co...huh?....peníze :D

PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 4:46 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
S Loganem bych souhlasila, jen se bojím aby nevypadal až moc mladě :D Já bych jen koukala a na nic nemyslela.. kdyby tam teda byl :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: