Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Robert Pattinson

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:18 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Když jsem se dozvěděla, že "Cedric" bude hrát Edwarda... kdybych řekla, že jsem byla naštvaná, tak by to bylo slabý slovo. Ale nechci být sprostá :D Edward a todle? Kde je to nadpozemsky krásné stvoření? Kde je ten sametový hlas? Kde je ten pan Dokonalý? Postupem času jak se objevovaly proma a trailery tak jsem si říkala, že to nebude až tak zlý ;) ale stále ho beru jako Roberta spíš než Edwarda. Já mám svou představu Edwarda se kterou jsem nesmírně spokojena. Ta představa se dost podobá herci Gaspardovi Ullielovi :D

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:33 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Jelikož jsem se ke čtení Twilight dostala až loni po maturitě, tak už jsem věděla, jací herci budou hrát ve filmu, proto jsem si na tu myšlenku zvykla a při čtení jsem si představovala už Kristen a Roba jako Bellu a Edwarda. Proto jsem nikdy neměla větší problém u obsazování herců (až tedy na Taylorovo ztvárnění Jacoba :lol: )

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:41 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Dith píše:
Jelikož jsem se ke čtení Twilight dostala až loni po maturitě, tak už jsem věděla, jací herci budou hrát ve filmu, proto jsem si na tu myšlenku zvykla a při čtení jsem si představovala už Kristen a Roba jako Bellu a Edwarda. Proto jsem nikdy neměla větší problém u obsazování herců (až tedy na Taylorovo ztvárnění Jacoba :lol: )

Tak to ti nezávidím :D nevím, já jsem fakt ráda za svou představu Edwarda, kterou jsem si ještě stihla vytvořit :D
Tak s Taylorem musím souhlasit :D toho snad nepřekousnu :D kdyby Jacoba hrál takovej Steven Strait... jsem si říkala, že bych snad začala Jacobovi i fandit. Ale jen ve filmu :D
Každé ráno když jezdím autobusem do školy, tak jede i jeden kluk. Přesně takhle jsem si představovala Jacoba. Má účes ala Edward, vysoký, svalnatý, tmavé vlasy, tmavá pleť... :oops: z fleku by si ho mohl zahrát a byl by lepší než Taylor :D ve vzhledu určitě :D

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:43 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
No, Rob mi nevadí... ;) Stejně jako Dith jsem začala číst TW když už se film točil, takže když jsem četla knihu, tak už jsem si jako Edwarda představovala Roba ;) I když by se na něj podle mě celkem hodil i Gaspard Ulliel :)
Co se týče dalších herců - jsem spokojená. Hodně se mi líbí i filmový Jacob, i když jsem asi jediná :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:48 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
No Rob je podle mě ideální, nedokážu se v roli Edwarda představit nikoho jiného. a stejně Stmívání jsem četla už když film běžel v kinech a to bylo tak že jeden den jsem začala číst druhý den odpoledne jsem dočetla a večer spěchala do kina...

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:50 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
bella_pattinson píše:
Tak to ti nezávidím :D nevím, já jsem fakt ráda za svou představu Edwarda, kterou jsem si ještě stihla vytvořit :D
Tak s Taylorem musím souhlasit :D toho snad nepřekousnu :D kdyby Jacoba hrál takovej Steven Strait... jsem si říkala, že bych snad začala Jacobovi i fandit. Ale jen ve filmu :D

Popravdě, já jsem s Robem jako s Edwardem spokojená a nepotřebuju si představovat nikoho jiného, takže mi to vůbec nevadí ;-)

Co týče Taylora, tak nevim, jestli mi vadí, protože hraje Jacoba a nebo mi vadí sám o sobě. Kdyby ho hrát Steven Strait, asi bych se taky nezlobila, aspoň by bylo o jednoho chlapa víc, na kterýho by se dalo koukat 8)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 4:08 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
Já jsem knihy začala číst jako tady většina, až když už bylo herecké obsazení známo, takže s Robem také nemám žádný problém. S Taylorem je to něco jiného, nezamlouvá se mi jak vzhledem, tak i svým vystupováním a „hereckým talentem“. :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 6:08 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
ja jsem rada, ze jsem TW zacala cist v dobe, kdy jeste nebylo tak "popularni". ackoliv v te dobe bylo uz o obsazeni filmu jasno, knizku jsem "zhltla" tak ryhle, ze jsem ani nezaregistrovala, kdo koho hraje. proto jsem si vytvorila svou vlastni predstavu nejen postav, ale i celkoveho "vzhledu" dejiste pribehu (forks, bellin pokoj, cullens house...) a taky nejakou zvlastni predstavu atmosfery a pocitu (nebo jak to popsat)...
diky tomu mi rob nikdy moc nesedel na edwarda, stejne jako mi nesedeli charlie, esme a carlisle. zjistila jsem, ze zacinam rozlisovat film a knizky jako dve samostatne stojici veci a filmove postavy jsem zacala respektovat (navic charlieho jsem si ve filmu vice oblibela).
myslela jsem, ze moje predstavy jsou vicemene v haji a tak me docela prekvapilo, kdyz jsem nedavno po dlouhe dobe pustila soundrack ke knizkam a vsechny postavy, ale hlavne pocity a atmosfera se mi vratili... bylo to divny, ale je to uzasny

a ehm, ehm... pridavam se k anye. taylor mi jako jake vyhovuje... (zato jaka samotnyho nesasim...)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:34 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:13 pmPříspěvky: 8
bella_pattinson píše:
Já si někdy říkám, že bych možná byla radši kdyby nebyl film. Nevím, když jsem to četla tak to nikdo neznal. A vemte si to teď? Když nějaká holka řekne, že je fanynka Twilight... tak si pod tím každej představí 13i letou puberťačku (byla jsem taky taková, takže tím nechci žádnou třináctku urazit, všechny takový nejsou) která po no nocích (i ve dne :D) slintá nad Edwardem. A všude je toho plno. Plno "blogísků" (neříkám, existují i kvalitní blogy), ale všechna ta popularita kolem toho mě štve. A taky mě štve, že jsem tu asi nejmladší, ale to už je jiná věc :D

Souhlasím s Tebou.. Na jedné straně úspěch všem moc přeju, ale na druhé se mi taky nezamlouvá, že to přehání... To omdlívání a šílenství kolem Roba... no, je mi ho líto a za ty holky se sama i někdy stydím... prostě nechápu.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:53 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Úplně mi mluvíte z duše!!! Toho kluka je mi moc moc líto, kdyby si tak uvědomili že vlastně šílí po Edwardovi tak by se Robovi nehorázně ulevilo :lol:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 12
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: