Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Robert Pattinson

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 3:23 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já vím, jak trapné, nechávat hned za sebou vlastní příspěvky. :)
Trpím trochu samomluvou, ale aspoň je vidět, koho Robert opravdu zajímá. :neener: :D

Jakto, že se tu ještě neprobíral Robův nový sestřih?! :D Co je to teď v tom Hollywoodu za módu? Všichni zkracují. (I Jackson. :boo: )
Co tomu říkáte? Nejspíš to má kvůli roli. Ale ten šok na MTV Awards... Mno, to ale není tak důležité. Samozřejmě mu to stále sluší (já k tomu mám jen jedno: Please, stop cutting his hair so short. :D ).

To je ale vedlejší, spíš mě to přivedlo na myšlenku zrekapitulovat si, na jaké filmy s Robem se můžeme těšit. Ptž po filmu Remember me se na jeho další filmy opravdu těším. ;)

Unbound Captives
(Jsem velmi zvědavá na český název, významově mi to připomíná spojení "vězení bez mříží", ale vůbec netuším, co by se mi zamlouvalo, nějak mi více vyhovují ty orignální názvy. :) A kdo asi bude tím nespoutaným zajatcem? :).)

V tomto westernu se Rob ukáže po boku Hugha Jackmana a Rachel Weisz, to vše pod taktovkou Madeleine Stowe. Na westerny moc nejsem, ale v tomto se sešlo opravdu zajímvé herecké obsazní a tak nezbývá, než se těšit na konec roku 2010. Jelikož se ale o filmu málo mluví, možná to vše bude trvat déle. Bohužel to asi nebude film, který by mě nalákal do kina.

Bel Ami
(Vsadila bych se, že český název bude stejný. :D)
O tomto filmu se mluví hodně. Jak by také ne. Robert v roli sukničkáře? Prostředí Paříže někdy v 18.tém století? To bude hodně zajímavé. Těšení je na maximu. :D

A další film, který by měl Robert do roku 2011 stihnout natočit (kromě pokračování Twl ságy).

Water for Elephants
(Voda pro slony možná nebude výsledným českým názvem, je zajímavé, co vše si u nás vymyslí. :D)
O tomto filmu už se pomalu začíná víc mluvit. Trochu romantika, trochu drama a k tomu cirkusové prostředí? To nezní špatně. Navíc se s Reese Witherspoon už znají, tak snad bude romance věrohodná.

Myslím, že Rob si vybírá docela zajímavé role, které bych od něj rozhodně nečekala. Westernový hoch nebo cirkusák? Opravdu se své škatulky snaží statečně zbavit. Držím palce a hned po Eclipse se velmi těším na snímek Bel Ami.

Jak to máte vy?

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 7:32 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Robův nový sestřih se mi líbí, mám takový dojem, že s tím i omládl ;)

Co se týče filmů, přiznávám bez mučení, že o Unbound Captives jsem zatím neslyšela, ale vypadá to zajímavě už jen kvůli tomu obsazení to shlédnu alespoň v klidu domova :lol:
Bel Ami zní o něco zajímavěji, na to bych možná šla i do kina... no uvidíme.
A na závěr Water for Elephants, no nevím, cirkusové prostředi je mi snad vzdálenější než western, ale možná to bude ještě milé překvapení...
Každopádně souhlasím, že si vybírá opravdu pestré role a to je jen dobře, alespoň je na co se těšit ;)

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 9:42 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Mikita píše:
Trpím trochu samomluvou, ale aspoň je vidět, koho Robert opravdu zajímá. :neener: :D

WHO IS IT ROBERT PATTINSON ? :shock:

PříspěvekNapsal: úte čer 15, 2010 8:39 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Inka píše:
WHO IS IT ROBERT PATTINSON ? :shock:

Čekala jsem různé reakce, ale tohle? Dostala jsi mě. :rolling:
Jak se ti vůbec líbí jeho nový sestřih? Já si stále nemůžu zvyknout,vypadá najednou hrozně slušně. :)

PříspěvekNapsal: úte čer 15, 2010 7:34 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Si piš, že se mi líbí i jako slušňáček. Ne jak ten tvůj, čeká na tom nádraží už tak dlouho, že vypadá jak vagabund, nemytý, mastný atd. a Eclipse furt nikde... :lol:
Teď vážně, Jackson je čím dál tím hezčí, jako není to Rob a navíc je tvůj, takže ti na ňho nevlezu, jsi kámoška :D , ale je fakt šikovnej.

PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 7:24 pm
Inko: Dík, jsi zlatá, ale obdivovat Jaksona klidně můžeš. Já ti trochu obdivuju Roba. ;) Aspoň můžeme Robovo téma udržovat stále aktivní. ;) Jistě brzo přidám zase nějakou novinku. ;)

PříspěvekNapsal: čtv čer 17, 2010 9:43 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Taky mě překvapil Robův nový vzhled, ale omládl, vypadá teď jako klučík a sluší mu to :clap: Co jsem si všimla, ani nový sestřih mu nebrání v tom, hrabat si rukou do vlasů (takový ten známý pohyb, roztažené prsty, však víte :rolling: )
Jinak se těším na jeho nové filmy. Western, no nevím, to není moje parketa, cirkusové prostředí... taky nevím, uvidíme, ale na BA se těším :rolling: Rob jako svůdník a sukničkář... hmm, na to jsem zvědavá :partydance:

btw. Inko, jsi mě fakt pobavila tou hláškou :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát čer 18, 2010 10:17 pm
Tak to si ze mě snad dělají p**el. Už vážně nevědí, o čem by psali.
Velmi podivné téma zde.

Musím se přiznat, že o tom jsem nikdy nepřemýšlela. Ale takhle propírat prádlo na veřejnosti? Chudák Robert, takovéhle stíhání musí být šílené.

Je vůbec něco, co ještě o Robovi nevíme? :D
Co by Vás tak vůbec zajímalo?

PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 1:42 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:
Jak se ti vůbec líbí jeho nový sestřih? Já si stále nemůžu zvyknout,vypadá najednou hrozně slušně. :)

A predtým nevyzeral slušne?:D:D Mne sa ten zostrih celkom páči, omladol nám.:D

Mikita píše:
Velmi podivné téma zde.

Naozaj veľmi zmysluplný článok. Vždy keď vidím Robovu fotku niekde v časopise, hneď mi napadne, aké "novinky" o ňom píšu. Väčšinou sú to vydestilované správy, keď už fakt nevedia, o čom by písali. Nemyslím si, že fanúšičky potrebujú nutne vedieť, či nosí trenírky alebo slipy.:D

PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 10:39 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Mikita píše:
Velmi podivné téma zde.

Taky jsem na to včera narazila a málem jsem se zvalila pod stůl :lol: Oni už vážně nevědí o čem psát, tak si asi vymýšlejí (a to je přesně to, co mi vadí na novinářích a doufám, že já tak nikdy nedopadnu :? )

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 11 z 12
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: