Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Robert Pattinson

PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 5:28 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Miki: To mají být ty tvoje novinky? nějaké bílé slipy? :lol: . Nesnáším články, jak tam vždycky napíšou - řekl o něm kamarád..., trapné. Stupidní články. Ale mezi námi děvčaty, slipy nemám ráda. Až spolu s Robem jednou budem, v nějaké té intimní chvilce, doufám, že nebude mít na sobě tohle prádlo :D . Dodnes mám v paměti, když jsme kdysi slavili na chatě narozky a kámoška v kuchyni brečela a najednou se tam objevil její přítel, když šel z wc. Měl na sobě pouze bílé slipy a uprostřed byla žlutá skvrna, když šel zpátky, neměla jsem už odvahu se podívat na zadek :) .

PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 10:03 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Inka: Vím, trapná novinka. Upozornil mě na ni přítel, asi chce nosit stejné prádlo či co. :D
Jo, když jsme byli v sobotu na nákupech, chtěla jsem si zkusit sukni v M&S a hned jsem byla v podezření, že jdu Robovi očumovat prádlo. :D

Mno nic. V Čechách jim konečně došlo, že je Rob oblíbený, a tak teď o něm pořád něco slyším v rádiu. To vám tu ale hlásit nebudu.
Je to trapné. Info, že je připravený na rande nás nezajímá a o jeho zásnubách také nic vědět nechcem.
Počkám si na solidnější informace. :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 12 z 12
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: