Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Robert Pattinson

PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 1:55 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
Tak jsem viděla na youtube trailer k RM a fakt to vypadá dobře :-)
Taky si myslím,že to bude mít Robert těžké stejně jako DiCaprio a doufám,že dopadne stejně jak on - Leovi naštěstí odpadly fanynky,které zbožňovaly jen jeho vzhled a zůstaly ty,které ho mají rády jako herce a to on pan herec fakt je!V období Titanicu jsem ho moc ráda neměla (stejně jako film),ale získal si mě ve filmu Chyť mě když to dokážeš a pak v dalších....(Krvavý diamant a Skrytá identita jsou výborné)
Takže Roberte v RM ukaž co v tobě je!!!!!!!!:-) :-) :-)
Ksichtík na zajímavý role má a ještě ať má schopnosti!Držím mu palce! :cheerleader:

PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 4:30 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Prirovnanie Roba k Leovi je celkom výstižné. Leo patrí k mojim obľúbeným hercom. Nehovorím, že som ho nejak žrala v časoch Titanicu (myslím, že viac žeriem momentálne Roba:D), ale svojimi ďalšími filmami ma utvrdil v tom, že je to pán herec, ktorý dokáže striedať úlohy a v každej byť uveriteľný.

Leo na mňa nikdy nepôsobil ako spratek, stačí, keď ho vidím na Zlatých glóbusoch so slzami na krajíčku, keď si Kate Winslet preberá cenu. A kritici ho už dávno vzali na milosť, lebo vidia, že má talent a vyberá si zaujímavé filmy. Ostatne pomaly začínajú brať na milosť aj takého Zaca Efrona.

Rob to bude mať ťažšie. Nepamätám si, že by sa pri Titanicu nejak výrazne ozývali hlasy, že Leo vôbec nevie hrať, čo pri Robovi počujem dosť často. Rob si síce vyberá rôznorodé úlohy (takže fakt nechápem tú pripomienku na Moviezone), ale čaká ho ešte veľmi dlhá cesta, kým presvedčí kritikov, že nechce byť ďalším miláčikom publika, ale skutočným hercom. Mňa samotnú ešte úplne nepresvedčil o svojich hereckých kvalitách, takže dúfam, že v Remember Me to naplno rozbalí. A snáď to dotiahne tak ďaleko ako Leo, pri ktorom si niektorí už ani nespomenú, že sa preslávil Titanicom.

PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 6:20 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Robert Pattinson se dá srovnat i s Orlandem Bloomem - tenhle hezounek se proslavil coby Legolas v Pánovi prstenu a hrdinsko-romantický styl mu zůstal... v podobném duchu hrál i ve známých Pirátech z Karibiku, takže bude mít docela problém, aby se dostal ze škatulky romantických milovníků.
Třeba Kate Winsletová si po Titanicu střihla roli v nějakém nízkorozpočtovém filmu, jen aby nezapadla do škatulky romantiček v dobových kostýmech.
A co si vzpomínám, tak Elijah Wood hned po skončení Pána prstenu vzal taky nějakou úplně civilní roli - aby mu nezůstal Frodo na krku do konce života. (A jsem zvědavá, jak se s tím v budoucnu poperou hlavní hvězdy ze série Harry Potter).

Jestli bude něco z Roberta, to se uvidí. Jestli kluk neusne na vavřínech a bude na sobě pracovat, může z něho něco být. Ale to stejně záleží na něm, my to neovlivníme...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2009 10:41 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Přirovnávat Roba k Leovi no budiž :neener: Já mám ale k Leovi nevím proč ze všech filmů nejvíc zafixovanou předělávku Romea a Julie :eek:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 9:45 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Dost bych se hádala, kdyby se někdo zase navážel do Robertova výrazu a přirovnával by ho k pohledu alá kaktus v zadní části těla. :)

V NM je Robert sladký, při rozchodové scéně věrohodný a trochu i děsivý, rozlobený a já z toho cítím ten smutek a to přemáhání. I když tam není moc často, vždy se budu těšit, až se objeví na scéně, ať je Taylor/Jacob sympatický sebevíc. I když místo jeho stálého zjevování by mi naprosto stačil jeho hlas a nebo nějaká decentnější halucinace. :)

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 8:27 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
I když tam není moc často, vždy se budu těšit, až se objeví na scéně, ať je Taylor/Jacob sympatický sebevíc.

Tak to rozhodně ;)
Já myslím, že Rob je perfektní Edward a hraje ho absolutně odpovídajícně knižní předloze. Sladce i děsivě, trpitelsky i vtipně... a s nádherným úsměvem :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2009 8:48 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: ned lis 29, 2009 6:11 pmPříspěvky: 28
Jsem tu nová, podle ikonky je myslím jasné, kdo je můj favorit...
Čtu vás tu už nějakou dobu, ale se psaním se teprve rozkoukávám.
Dnes jsem film viděla konečně v kině a jsem nadšená i přes šílené recenze. Pravda - Roba je ve filmu pomálu, ale i to stojí za to! Jeho přechody ze ztrápeného pohledu do úsměvu jsou nepřekonatelné.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 12:39 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem si sehnala film The Haunted Airman, sice k němu nejsou titulky, ale nevadí, moc tam nemluví, má to být asi umělecký film a tak to staví na zmučených výrazech a děsivých záběrech do tmy a jak Rob jednou řekl, byla to pěkná práce, sedí v kolečkovém křesle a pořád kouří. :)

Ale je jedno, co si myslím o filmu, hlavní je, že Rob tam podal slušný výkon. Tihle podivíni mu opravdu sedí, a i když místy působil až moc strnule, tak svými gesty a pohledy to vždy napravil. A ten jeho křik ze spaní, tomu říkám strach z nočních můr. ;)
Je zajímavé, že na ně pořád působí stejně, jak je stále tak utrápený, čekám na každý jeho sebemenší úsměv a když pak přijde, směju se jak měsíček na hnoji. Scény s jeho tetou jsou snad nejlepší záběry filmu, Rob tam je jak roztomilé malé štěňátko. :)
Doporučuji všem. ;)

PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 12:52 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Já z tohodle filmu viděla hafo ukázek, takže svůj obrázek mám :-)
Já se zase v tejdnu koukala (bez titulků, ty jsem sehnala až po dokoukání) na Little Ashes :-) A nebylo to tak strašný, jak jsem předpokládala...ty momentky, kterých jsem se bála (Rob s chlapem) jsem už viděla všechny na netu, takže mě ve filmu nepřekvapily...a co říct k Robovi...zvláštní výkon...v některých momentech v něm pořád vidím Edwarda a někde je to úplně někdo jinej, koho nepoznávám :-) Vzhledem k tomu, že film mi sám o sobě nic moc neřekl a bez titulků mě ani nijak nebavil (myslím, že to nezmění ani ty titulky), tak ani nevím, co dalšícho bych dodala :-) Ještě čekám na titulky (jestli je někde seženu) k How to be... Ale jak už jsem psala...on hraje pořád takový divný týpky :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2009 4:52 pm
Lencaa píše:
n...v některých momentech v něm pořád vidím Edwarda a někde je to úplně někdo jinej, koho nepoznávám :-)

Tak s tím naprosto souhlasím. ;) Také jsem měla takový pocit, jen jsem to nechtěla říct úplně nahlas, abyste si nemysleli, že to moc srovnávám. :D Přesně, někde Edward, jak vyšitej, a to jsem viděla jiný film. :D

PS: Lenčí, máš ode mě dotaz v soukromých zprávách tady, i na ČSFD. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 10 z 12
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: