Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Kristen Stewart

PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 7:23 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Kristen se narodila 9. dubna 1990 v Los Angeles. Její otec pracoval jako manager, producent a režisér u mnoha televizních seriálů stanice Fox. Když si jí ve školní hře všiml agent a kontaktoval její rodiče, původně byli proti tomu, aby Kristen zkusila své štěstí jako herečka. Nakonec se ale podvolili a když jí bylo osm let, začala se účastnit konkurzů na televizní a filmové role. Poprvé se objevila ve filmu The Thirteenth Year z roku 1999, kde hrála jen malou roličku.

Její velká šance přišla v roce 2002, když si zahrála po boku Jodie Foster její dceru ve filmu Úkryt. Poté se objevila po boku takových herců jako Dennis Quaid, Sharon Stone (Cold Creek Manor, 2003), Meg Ryan, Adam Brody (In the Land of Women), Robert De Niro, Bruce Willis a Sean Penn (What Just Happened?, 2008).

zdroj: IMDB, Kris-Stewart.org
----------------------------------------------------------------------------

Jop, když už tady máme Roba, tak filmová Bella nesmí chybět!
Osobně jsem se s Kris prvně setkala v Úkrytu - film ušel, ale popravdě tehdá jsem se na "tu malou holku" kdoví jak nesoustředila. Jakmile byla vybrána jako Isabela Swan, zájem stoupl :-D Následně jsem prolistovala náš dvd seznam a koukala, kde by - pro mě dosum ne moc známá - herečka mohla hrát... Narazila jsem na Cold Creek manor - hm hm hm, Jumper ( njn těch 10 sekund), In the land of women - tam se mi moc líbila, ovšem kde na mě opravdu udělala dojem byl film The cake eaters!
Teď se mi doma válí In to the wild a What just happened - takže až bude trocha času bude lahoda koukat.

Kris je nadějná herečka, která, nevím jak to dělá, dokáže každé filmové postavě, vdechnout osobité kouzlo smíchané se smrtelnou dávkou nevšednosti - možná proto se na filmy s ní doooobře kouká.
Takže velké dík tomu, koho napadlo ji do Twilight naverbovat...
:wave:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 8:39 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
Kris je nadějná herečka, která, nevím jak to dělá, dokáže každé filmové postavě, vdechnout osobité kouzlo smíchané se smrtelnou dávkou nevšednosti - možná proto se na filmy s ní doooobře kouká.
Takže velké dík tomu, koho napadlo ji do Twilight naverbovat..

S tím musím jen souhlasit! Mě přišla do podvědomí v The Messengers - tam se mi moooc líbila - sice je to film, na který se dá podívat jen jednou, ale je dost napívavý. A Kristen tam byla exelující.

Chystám se podívat se na snímek Mluv - jsem na něj dost zvědavá a chtěla bych vidět i What just happened?.

PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 9:43 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
áááá vidíš to! zapomněla jsme na Speak - kde Kris taky perlí!!! (já bych jí dala oskara - na to kolik jí tam bylo a jak to zahráda - wouw!)
a The messengers máme doma taky, ale na ten bych raději nevzpomínala - ikdyž to tam zachňuje KS, tak ten "horor" je příšeně nudný... *silent*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 10:32 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Citace:
The messengers máme doma taky, ale na ten bych raději nevzpomínala - ikdyž to tam zachňuje KS, tak ten "horor" je příšeně nudný... *silent*

No já bych to ani do hororů nepočítala, je to jen takový napínavý "příběh", ale fakt se mi v něm líbila (jako jediná).

Ale jsi asi miliontá, která říká, že Speak je skvělý - už abych to tu měla, ale bratrovi všechno moc dlouho trvá ;)

PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 7:08 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tak já v Úkrytu ani nevěděla, že je to Kristen (jsem si nakou chvili myslela driv ze to byl chlapecek uz nevim proc:D)

Ale znala jsem jí dřív z filmu In the Land of Women, který je jedním z mých nejoblíbenějších, koukla jsem na něm kvůli účasti Adama Brodyho a Meg Ryan.
A potom jak jsem viděla ten klip Paramore tehdy, co jsem poprve slysela o Twilight tak říkám hele tam hraje ten co hrál Cedrika a ještě k tomu ta z In the Land of Women, a Volchok :D:D

Jinak Kristen se mi líbí v jiných filmech, ale tak nějak mi přijde, že jsou dost vidět její klasická gesta a třeba v Twilight mi jako Bella přišla, že vypadá to ano, ale někde jako nebylo vidět nic, jsem si říkala a takhle má vypadat, že ho miluje? Dyť vypadá, jako když se ksakru bojí!

PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 7:15 pm
Speak je opravdu povedený. Napínavý od začátku do konce. Jak říkám, Kris má ten dar svou postavu zahrát realisticky :bow: K tomuto filmu jsem se dostala docela velkou náhodou, které tímto děkuju :lol: Popožeň bratra - stojí to zato.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 7:53 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
Keď som sa dozvedela, že Kris bude hrať Bellu, nebola som tým veľmi nadšená. :oops: To asi preto, že som vždy fandila Emily Browning, takže nikoho iného som si do tejto role nevedela predstaviť. A tiež to bolo tým, že som dovtedy žiadny film s Kristen nevidela...

Tak som postupne začala zháňať filmy, v ktorých hrala. Ako prvý som tuším videla The Messengers a to ma prinútilo veriť tomu, že bude dobrá. :) A keď som videla In the land of women a Speak, vedela som, že bude dobrá. A je skvelá! ;)

Mám ju rada ako herečku, aj ako osobnosť... A teším sa na to, až si pozriem ďalšie jej filmy... :)

PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 4:55 pm
Takže konečně jsem viděla Kris ve Speak. Byla tam DD. Ale Fakt to zachraňovala vyloženě jen ona - ti rodiče proboha!!!! Ten film se mi jako takovej moc teda nelíbil - ona naproti tomu fakt super výkon na tento typ rolí je fakt jak dělaná (na to kolik jí tenkrát bylo)

PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2009 11:30 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 7:24 amPříspěvky: 33Bydliště: Brandýsek
Tak jsem dnes pokukovala na youtube.cz objevila jsem tohle video s Kristen (nějaký ten rok už má), nevím jestli to tu už bylo každopádně jedná se o reklamu na Porshe...

http://www.youtube.com/watch?v=bJlI7TEh ... re=related

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 5:50 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Kristen mi vždycky připadala trošku zvláštní a po tom letošním Comic Conu mi začíná být mírně nesympatická :roll:

Nevím, jestli byla zkouřená nebo opilá nebo tak něco, jak jsme diskutovaly už na intoxicated, ale když se na ni člověk dívá, tak mu přijde, že ji všechno jenom otravuje (myslím ta tiskovka, otázky novinářů...) nebo nevím, jak to popsat.

Ještě mě tak napadlo k jejímu vzhledu na tom Comic Conu... Vedle ostatních hereček vypadala jak bezdomovec, fakt, třeba v porovnání s Ashley :eek: (P.S. Vím, že za to ostříhání vlasů si sama nemůže, ale upravit by si je mohla... aspoň trochu...)

Naposledy upravil Kačí dne sob říj 24, 2009 11:29 pm, celkově upraveno 1

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 5
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: