Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Kristen Stewart

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 9:26 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já mám zase pocit, že Kristen v Twilight působila lépe. Ona umí hrát, působí přirozeně a byla tu výborná, mám však pocit, že to umí lépe. Mám o ní vyšší mínění a tady se mi zdála taková nějaká unavená nebo otrávená. Možná nechtěla převálcovat Taylora, tak se krotila... ;)
I když hodně kazí dojem i to, že mluví o díře v hrudi a má zamaskované kruhy pod očima a pěkný veselý makeup a fyzická bolest je patrná jen, když se chytí za srdce. :)
A co to dělá ve Volteře s těma rukama při "Please, don´t!" Vím, že padnout na kolena by bylo teatrální, ale viděla bych to raději. ;)
A její výraz v kině na schodech jsem se stále ještě nerozluštila.

PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 11:21 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon pro 07, 2009 12:10 amPříspěvky: 97Bydliště: Praha
Podle mě je Kristen nejlepší ;)

PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 12:06 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Nebudu se nějak extrémně přidávat do diskuze a rozdmýchávat oheň, toho už mám dost :D Ale přečetla jsem si tu zprávu od Mikity, že kdyby padla na kolena, bylo by to lepší - a hned nato jsem si to představila a musím říct, že jsem se zase nasmála :D:D ale vzhledem ke koncepci New Moon by to tam výborně sedlo :) :D

Jinak Teri, tvá láska ke Kristen je nekonečná, tušila jsem :D

A poslední poznámka - Kristen mi přišla nejlepší ve filmu In the Land of Women, to jsem se s ní seznámila poprvé a tam mi přišla dobrá, v pohodě (no...možná mě oslňoval Adam Brody a tolik jsem to nevnímala:D), ale jde o to, že čím víc filmů jsem s ní viděla (ok, není jich tolik, ale pár jich je :D), tak se přesvědčuju o tom, že je všude úplně stejná. Neumím to popsat, neb nejsem filmový kritik ani člověk, co se umí vyjadřovat (bohužel:D), ale prostě stejné rysy, stejná gesta, stejné záseky - a pomalu jako real life Kristen. Toť má observace.

Ukončím to naveselo, abych nebyla za tu nenávistivou případně extrémně závistivou mrchu :D - v Twilight byla lepší než v New Moon. O kus.

PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 11:12 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
už jsem to tady někde psala - Kris hraje tak, že jí věříte jedna báseň ať už jde o The cake eaters, Speak, In the land of women, etc.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 10:48 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon pro 07, 2009 12:10 amPříspěvky: 97Bydliště: Praha
Peta: Ano...moje láska JE nekonečná :D:D:D
já prostě nechápu, co byste chtěli...hrát vážně umí...a už předvedla, že dokáže zahrát úplně všechno!...a stejně tu jsou pořád nějaký připomínky :D
A jak bude zdůrazněno v mé přednášce na FF...bez ní by Twilight rozhodně nebyl tak dobrý!!! :D:D:D

PříspěvekNapsal: úte čer 29, 2010 5:05 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
T: Já ti jen můžu říct, že bez ní by byla sága T výborná ;)

PříspěvekNapsal: úte čer 29, 2010 5:21 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
:rolling: :rolling: nemám co víc na to dodat. :rolling:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: