Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Kristen Stewart

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 7:32 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Já Comic con neviděla :( ale neměla tam mít vzhled z natáčení o Joan Jett?

No nevím zatím co jsem s ní viděla rozhovory nebo četla tak se mi docela líbily (řeknu více až uvidím ten Comic)

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 7:44 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:42 amPříspěvky: 14Bydliště: Austerlitz
Mě tam přišla taková unavená, možná proto působila, že je trochu mimo a nic ji nezajímá. Jinak se mi se vzhledem jako Joan Jett také moc nelíbí, snad to brzy dotočí.. *rofl*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 9:45 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Také mi přijde nějak unavenější. Byla jsem zvyklá na vtipnou Kristen plnou elánu a fórů na Roba, ale tenhle otrávený výraz? Měla raději zůstat doma a nedělat ksichty. I když Rob také už polevuje z té euforie a je na něm vidět únava, pořád je příjemný a snaží se. ;)

PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2009 8:36 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
No asi mají toho natáčení už plný zuby, jen doufám, že nebudou takhle unavení při natáčení Eclipse. Budou ze sebe muset dostat to nejlepší. Navíc nám Rob stárne, už teď je mu těžko k uvěření těch 17 a co teprve za rok, dva. Takže Rozbřesk by měli začít točit hned po trojce.
Jsem zvědavá jestli bude mít Kristen v trojce paruku, asi jí nestačí ty vlasy tak rychle dorůst.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2009 9:50 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Taky pochybuji, že jí za dva týdny o tolik dorostou. :D

K BD: Doufám že začnou natáčet až po New Moon. Bylo by to opravdu divné navíc sledovat fotky i z jeho natáčení, když by sme ho viděli min. na konci příštího roku a před kterým budou ještě dva filmy.

Za půl roku Rob zas o tolik nezestárne. :) ;)

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 4:34 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No podle mě jsou asi opravdu už všichni unavení a na Kristen to jde vidět nejvíc, já se jím ostatně nedivím, já bych na jejím místě všechny ty fanynky a novináře buď vlastnoručně přizabila nebo bych se z toho zbláznila.
Co se týče paruky, myslím, že ji bude mít stoprocentně, za prvé jí to určitě nedoroste a navíc by si ty vlasy musela ještě odbarvit, nepředpokládám, že by měla jenom černý přeliv, který je dole hned.
No a k Breaking dawn: tak nějak doufám, že začnou někdy na jaře, to nebude ani moc brzo, ani moc pozdě, přeci jen točit tři filmy prakticky po sobě, to už by asi nevypadala unaveně jenom Kristen.

PříspěvekNapsal: sob srp 01, 2009 12:32 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon čer 01, 2009 7:45 pmPříspěvky: 24Bydliště: Praha
asi mě teď všichni zabijete, ale já Kristen fakt nemám ráda :D
jo, líbila se mi ve Speak, ale to byl jediný film kde se mi líbila, Messengers mi přišli jako nehorázná nuda, a měla tam pár replik, většinou se tvářila "vyděšeně"
vůbec jsem si Bellu představovala jinak, Kristen mi příjde taková nevýrazná, prostě mi tam nesedí...

a co se týče natáčení filmů - určitě by bylo lepší kdyby měli nějakou přestávku, jak by se vám líbily všichni s pytli pod očima a výrazem "zabijte mě rychle a bezbolestně"? :D

I´m team Switzerland!
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 11:49 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Omlouvám se Kristen :lol: že jsem o ní řekla, že na Comic Con vypadala jak bezdomovec (i když tak vypadala...), teď po shlédnutí pár videí z Teen Choice Award 2009 musím říct, že vypadala zase krásně a moc jí to slušelo :bow:

Holt jsme všichni jen lidi a i budoucí hvězdy filmového plátna jsou někdy unavený a nemaj zrovna vypraný sexy šaty a maj kruhy pod očima a ptačí hnízdo na hlavě... :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 12:01 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Jo, a na ní zrovna ty kruhy pod očima jsou děsně vidět. Mě chudák holka přišla poslední dobou totálně vyčerpaná... Ale zdá se, že už ji konečně nechali aspoň trochu vyspat XD Na Teen vypadala odpočinutějc XD

PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 4:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Na teen vypadala nádherně. Ty botičky a ty šaty jí dokonale sedly. Byla okouzlující a vůbec mi pak nevadili ty tmavé vlasy.

PS: Jediné ji slušela ta současá americká móda velmi mini minisukní. Když šla na pódium s Robem ta Megan, říkala jsem si, že kdyby byla kamera o 5cm níž, mohli bychom vidět, jaké se pod takové mini nadýchané hadry nosí spodní prádlo. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: