Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Kristen Stewart

PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2009 7:09 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Dneska jsem si zašla na oficiální stránku New Moon a jako vždy se mi automaticky zapnul trailer a tak jsem ho jako vždy hned vypla a zastavil se mi na dost vtipném záberu.

Posudte sami. :)

http://tinyurl.com/ygkeqya

Bella se na ní dívá bůh ví kam. :)

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 11:04 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Nevím kde se dívá,ale tady vypadá jak Zlobr a Zlobři jsou jak cibule :lol: .Jinak mě jako ženská se líbí a ti dva se mi líbí spolu,pěkný páreček.Jinak je pravda,že ji mám v lásce asi tak jak Bellu,takže střídavě oblačno atd.A nemusím její hlas.

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 2:54 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Inka píše:
A nemusím její hlas.

Mě se na Kristen právě ten její hlas líbí ;) Ona je taková zvláštní a ten její hrubší hlas jí ještě na té zvláštnosti přidává.

Ona je ten typ člověka, kterého lidi buď nesnáší anebo naopak prostě mají rádi (to se mi stává taky... :mrgreen: ). Nic mezi tím.

Třeba teď v tom videu z natáčení v Itálii, tam vypadá tak spokojeně, přátelsky, vysmátá :) Natáčení ve Volteře se hercům asi fakt líbilo ;) :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 5:20 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
S tím souhlas,víš s čím ne?neumím to kopírovat,jen celý text a to se nemá *wink* .Má pěkný úsměv a jako ženská se mi fakt líbí,ale jak jsem ji slyšela v Twilight tak pro mě tak trochu šišlala,chápeš?možná to je tím,že já nejsem england,jo ale to o maj gaž bylo hrozné.Zato Robert,Káčo!ten hlas!ještě pořád mi zní v uších.Jééé,já bych se tak chtěla naučit anglicky,ale jsem zdechloň zdechlý,myslím,že kdybych ve škole neměla tu zasranou němčinu,tak mi mě to lákalo se zdokonalovat,ale takhle mě to nebere,ale závidím vám.Jo a zášť k ní necítím,pana jo,však moje zbožné přání je víš co,nechápu,neznám je,nikdy je neuvidím a přece si to přeju a fandím jim.

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 10:07 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Inka píše:
.Má pěkný úsměv a jako ženská se mi fakt líbí,ale jak jsem ji slyšela v Twilight tak pro mě tak trochu šišlala,chápeš?možná to je tím,že já nejsem england,jo ale to o maj gaž bylo hrozné

Tak to "my gosh" je docela oblíbený, jelikož ve věřící puritánský americe je "my god" bráno občas jako takový moc rouhavý. Takže mládež ráda a často radši říká "my gosh". takže mě to neurazilo. Teda alespoň co vim, možná vás klamu Oo

Celkově mě její hlas příjde příjemnej na poslech, stejně jako Robův a je jí hezky rozumnět XD XD XD

PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2009 10:47 pm
Jo takhle?to jsem nevěděla s tím gosh,bo já znám jen ten jeden výraz.No takže za to může moje nevědomost.D
ále s tím te
da nesouhlasím srovnávat ho poslechově stejně jak u mojeho Robertka :P .A stím jak jde Kristen rozumět,to je zřejmě pravda,říkaj mi to kámošky co anglicky umí a to si vem,že jsem jim pouštěla Twilight z telefonu,takže zhoršená kvalita.

PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 2:55 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Musím sa podeliť. Asi pred 2 týždňami robili Kristen, Rob a Taylor rozhovor pre EW a odvážili sa spýtať Kristen, čo je pravdy na tom, že chodí s Robom.:D Jej odpoveď:

Citace:
“Asi by som normálne odpovedala, keby to ľudia nenafúkli do takých obrovských rozmerov. Ale nechystám sa týmto fanatikom odpovedať. Viem, že ľudia si často hovoria ‘Vybrala si si povolanie herečky, prečo nám do riti neodhalíš celý svoj život?! Dáš mi svoje prvorodené dieťa?’” (do toho zasiahne Rob, ktorý sa snaží situáciu upokojiť, ale Kristen ho zruší) "Veľa som o tom rozmýšľala. Neexistuje odpoveď, ktorá by ťa nekompromitovala. Zamyslite sa nad každou možnou situáciou: "Ok, chodíme spolu. Nechodíme spolu. Som lesba." Snažím sa nechať si niečo pre seba. Keby sa ma ľudia začali pýtať, či chodím s Taylorom, tiež by som ich poslala do prdele. Odpovedala by som rovnako." (Rob sa okamžite pozrie na Taylora so slovami "Ja tiež".:D)

To je Kristen, ktorú mám rada. Na nič si nehrá, neberie si servítky a nemá potrebu predstierať, že je niekým iným. Príjemné osvieženie v biznise, kde má každý naučené tri frázy a opakuje ich stále dookola. (Rob to má ako zvyčajne celé na háku a vtipkuje:D)

Vážne je to v poslednej dobe už príliš a ľudia by s tým mali prestať. Naberá to absurdné rozmery.

PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 12:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Dáš nám prvorozené dítě? :D

Bylo by to víc vtipné, kdyby ta představa nebyla tak děsivá, ptž mám dojem, že s těmi šílenými paparazzi za zády je to i možné. Má pravdu, už několikrát s Robem řekli, že spolu nechodí a stále se jich na to ptají, takže co říct, aby dali pokoj? Asi to nemá žádné řešení. :(

Jak někdo psal na fóru, že s Taylorem je Kristen při focení uvolněnější. Myslím, že to není jen při focení. Mám takový dojem i z rozhovorů, kdy je třeba jen s Robem. Jako by se tvářila pernamentně naštvaně. Působí to na mě, jakoby se šíleně hlídala, aby na Roba nebyla milá, aby si to někdo nevysvětlil jako zamilovanost a nějaký vztah..... Je mi pak líto nejen Kristen, ale i Roba.

PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 1:32 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Mikita píše:
Jak někdo psal na fóru, že s Taylorem je Kristen při focení uvolněnější. Myslím, že to není jen při focení. Mám takový dojem i z rozhovorů, kdy je třeba jen s Robem. Jako by se tvářila pernamentně naštvaně. Působí to na mě, jakoby se šíleně hlídala, aby na Roba nebyla milá, aby si to někdo nevysvětlil jako zamilovanost a nějaký vztah..... Je mi pak líto nejen Kristen, ale i Roba.

Teď jsi to vystihla, děvče. Myslim, že už teď se můžeme těšit na otázky, jestli chodí s Taylorem a zda plánují společnou budoucnost a co tomu říká Rob, že ho takhle odstrčila.... Bleh, je mi z těhle otázek na nic. Podle mě to je jejich věc, jeslti spolu něco mají nebo ne, jestli jo, přeju jim to, jestli ne.. no tak sjou fajn kámoši (evidentně tedy jsou) a jako co?

Nemyslim si, že herec/herečka je povinen nutně o sobě zveřejnit úplně všechno. Podle mě maj plný právo oddělovat soukromý a pracovní život.

PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 2:09 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Boston píše:
Nemyslim si, že herec/herečka je povinen nutně o sobě zveřejnit úplně všechno. Podle mě maj plný právo oddělovat soukromý a pracovní život.

Přesně tak, naprosto souhlasím. A navíc to, co se kolikrát kolem nich děje, je děsivý. I kdyby spolu opravdu chodili, je to jen jejich věc. Jen by mě zajímalo, kdyby opravdu řekli "ano, máme se rádi, chodíme spolu" jestli by jim ti novináři dali konečně pokoj? ;) Asi ne.
A ohledně toho focení jí s Robem, i když jejich společný photoshooty mi připadají naprosto v pohodě a uvolněný, viz. ten poslední pro HB, tak třeba na videích z těch meeting a premiér apod. vypadá nervózněji a nejen ona, ale i Rob. Taky vědí asi proč ;)

Rami: Jinak, pěkně jim to řekla :D A Robova vtipná tečka na závěr... :D
Je to někde na netu k vidění? Docela ráda bych se na to mrkla ;) :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: