Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Kristen Stewart

PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 7:50 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Mikita píše:
Dáš nám prvorozené dítě? :D

Bylo by to víc vtipné, kdyby ta představa nebyla tak děsivá, ptž mám dojem, že s těmi šílenými paparazzi za zády je to i možné. Má pravdu, už několikrát s Robem řekli, že spolu nechodí a stále se jich na to ptají, takže co říct, aby dali pokoj? Asi to nemá žádné řešení. :(

Jak někdo psal na fóru, že s Taylorem je Kristen při focení uvolněnější. Myslím, že to není jen při focení. Mám takový dojem i z rozhovorů, kdy je třeba jen s Robem. Jako by se tvářila pernamentně naštvaně. Působí to na mě, jakoby se šíleně hlídala, aby na Roba nebyla milá, aby si to někdo nevysvětlil jako zamilovanost a nějaký vztah..... Je mi pak líto nejen Kristen, ale i Roba.

Souhlas... Stačí se podívat na několik serverů, kde neustále pitvají jejich vztahy. Ale to by tak nevadilo, koneckonců řeč se mluví a voda teče.
Ale když na ně osobně pořád dorážejí s těmi dotazy, a oni se pořád musí tvářit mile a usměvavě a posté opakovat, že ne, že jsou jen kamarádi, a někde uvntiř už bublají jak přetopený kotlík... A i kdyby mezi nimi něco bylo, no a co? Jestli mezi nimi něco jiskří, tak dotazy tohoto druhu jsou nejlepší k zabití nějakého vztahu. Protože pokud by spolu chodili a byli pořád pod drobnohledem a všichni by zkoumali každý jejich úsměv, pohled nebo dotyk, tak si myslím, že by to bylo neúnosné pro oba.
:ambulance:
Je fakt, že jsou momentálně populární a že musí počítat i s negativní stránkou této popularity. Jenže všeho moc škodí a myslím, že oba mají co dělat, aby to unesli.
A taky jsem si všimla, stejně jako vy, že když jsou spolu, je trochu odtažitá, snaží se držet odstup. Viděla jsem nějaké video, kde je s Robertem - a video, kde točili focení s Taylorem. Rozdíl byl viditelný, s ním byla daleko uvolněnější.
:beer:

(Přesto, když jsem viděla ty jejich nové fotky - nádhera! Myslím teď Robert a Kristen.))

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 1:34 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Kačí píše:
Je to někde na netu k vidění? Docela ráda bych se na to mrkla ;) :D

Tiež by som si rada pozrela videozáznam, ale bohužiaľ je to iba v textovej podobe.

Ja teda dúfam, že sa po premiére New Moon nebudú objavovať titulky "Kristen opustila Roba kvôli Taylorovi". Nikto by im to ani neuveril.:D

PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 4:09 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Teď mě napadá, když v Robově tématu řešíme jeho ostatní filmové role, našla jsem na YouTube pár videí z filmu Adventureland, ve kterém hraje Kris. Je tam k vidění break up scene i její kiss scene s Ryanem Reynoldsem :shock: Mě to přišlo hrozně zvláštní, vidět tyhle dva "takhle" dokupy. Najednou mi Kristen přišla hrozně mlaďoučká... a vůbec oproti Ryanovi ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 7:24 pm
HumanHumanRegistrován: stř lis 11, 2009 9:51 pmPříspěvky: 15Bydliště: Vsetín
Kačí píše:
z filmu Adventureland, ve kterém hraje Kris. Je tam k vidění break up scene i její kiss scene s Ryanem Reynoldsem :shock: Mě to přišlo hrozně zvláštní, vidět tyhle dva "takhle" dokupy. Najednou mi Kristen přišla hrozně mlaďoučká... a vůbec oproti Ryanovi ;)

Adventureland jsem nedávno viděla. Upřímně...takto zvláštní film jsem snad ještě neviděla a vůbec nevím, co si o tom myslet :-) Kristen tam byla hodně taková skoro až emo (?) bych řekla, jiný výraz mě nenapadá. Přemýšlím nad tím, čím vlastně toho hlavního hrdinu tak hrozně moc přitahovala, protože mi to nejde do hlavy. Kladem na filmu byl Martin Starr, hrál v seriálu Freaks and Geeks (Machři a šprti), kde hraje taky Jason Segel, který zase teď pro změnu hraje v HIMYM Marchalla. Taže Martin Starr byl podle mého názoru v Adventureland nejzábavnější postavou vůbec. Nicméně každý si musí udělat úsudek sám.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 1:02 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Konečne som sa dostala k filmu Adventureland a musím povedať, že ma milo prekvapil. Ústredná romanca je milá, vedľajšie postavy správne bizarné a celkovo z toho vyšla príjemná komédia. Kristen hrá opäť civilne, občas hádže rovnaké výrazy ako v Twilight, ale pôsobí oveľa zraniteľnejšie. Rozhodne odporúčam, je to ten správny oddychový film.

PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2009 7:30 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Řekla bych o Kristen, že ve všech filmech má ty výrazy co v Twilight, tak jak Bruce Willis ve svých filmech. Ten Adwentureland se mi taky líbil, pohodovka.

PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2009 10:09 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No podle mě má, ale v porovnání s Kristen Bruce nesrovnatelně větší charisma. ;)

PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2009 1:05 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
No když už jsme u Bruce, já jezdím každý den s jeho dvojníkem, teda nejezdím, já vystupuji, on nastupuje, pokaždé stejnými dveřmi a pokaždé se na sebe jakoby náhodou dlouze podíváme, já se 2 zastávky před ještě navoňám, no opravdu trapné :D

PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 4:16 pm
Kristen v NM hraje daleko líp než v Twilight.

PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 4:38 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Podle trailerů a taky tý rozchodový scény se mi zdálo, že Kris přehrává, ale když jsem viděla film jako celek, tak byla skvělá. Trápení jsem prožívala s ní, když byla nejistá, tak jsem jí to věřila, když byla šťastná (to bylo jen na začátku), věřila jsem jí to.
Takže si myslím, že se role Belly zhostila výborně ;-)
A já teda nepostřehla, že by ve filmu nebyla vidět láska mezi Edwardem a Bellou. Já ty jejich společný scény hltala a věřila jim to co říkají a jak se tváří :-)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: