Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Peter Facinelli

PříspěvekNapsal: stř čer 17, 2009 11:03 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
To Mikita: Zákon a pořádek: Zločinné úmysly. ;)

Já jsem s výběrem Petera naprosto spokojená. S jeho vzhledem v Twilight je to u mě tak napůl. Když to beru jako celek tak vypadá fakt užasně, ale když bych se měla zaměřovat na detaily, tak si myslím že se maskérky mohly znažit víc( nejenom u něj). I když v New Moon se mi nějak líbí míň. Pořád to není konečný film, ale připadá mi že mu ta paruka nějak nesedí a ty ještěrčí oči jsu na něm fakt divný.

PříspěvekNapsal: pát čer 19, 2009 7:09 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
pravda...byly to Zločinné úmysly a Peter tam vypadal šíleně mlaďounce a sexy..i když byl padouch :-)

jinak mně v Twilight úplně vyrazil dech, jak vešel do těch dvěří a ty vlasy až do bíla....bylo to vážně ohromující...působil tak zvláštně, v reálném světě bych si hned řekla, že snad ani není člověk :)
a teď, v NM,se ho snaží vylepšit, ale pro mě už bude nejlepší ten první dojem v TWL, i když tam každý jeho záběr nebyl dokonalý a nesedící paruka byla občas znát....ale v NM ta snaha o přirozenou blond...přijde mi to až nepřirozené...to je ale jen současný dojem z traileru

PříspěvekNapsal: pát črc 10, 2009 3:34 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:28 pmPříspěvky: 15
Moc z vás se mnou souhlasit asi nebude, ale on je nejlepší Twilight herec =D. Ne, že byl nejlepší v Twilightu, ale když jsou s ním rozhovory, či tak =D, tak je hrozně sympatickej a hrozně vtipnej =D. Mě absolutně dostalo, když napsal na Twitter, že jeho dvouletá dcerka právě řekla kamarádce, že její taťka je Dr. Colon z filmu Toilet (místo Dr. Cullen z filmu Twilight) =D.. A pak na Twitteru říkal něco jako: Ještě že neřekla, že jsem doktor Pooper (místo Cooper) ze seriálu Nurse Wacky (místo nurse Jackie) ... Prostě je naprosto ženiální... *lol*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:20 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Haha tak to s Peterovými dětmi jsem ještě nečetla :D:D To mě docela teď slušně rozesmálo :D Ale souhlasím s tím, že je úžasně vtipný a vše kolem. A taky vděčný, ale když na to přijde, to jsou všichni.

Ale myslím si, že vzhledem k tomu, jakou změnou si on prošel, má větší štěstí v tom, že ho lidi nepoznávají na ulici AŽ TAK často - a když, tak protože hrál klaďase a každý ho měl rád, tak jsou na něj lidi jen a pouze milí - a to je krása :)))

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 9:07 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Haha v Králi Škorpionovi zas tak kladný nebyl!!! A na ulici bych ho díky tomu poznala i já :lol: a to jsem mimořádně nevšímavá

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 11:33 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
No ale Peter v jednom rozhovoru říkal, že před Twilight to bylo takové, že za ním třeba lidi přišli a řekli jo, líbil ses nám v tom a tom. A dobrá práce, nebo tak něco. Od Twilight je to jiné. Protože Twilight je fenomén - no a tam hrál toho klaďase :o)

V tom je podle mě problém, on mohl hrát v jiných filmech záporáka, ale nikdo nezaložil kult krále Škorpiona :D Prostě se podíváš na ten film (viděla jsem ho a absolutně si ho nepamatuju, myslím že tam hrát the Rock) a necháš to plavat. Tečka.

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 7:14 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Krále Škorpiona jsem viděla několikrát, a vůbec si nevybavuju, že by tam Peter hrál :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 11:10 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
JJ, hrál. Jsem to ted viděla na ....nově? nepamatuji si. :D Tak jako tak tam hrál. Opálení mu sluší. :D Hrál tam nějakého šéfa královkého vojska. Si ted nepamatuji jak se jmenuje ta pracovní pozice. :D

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 11:17 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Já jsem se teď taky na Nově kůli Peterovi jukla na toho Škorpióna :)

Nikdy jsem to před tím neviděla, ani mě to nelákalo, ale co bych pro Petera neudělala :) a byla jsem mile překvapená (tedy film mě překvapil spíš nemile) a čekala jen na scény s tím opáleným kudrnáčem (Peter) a pořád jsem si říkala, že to snad ani není možný...větší kontrast už asi být nemůže, přesná opak Carlisla.

PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 11:37 pm
Opálení mu podle mě sluší, ale mám ho raději v kratších vlasech.

PS: nevíte někdo kde by se dal sehnat ten díl Zákonu a pořádku kde hrál? Neviděla jsem ho celý a čekat než to nějaká tv stanice zopakuje by bylo na dlouho. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: