Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Taylor Lautner

PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 9:00 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Já se práskunu :massjump: K celému Twilght fenoménu jsem se dostala hlavně díky Taylorovi :eek:
Prostě toho kluka žeru už od doby co se poprvé zazubil ve filmu The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D :neener:

http://www.imdb.com/media/rm193893888/tt0424774

http://latimes.image2.trb.com/lanews/me ... 358623.jpg

http://img2.timeinc.net/instyle/images/ ... 00X400.jpg

Naposledy upravil Panthea dne pon zář 07, 2009 12:12 pm, celkově upraveno 1

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 2:34 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Mě Taylor do oka taky nepadl. Ani jako člověk a jako Jacob v Twilight už vůbec ne. Uvidím po New Moon. :)

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 5:13 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mne Taylor ako malý chlapec príde strašne smiešny, ale to je asi len môj problém.:D S Taylorom nemám žiadny problém, vyzerá ako milý chalan a dokonca už ani toľko neopakuje "awesome" a "cool" a "great".:D A rozhodne z neho srší nadšenie pre vec. Ale proste v porovnaní s Robom a Kristen ťahá za ten kratší koniec. Nemá pre mňa dostatočnú charizmu, aby bol rovnocenným Edwardovým súperom. Ale na druhú stranu si viem predstaviť, že po New Moon bude mať riadne veľkú základňu fanúšičiek.:)

PříspěvekNapsal: úte zář 08, 2009 9:51 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Tak se mi podařilo přesvědčit maminu aby se na TW aspoň koukla když nemá čas na čtení a dostala mě na plné čáře - nejvíc se jí líbil Taylor!!! A s dlouhými vlasy :eek: nechápu - no ale ona měla vždycky jiný vkus, páč s krátkými se jí nelíbí. Abych pravdu řekla já se na Taylora v NM moc těším konečně tam bude milej ježatej chlapec - to se mi na něm líbí

PříspěvekNapsal: stř zář 23, 2009 7:34 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
ellizza píše:
Tak se mi podařilo přesvědčit maminu aby se na TW aspoň koukla když nemá čas na čtení a dostala mě na plné čáře - nejvíc se jí líbil Taylor!!! A s dlouhými vlasy

jop, tak už to bývá :-D z vlastních zkušeností vím... jakmile byl TW v CZ koukala na to sestra i s mamkou a když jsem se vracela z nějaké akce byla u nás i babička a taky koukala a hádej co - Rob jim byl ukradenej, ony byly unešeny Taylorovým bílým chrupem...

Ramira píše:
dokonca už ani toľko neopakuje "awesome" a "cool" a "great".

díky bohu, ze začátku jsem nemohla vystát to jeho "you know"

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 8:16 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Taylor se na něho tuplovaně hodí. Sice jsem Stevena viděla v Síly Temna.. ale přijde mi na Jaka moc starej. Tay je takovej mladej pubertáček kterej má nejakou marnou lásku.. jako Jake:) Proste T=J :rolling:

PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 1:45 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Claire píše:
Taylor se na něho tuplovaně hodí. Sice jsem Stevena viděla v Síly Temna.. ale přijde mi na Jaka moc starej. Tay je takovej mladej pubertáček kterej má nejakou marnou lásku.. jako Jake:) Proste T=J :rolling:

Teoreticky je aj Rob na Edwarda príliš starý.:D Ja by som práve brala staršieho, aby bol ten ľúbostný trojuholník uveriteľnejší. (od New Moon má Jacob práveže vyzerať staršie) Všetci herci síce vyhlasujú, že po zhliadnutí New Moon budeme chcieť prejsť do Tímu Jacob, ale v mojom prípade sú šance nulové.:D S iným hercom by bola aspoň nejaká šanca.:)

PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 3:33 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Ramira píše:
Všetci herci síce vyhlasujú, že po zhliadnutí New Moon budeme chcieť prejsť do Tímu Jacob, ale v mojom prípade sú šance nulové.:D

:mrgreen: Tak to se mě absolutně přihodit nemůže. Nevím, proč si to myslí, to kvůli svalům, nebo kvůli tomu, že budeme Jacoba litovat? Ani náhodou :mrgreen:
I tak vypadá Taylor vedle Roba pořád hrozně dětsky.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2009 10:14 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Buďme objektivní, na některých zarostlých fotkách s příšerným rozcuchem a divným oblečení Rob dřív trochu toho bezďáka připomínal. ;) To Taylor je pořád upravenej a to by se mělo cenit.
(Jinak je ti jasné, že stejně slintám po Robovi,viď? :D)

PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2009 10:43 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
Vyhololená hruď? :o To mě nenapadlo, vždyť to má být chlupatý vlk. Hmmm. (Třeba mu, Kačí, prostě jen nerostou.) :)

:lol: No podle mě mu ty chlupy asi vážně moc nerostou, je to ještě vlčátko, ale něco jsem napsat musela :lol:
Mikita píše:
PS: Buď objektivní, na některých zarostlých fotkách s příšerným rozcuchem a divným oblečení Rob dřív trochu toho bezďáka připomínal. ;) (Jinak je ti jasné, že stejně slintám po Robovi,viď? :D)

No, teď nevím nevím s tím slintáním po Robovi... :D
Prosím tě, pokud jde o Roba, jak po mě můžeš chtít, abych byla objektivní? :lol: Ale jinak máš pravdu ;) Ale i tak mám jeho styl ráda ;)
Mikita píše:
To Taylor je pořád upravenej a to by se mělo cenit.

To se každopádně cení. Ale je to nuda :lol:

P.S. pro Claire: To nebylo nic ve zlém ;) Ale prostě jsem musela :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: