Autor Zpráva

<  Herci a Herečky  ~  Taylor Lautner

PříspěvekNapsal: čtv říj 22, 2009 10:53 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
No tak měl image homeles no :lol: Já se taky nečešu :P .Taylora bych obsadila do předělávky Mrazíka,dala mu zrcátko a ať zpívá-Když se kouknu na sebe.... *clown* .No někde vypadá dobře,třeba v tom,no,víte čem-New moon,ale je to chuj jak lampa :lol: ,ale tak zas je mladej,že?takže má právo být blbej,Claire,nedivoč,dělám prdel.

PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 8:41 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Inka: Já ti dám nedivoč... až mi vzadu na krku stojej ty moje mini chloupky! :curse: :rolling:

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 12:28 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Tak já jsem asi poslední kdo zjistil, že hrál Tay ve Dvanáct do tuctu 2 :rolling: A že jsem ten film viděla asi 3x :-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 9:36 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Lencaa: Pro mě je to teď také novinka. :D

Taylora musím pochválit, je vidět neuvěřitelná snaha. Jeho hlavním plus je to, že věkově na tu postavu dokonale sedí a nemusí toho moc předstírat. Naprosto mě tu ohromil, sice ne hereckým talentem, ale tou neohrabaností a zamilovanými pohledy a s Kristen jim to překvapivě pěkně ladilo.

Kamarádka si po prvním díle nahrála na plochu svého PC Roberta, od trailerů tam má Taylora a když jsem přišly z kina a následného flámu, tak ve 4 ráno hned letěla k PC a hledala další dávku Taylora a jeho úsměvů a svalů. :D

PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 8:21 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Vím že to muže bejt ''kachna'' bo nějaký kec a kdyžtak to pak smažte lidi ale já si nemužu pomoc:D

Rozhovor pro Čínský časopis pro teenegry;)(s překladem z aj)

Jak se vám New Moon točil?
Taylor: Výborně, bylo to skvělé... Všichni kolegové na place byli úžasní a zažil jsem s nimi při natáčení hodně zábavy.

S kým se vám točilo na place nejlépe?
Taylor: S Kristen Stewart (smích), já s nikým jiným moc nenatáčel samozřejmě. Protože New Moon se točí právě skoro pořád kolem Jacoba a Belly, kteří jsou stále spolu.

Bylo vidět, že jste si to užíval.
Taylor: Yeah, a moc. Hlavně kaskadérské scény, je to můj koníček, takže to šlo všechno hladce, díky tomu mě natáčení bavilo o to více.

Stala se z vás velká hvězda. Protože hlavní hit je Team Jacob a Team Edward, jak reagujete na tolik popularity?
Taylor: Heh, nedělá mi to žádný problém (smích), když jsem byl malý, hodně jsem snil o tom být populární a když se to konečně splnilo nebráním se tomu. Svoje fanoušky miluju, protože díky nim vím, že jsem dobrý a že mám pokračovat.

Myslíte si, že je Robert hezčí než vy?
Taylor: To byl vtip? On je přece hnusnej upír, já jsem ten hlavní vlkodlak (smích). No samozřejmě, že Robert má větší popularitu, ale mě to nevadí, já jsem rád za svoje fandy.

Co by jste vzkázal fanouškům do každé země?
Taylor: Do každé? To nevím, ale vím o několika zemích, které nejsou moc vidět a přitom jsou jedni z nějvětších fanoušků a kdybych měl jednu z nich vyjmenovat bylby to takový pozdrav
"Czech fans, go to the cinema to New Moon, are wonderful love you"

PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 9:40 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
I když nepíšeš, kdes to četla, tak je jasné, že to je nejspíš kachna, ale krásná. :D Aaaaach. :)

A nebo zabralo to, jak ho furt zahrnuješ těma pochvalnýma emailama. ;)

PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 9:42 pm
Mikita: :D Je to z anglické stránky.. o něm.. kámoška měla odkaz ale nevím no:D Doufám že to je of:D A že si vzpoměl:D

PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 2:36 am
V novinkách se na ČSFD objevila zajímavá zpráva. Nemůžu říct, že by mě nějak potěšila, jsem z ní dost rozpačitá, ale což. Jean Claude už ztárne, je potřeba nějaký jeho nástupce.

http://www.csfd.cz/novinky/tyden/

Tak držím palec, ať Taylor prorazí aspoň takto. ;)

PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 3:00 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Mikita píše:
V novinkách se na ČSFD objevila zajímavá zpráva. Nemůžu říct, že by mě nějak potěšila, jsem z ní dost rozpačitá, ale což. Jean Claude už ztárne, je potřeba nějaký jeho nástupce.

http://www.csfd.cz/novinky/tyden/

Tak držím palec, ať Taylor prorazí aspoň takto. ;)

Miki, taky jsem na to koukala...problém ale je, že Tay je sice dobrej v bojových sportech, ale nevím, jestli mu to prospěje, když z něj udělají dalšího Van Damma či Lundgrena...nebo někoho dalšího. Tito pánové jsou dobří v bojových sportech, hezky vypadají na plátně, ale to je tak vše. Jsou to ti, co kopou a rozdávají rány. Tay bude ten z TW ságy, co kope a rozdává rány...chudák :-(

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2009 12:25 pm
Jn já mu to taky nepřeju:D I když už dostal od toho slavného návrháře místo pro propagaci jeho spodního prádla.. padá to na něj jak bomby.. chudák:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: