Autor Zpráva

<  Stmívání / Twilight  ~  Oblíbené hlášky z Twilight

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 2:02 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Začala jsem nedávno znovu číst Twilight. No pak jsem od toho upustila, protože mám tunu jiné práci, ale už při začátku jsem se pousmála nad jednou Bellinou hláškou.

Bylo to, když jí Charlie povídal, že pro ni má auto. A říkal tomu "thing" a Bella si pomyslela, že to má potenciál aspoň na vtipnou přezdívku.

Já si teď přesně nepamatuju jak to bylo a kniha není k nalezení :D Ale pak to sem napíšu, zatím napište své oblíbené hlášky vy.

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:13 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Časem si určitě vzpomenu na víc, ale tyhle mě hodně pobavily.

"Myslel jsem, že Newton táhne tvoje mrtvé tělo ven, aby tě pohřbil v lese." - Edward Cullen

"Pořád čekáš na ten útěk a křik, viď?" - Bella Swan :D

!Táhl mě za bundu ke svému auto. Měla jsem co dělat, abych neupadla. A kdyby, on by mě pravděpodobně táhl dál." - Bella Swan

:D

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 8:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Mě dostali hned na začátku knihy. Když Charlie vyzvedával Bellu z letiště. - Nic nespomalí dopravu tak jako policajt. - to jsem se vážně nasmála (už jen to že je to fakt pravda a hlavně já tam nějakolu dobu pracovala - vím svý) :lol:

Každopádně z filmu si teď nevybavuju :o

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 9:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Ellizza: Tohle je ale sekce "knihy" ;)

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 10:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
ano ale TWL jako TWL ;) já jen že na tu policejní jsem si vzpomněla hned

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 10:27 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Je to možná trapné a hloupé, ale já mám ráda:

„Když jsem běžel, myslel jsem na to ....“ (Edward)
„Abys nenarazil do stromů, doufám.“ (Bella)

Prostě absolutně to chápu, něco jako Bridget Jones, už už se schyluje k něčemu romantickému a pak něco plácnu a je po romantice. :)

A pak miluju ten šíleně blbý dotaz Belly „Carlisle přeplaval do Francie?“ Prostě je na tom vidět, jak Bellu absolutně nepřekvapí, že před STO LETY Carlise málem někoho zabil, ale tohle ji dostane. :D

PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 10:31 pm
Ellizza: Já vím já vím, já jen jak si napsala, že z filmu si teď nevybavuješ. :oops:

Tu "policejní" si nepamatuji. :D Bych si měla přečíst Twilight znovu. :)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 12:18 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita: Trafila si moje obľúbené hlášky. Sú úžasné. Milujem Edwardovu odpoveď „Lidé plavou přes La Manche každou chvíli, Bello.“ On ju vždy vie tak krásne uzemniť.:D

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 8:28 am
Ha a ještě rozhovor v restauraci :lol: říkejme mu třeba Joe..... budeme ti říkat Jane? :lol: (nechtěl se mi celý psát)

PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 10:14 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
vetsina hlasek co jsou tady patri mezi me oblibene, ale stejne nejradeji mam takove ty male, evidentne bezvyznamne. Je na nich polozena ta atmosfera, vztahy a charakter postav. Jinak mi prijde zvlastni ze jeste nikdo nezminil lva a jehnatko, ale na druhou stranu se moc nedivim. Pro me to ztratilo kouzlo v okamziku filmu a ceskej dabing to dovrsil.

B: Zůstaň
E: Ano, paní učitelko.

E: Přines pouta - jsem tvůj vězeň.

E: jenom proto, že odolávám vínu, neznamená to ještě, že nedokážu ocenit buket.

E: Jsi připravená jít spát? Nebo máš nějaké další otázky?
B: Jenom tak milion nebo dva.

E: Ty nemáš představu jak neuvěřitelně rozbitná jsi.

A spousta dalsich...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: