Autor Zpráva

<  Stmívání / Twilight  ~  Stmívání

PříspěvekNapsal: čtv srp 06, 2009 3:42 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Upřímě řečeno to má z červenou knihovnou něco společného né? Velká láska, která si na cestě za štěstím musí projít nejednou nástrahou osudu a okolí. To přece sedí i na Edwarda a Bellu. ;)

Navíc moc nechápu proč je Twilight zařazován do hororu. Jen proto, že jsou v něm upíři? 30 dní dlouhá noc je horor. Twilight je spíš prostě romantické fantasy.

A ke kritikám? Přežil je Harry Potter přežíje ho i Stmívání :D

A to jestli je jen módní vlna se dá přece těžko soudit dopředu. Ukáže to až čas. :)

PříspěvekNapsal: čtv srp 06, 2009 6:01 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Katie píše:
Upřímě řečeno to má z červenou knihovnou něco společného né? Velká láska, která si na cestě za štěstím musí projít nejednou nástrahou osudu a okolí. To přece sedí i na Edwarda a Bellu. ;)

Navíc moc nechápu proč je Twilight zařazován do hororu. Jen proto, že jsou v něm upíři? 30 dní dlouhá noc je horor. Twilight je spíš prostě romantické fantasy.

A ke kritikám? Přežil je Harry Potter přežíje ho i Stmívání :D

A to jestli je jen módní vlna se dá přece těžko soudit dopředu. Ukáže to až čas. :)

Módní vlnou byl v podstatě i Pán prstenů a přitom i kritici uznávají, že má svou hodnotu. a to né malou. Uznávám, je to dost rozdíl, ale ta módní vlna tu byla - úžasnej film, kterej se líbil, to jde pak samo, bohužel i bohudík.

PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2009 3:54 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Souhlasím s tím, že Stmívání a spol. je červená knihovna, ovšem nejen pro puberťačky :D Červená fantasy knihovna s upírama a vlkodlakama, co víc si přát? 8-) Není nic lepšího :D

Rozhodně budu radši dokola číst Twilight než cokoli od D. Steelový :evil: (předem se omlouvám všem, kteří ji čtou...)

Podle mě ty knihy nejsou tak módní vlna, jak jsou filmy natočené podle nich :roll: Knížky se mi budou vždycky líbit, vždycky si je budu ráda číst, ale budeme třeba za takových 10 let ještě mít chuť dívat se na film Twilight? Možná jo, možná taky ne... ;) To je ve hvězdách...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2009 9:19 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Kačí píše:
Souhlasím s tím, že Stmívání a spol. je červená knihovna, ovšem nejen pro puberťačky :D Červená fantasy knihovna s upírama a vlkodlakama, co víc si přát? 8-) Není nic lepšího :D

Rozhodně budu radši dokola číst Twilight než cokoli od D. Steelový :evil:

Přesně;) Ke Twilight se budu vždy ráda vracet, myslím si, že tahle sága v podvědomí lidí tak zakotvila, že se jen tak neztratí;) Je to částečně červená knihovna, ale úplně jiná než najdete v knihovnách pod označením Harlequin ;) Mystično (je to nějaké slovo?) + romantika = knížky, které budou mít vždy místo hned vedle mé postele :) ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2009 11:03 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak Twilight sice je červená knihovna, ale copak to hned musí znamenat, že je to špatné? ;) Není to sice natolik umělecky náročné jako díla klasiků, ale spoustě lidem se to líbí a nejsou mezi nimi jenom dívky ve věku 13-16, takže něco na tom bude. No a upřímně, za časů masové propagace telenovel jsem si koupila i nějaké ty knížky (konkrétně mám doma knižní Esmeraldu, Kassandru a Barvy lásky), přečetla jsem to vše jednou a teď se mi na to práší v polici a já tluču hlavou do zdi :banghead: , že jsem si to kupovala, nechtějí to toitž ani v antikvariátě. Naopak Twilight a další díly už jsem přečetla minimálně dvakrát (a kdyby bylo víc času, tak bych to přečetla i víckrát) a stále je mám po ruce abych se kdykoli mohla vrátit ke svým oblíbeným hláškám. :massjump:

PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2009 11:17 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Taky je mám co nejblíž, občas si vzpomenu na nějakou situaci a tak si ji rychle nalistuju, ať vím jak to přesně bylo;) Twilight sága prostě zaujala a nejen věkovou skupinu 13-16 ;) Já jak o tom doma pořád mluvím, tak mi mamka řekla, ať ji to půjčím, že si musí přečíst, co mě na tom tak dostalo a ejhle právě dočítá New Moon a už abych prý chystala Eclipse :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned srp 16, 2009 1:12 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Petí Freedom: Říkalas, žes předala Twilight babičce? Jak se jí to líbilo? Doufám, že už by i ona v "Knize mého srdce" hlasovala pro Twilight a ne pro Švejka. :)

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 4:56 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
addicthanka píše:
Já jak o tom doma pořád mluvím, tak mi mamka řekla, ať ji to půjčím, že si musí přečíst, co mě na tom tak dostalo a ejhle právě dočítá New Moon a už abych prý chystala Eclipse :mrgreen:

Tak moje mamka už zvládla všechny čtyři díly a když mi předávala BD tak si posteskla, že teda te´d neví co bude číst. Tak jsem jí půjčila DVD Stmívání, ale doporučila raději titulky a angl. verzi.
Jsem ráda, že se jí knížky líbily, protože by mě asi mrzelo, kdybych byla blázen v rodině jen já :-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 5:55 pm
kvalenka píše:
Tak moje mamka už zvládla všechny čtyři díly a když mi předávala BD tak si posteskla, že teda te´d neví co bude číst. Tak jsem jí půjčila DVD Stmívání, ale doporučila raději titulky a angl. verzi.
Jsem ráda, že se jí knížky líbily, protože by mě asi mrzelo, kdybych byla blázen v rodině jen já :-)

Mamka už je začtená do BD a ještě před tím konečně viděla film;) Odevzdala sem jí samozřejmě english verzi s titulkama:-D Prý se jí to moc líbí a to sem ráda, taky by mě mrzelo, kdybych byla jediná trhlá v rodině :mrgreen: ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2009 6:36 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Tak já můžu říct že jsem se ke knihám s úspěchem vrátila - a dost koukám že v každém čtení objevuji nové a nové věci a nebo je to tím, že jsem je nechala chvilinku bokem? :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: