Autor Zpráva

<  Stmívání / Twilight  ~  Stmívání

PříspěvekNapsal: ned srp 23, 2009 10:34 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Tak sem znovu dočetla Twilight a nevím jestli nebudu volně pokračovat dál ikdyž nemůžu, musím první dočíst povinnou četbu za minulý školní rok :mrgreen: Konečně sem četla svou vlastní knížku, jinak byla vždy půjčená ;) Takže sem fetovala nové stránky :mrgreen:
Mamka zrovna dočetla BD a shledává ho spolu s jedničkou asi jako nejlepší ;) Nj Twilight to začalo, Breaking dawn to (zatím) končí... *smile*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2009 12:13 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Nevím,jak to tady kdo myslí s tou modní vlnou,ale tou podle mě může být tak akorát film,ale určitě ne knihy,které si čtou i staré dámy.Chci tím říct,že když z nich byla nadšená moje máma ve svém věku,tak určitě se i já k nim vrátím za 20let.Ani jedna z nás to nečetla jen jednou a 15náct nám není.Mám doma knížky které jsou dobré,ale spoustu z nich nemám potřebu číst víckrát.Anebo jo,ale s odstupem času.Ovšem ne v tak krátkém jak jsem přečetla Twilight.Ted tu může někdo napsat,že mluvím jen za sebe,ale mé knihy jsou od dubna stále v oběhu a samy víte,že se to čte opravdu rychle a ti co přečetli ví už ted,že budou číst znovu :D

PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 10:09 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Tak i moje mamka se konečně nechala přesvědči, aby si přečetla aspoň Twilight *rofl* Druhého dne padla otázečka jestli mám i další díly (naivka, jako by člověk mohl skončit jen u Twilight) Teď už to má přelouskané komplet takže můžu navrhnout film *yay*
Naštěstí se nemusím patlat s dabingem páč mamča ájinu učí takže to vpoho můžu pustit v originále :dance:

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 6:29 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: úte zář 29, 2009 12:17 pmPříspěvky: 4
Zrovna jsem znovu dočetla Stmívání a napadla mě jedna taková chybka, nebo nesoulad:
Když Edward vysaje v baletním studiu Belle otrávenou krev z ruky, pije přece lidskou krev - tak jakto, že pak nemá červený oči?
Podle mě b mu měly v mžiku zčervenat a pak světlat ještě v New Moon *smile*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 9:15 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
NO třeba ji nepil, třeb ji pak vyplivnul :lol: ... ne samozřejmě to nemyslím vážně, je jasné, že se napil. No jo chybička se vloudila.

PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 9:29 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Jop, taky už mě napadlo, jaktože z chlapce není rudoočka XD Záhada a chybka no XD stane se ;)

PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 8:24 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Kachna píše:
Když Edward vysaje v baletním studiu Belle otrávenou krev z ruky, pije přece lidskou krev - tak jakto, že pak nemá červený oči?

A kde by mu měly zčervenat, myslíš knihu, nebo film? Předpokládám že knihu, když jsme v tomhle topicu. Když to vezmu z pohledu knihy, tak mu třeba klidně zčervenaly, jen to tam Steph nijak nepopsala, takže si můžem myslet, že jo a je to :D No a když to vezmu z pohledu filmu, tak tam jí tu krev vysál, a pak dál už byla jiná scéna, takže to tam taky není zmíněno. A když u ní sedí v tom baletním studiu, tak je tam tma, nebo šero, takže ani není vidět ta barva jeho očí, jsou jen tmavé :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 4:55 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: úte zář 29, 2009 12:17 pmPříspěvky: 4
Kačí, jojo, myslela jsem knížku. Myslím, že kdyby mu zčervenaly oči, určitě by na to Bella musela myslet (předtím furt kouká do toho tekutýho zlata a tak :) ). Ale během dne mě napadlo, že stejně jako oči u vegetariánů zlátnou postupně skoro rok, možná to funguje i při zpětný změně, a v tom případě by se pár litrů asi neprojevilo (potřebuju smajlíka, co krčí rameny!)
Ale stejně se na to mohla Bella aspoň zeptat! Taková zásadní věc! :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 5:57 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned srp 02, 2009 6:55 pmPříspěvky: 150Bydliště: Praha
Kachna píše:
Kačí, jojo, myslela jsem knížku. Myslím, že kdyby mu zčervenaly oči, určitě by na to Bella musela myslet (předtím furt kouká do toho tekutýho zlata a tak :) ). Ale během dne mě napadlo, že stejně jako oči u vegetariánů zlátnou postupně skoro rok, možná to funguje i při zpětný změně, a v tom případě by se pár litrů asi neprojevilo (potřebuju smajlíka, co krčí rameny!)
Ale stejně se na to mohla Bella aspoň zeptat! Taková zásadní věc! :lol:

Jo, to je dobrá myšlenka... Možná by musel nějakej ten pátek zase zakusovat krčky, aby mu nadobro zčervenaly... Ale nevim proč jsem nějak byla přesvědčená o tom, že jakmile se napije lidské krve, zčervenaj.. A pak by zase musel postupně je nechat sezlátnout... Chápete - do červena to jde hned, to je přirozené, ale zlatá chvíli trvá, nebo tak něco.

Nebylo někdo v Twi nebo MS napsáno něco jako "Jasper uvažuje o podvádění, ale samozřejmě bychom to hnedka poznali"? Nebo něco v tom znění, co by čtenáře přivedlo na takovou myšlenku...

PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2009 6:26 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Boston píše:
1.Možná by musel nějakej ten pátek zase zakusovat krčky, aby mu nadobro zčervenaly... Ale nevim proč jsem nějak byla přesvědčená o tom, že jakmile se napije lidské krve, zčervenaj.. A pak by zase musel postupně je nechat sezlátnout...
2. "Jasper uvažuje o podvádění, ale samozřejmě bychom to hnedka poznali"

1. Nevím, já si taky myslím, že zčervenají mu ty oči okamžitě a teprve to zlátnutí trvá týdny. Přeci když si Edward v MS představoval jak zabije Bellu, odradila ho od toho v podstatě představa jeho samotného s krvavě rudýma očima... Ale zase mě napadá, že třeba mohl mít poté nějakou dobu kontaktní čočky a Bella si změny prostě nevšimla a neuvědomila si, že by jí to mělo být divné.
2. No tady si myslím, že to ale mohlo myšleno i tak, že Edward by mu to vyčetl v myšlenkách a Alice by to viděla pravděpodobně dřív, než by k něčemu došlo...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: