Autor Zpráva

<  Nový Měsíc / New Moon  ~  Nový měsíc

PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2009 10:30 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Katie píše:
Petra: Já si jen pamatuji jak Jacob popisoval, že takové pozornosti se nedá odolat, ale podle mě to spíš myslel tak, že která holka by nechtěla takového oddaného kluka, ale né že by ta dotyčná neměla na výběr. Ale jen můj názor. :oops:

Samozřejmě, že by měla na výběr...
Ale já pořád myslím na tu situaci následovně:

Odolala by Bella potom, co ji Edward opustí, Jacobovi (který by se do ní už dříve otiskl!), té jeho oddané lásce? Když vezmu do úvahy příklad Sama a Emily a připočtu k tomu konec Eclipse, tak si já osobně myslím, že ne :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 02, 2009 10:04 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
já si myslím že Bella je tak tvrdohlavá že by mu odolala. Možná kdyby s ním byla tak asi jen proto aby mu neublížila, ale pořád by měla v hlavě a v srdci Edwarda

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:25 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Já si teda myslím, že pokud to vememe z pohledu normálního života, tak by mu zcela logicky "podlehla" - pokud by se Edward už nikdy nevrátil. Rozhodně. Možná by pak vnoučatům vyprávěla, jak byla jako malá bouřlivě zamilovaná (jak z americkeho dojaku), ale prostě by s ním byla, tečka, protože když vás někdo nechá, tak jako smůla, ale musíte se posunout - a stejně tak by musela Bella - jakkoli epická láska mezi ní a Edwardem byla.

Možná se v tomhle ozývá mé skeptické já, ale tak to prostě vidím, ona i ta samotná věc, že by jeden bez druhého nebyli a tak mi přijde hodně pohádková a neuvěřitelná...ale mám to ráda, protože je to prostě součástní knihy. Ale pokud vážně mluvíme o teoretických situacích, můj názor je tento :o) Prostě by s ním byla, full stop.

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 9:11 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no jo jenže ta láska mezi Bellou a Edwardem je pohádková. Rozhodně by s ním jako takhle byla - už se pomalu k tomu rozhodnutí dostávala, když zavolal. Ale já to myslela spíš tak že prostě furt by milovala edwarda - na tom by se nic nezměnilo a kdyby se vrátil tak věřím tomu že by Jacobovi ublížila ještě víc páč by odešla s Edwardem.

(teď mě tak napadlo, co kdyby měli s Jakem děti a on se otiskl a nechal ji i s dětima??? :eek: )

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 9:32 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
petra.freedom píše:
Já si teda myslím, že pokud to vememe z pohledu normálního života, tak by mu zcela logicky "podlehla" - pokud by se Edward už nikdy nevrátil. Rozhodně. Možná by pak vnoučatům vyprávěla, jak byla jako malá bouřlivě zamilovaná (jak z americkeho dojaku), ale prostě by s ním byla, tečka, protože když vás někdo nechá, tak jako smůla, ale musíte se posunout - a stejně tak by musela Bella - jakkoli epická láska mezi ní a Edwardem byla.

Peťo, já se tebou v tomhle naprosto souhlasím :bravo: a myslím si to samé, ale to už jsem tady psala několikrát :roll:

Navíc, sám Edward řekl, že kdyby se vrátil (a on by se vrátil), a našel by Bellu šťastnou s někým jiným (s Jacobem), nechal by ji takhle žít dál ;) Myslím to tak, že kdyby Bella neskočila z toho útesu, nakonec by byla s Jacobem... A kdyby se Edward po té vrátil, a viděl, že s ním je, vůbec by za ní nešel, neukázal by se jí a nechal by ji žít s Jacobem... No jo. :hug:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 11:35 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tak ale rozebíráme co by se stalo, ne jak by to pro ně, nebo nás čtenáře, bylo devastující, že jo :o))

Podle mě jako všechno přebolí a tak i Bella by Edwarda přestala eventuálně TAK HROZNE MOC milovat.

PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 6:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Souhlasím s tím, že by Bella zkusila být štastná s Jacobem. Už k tomu měla blízko a možná by si i po čase připustila to, že ho miluje. Ale podle mě Edward jen vedl silácké řeci, když řekl že by jí nechal štastnou s někým jiným. Myslím že to bylo v Eclipse kdy řekl, že o ní by vždy bojoval.

To jak spolu Jacob a Edward o Bellu bojovali v Eclipse by se podle mě stalo i za vaší reality "Jacob a Bella together". Tak to na mě z této knihy působilo. :D

PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 8:48 pm
No jo když se to veme tak Edward si vlastně protiřečil jednou řekl že by ji nechal aby byla šťastná a stál by v záloze a pak řekl že by o ni bojoval i kdyby já evím co. No já bych byla radši aby bojoval i kdyby ji viděl s Jacobem (nechtěla bych aby se otočil na patě. Ale podle mě by Bella vycítila,že je někde poblíž - tomu prostě věřím

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 12:35 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
On Edward si protiřečil snad pořád, aspoň byl vidět ten jeho rozpor, ta jeho víra, že je nejhorší bestie na světě, navíc bez duše, to by Belle nepřál a na druhé straně po sto letech konečně někoho miluje a když miluješ, si občas sobec, než zase zvítězí rozum...

Takže ta rozpolcenost je na místě ;)

K tomu, jak již ste již zmiňovaly, první láska je první láska, ta by asi jen tak neochladla a Bella by mohla být s Jacobem šťastná, šla by dál, ale vždy, kdyby si na Edwarda vzpomněla, nebo by ho potkala, bylo by to zpět...to by nikdy nevyprchalo...navíc, když víte, že ten, koho milujete se nemění....Bella a Edward je prostě láska na věky, ať už by byli spolu či ne. ;)

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 8:46 am
no on jeho postoj je nejvíc vidět v MS - a abych pravdu řekla docela se mi to s ostatníma knihama prolíná. Teď je otázka jestli by byla Bella s Jacobem šťastná nebo spokojená což je sakra rozdíl.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: