Autor Zpráva

<  Nový Měsíc / New Moon  ~  Nový měsíc

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 9:51 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Myslím, že by ji Jacob dokázal udělat štastnou, nejen spokojenou, po prvním vášnivém polibku (jako v Ecl) by si uvědomila, že ho také miluje a bylo by.
Navíc je Bella tak závislá na tom, aby nikomu neublížila, že by byla šťastná už jen z toho, jak je šťastný Jacob. A pak ty jejich vlčata, určitě by to Bellu uspokojovalo a byla by opravdu šťastná. To, že by si občas poplakala při vzpomínce na Edwarda by na tom nic nezměnilo. ;)

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 11:01 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No jenže tohle si já právě nemyslím - beru tu jejich lásku jako něco absolutního - něco jako to otisknutí. Já si nemyslím, že by byla opravdu šťastná spíš jen kvůli Jacobovi - to by mu tvrdila, ale už by nebyla tak šťastná jako s Edwardem

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 4:47 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ale když se v ECL políbili a Bella si uvědomila, že ho miluje, najednou si dokázala představit ten pěkný život plný dětí a spokojené rodiny, myslím, že si tehdy uvědomila, že by mohla být šťastná i s ním, kdyby ovšem neměla na výběr :D

Beru to tak, že kdyby se Ed nevrátil, tak si prostě myslím, že by byla šťástná, je jasné, že s Edwardem by byla šťastnější, ale myslím, že s Jacobem by to vážně mohlo být také štěstí a nejen pouhá spokojenost.

No, ale já prostě nejsem úplně beznadějná romantička, stále mi tam někde v mozku bliká ta sprostá a mnohdy neradostná realita. :D Nechce se mi věřit, že by celý život byla smutná a myslela na Edwarda. Ale na druhou stranu, pokud by se Jacob otiskl jinde, tak by Bella sama zůstala, to samo. ;)

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 7:38 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
těžko říct, vždyť Edwardovi říkala, že kdyby to udělal jinde než u takovýho blázna jako je ona tak by se to možná povedlo :) .
No já jsem nadějná romantička ne beznadějná :lol:

Ale myslím si že prostě Bella je v tomto absolutní, možná by se o to pokusila s Jacobem, i by se s ním smála ale přád by jí něco chybělo. (I když ony děti dokáží zalepit hodně velikou díru v srdci to jako bez debat, tím pádem by asi byla šťastná, když už ne kvůli Jacobovi, tak aspoň kvůli dětem - jenže tohle si nedokážu představit zase já)

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 8:50 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Je otázka jestli by Edward zmizel, kdyby viděla Bellu šťastnou s vlkodlakem. On by ho určitě vycítil, takže by se ji samozřejmě snažil zase chránit. btw je zajímavé jak Steph popisuje ty jejich upíří a vlkodlačí pachy. Vždycky se snažím si představit jaké to asi je, sladký a mrazivý. Tohle prostě ve filmu nikdy zachytit nemůžou.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 9:14 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Podle mě se to jak Edward tvrdil, že by jí nechal štastnou s někým jiným se nevztahuje na vlkodlaka. Takže by jí podle mě před Jacobem chránil jako to bylo velkou část v Eclipse. :)

PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 10:13 pm
Já si furt myslím, že víc než to že ji chránil před Jacobem byla prachprostá žárlivost a možná opravdu trochu strachu. Ale ta žárlivost vede prim. Páč já si myslím, že to že by ji nechal šťastnou byly jen řeči - určitě by zkusil jestli je to opravdu všechno za ní nebo jestli ještě něco přetrvává

PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2009 1:27 pm
A vy si myslíte, že by se Edward vážně vrátil?

Kdyby jo, tak věřím, že by Bellu jen tak nenechal, ať by randila s vlkodlakem nebo s někým jiným, přesně, jak říká Ellizz, žárlivost by zvítězila. :) Navíc by jistě zase poslouchal Bellu ze spaní a ta by stále říkala jeho jméno. :)

Otázkou ale je, kdyby si Edward vrátil až tehdy, kdyby měla Bella s Jacobem děti, musel by pochopit, že i děti jsou napůl vlčata a že jsou pro Bellu vším a nemohl by Bellu chránit, musel by to přijmout, že už ji chrání někdo jiný. ;)

Šmarjá, to jsou ale sci-fi teorie. :D To by se přeci prostě nikdy nemohlo stát :D

PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2009 2:03 pm
Citace:
A vy si myslíte, že by se Edward vážně vrátil?

Ano já si myslím, že by se vrátil - pevně v to věřím. Jeho cit je totiž přece jen mn ohem silnější a hlubší a řekla bych absolutní (kam se hrabe otisknutí)

Citace:
Šmarjá, to jsou ale sci-fi teorie. :D To by se přeci prostě nikdy nemohlo stát :D

checht to teda taky jsem si říkala, že jsme to tu postavili tak trochu na jinou kolej :lol: , ale zase na druhou stranu co by kdyby ...

PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 5:17 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Steph by se asi divila, co jí to z celé ságy děláme, že? :shock: :lol:
Ale hlavně když fantazie funguje na plný obrátky. Je fajn opravovat něco, co už někdo stvořil.
Taky se mi líp opravuje dopis, který někdo napsal, než něco vytvářet sama. Ale obdivuju holky, co píší ty úžasné fantasy příběhy na různých webech. To se kolikrát divím, co z nich vypadne a to myslím v pozitivním slova smyslu.

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 6 z 8
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: