Autor Zpráva

<  Nový Měsíc / New Moon  ~  Nový měsíc

PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 6:49 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
no to ne my to nepředěláváme :lol: to jsou řeči jen co by - kdyby a já si myslím.... A zrovna u NM je takové nejlépe rozebíratelné

Ale jo taky jsem si říkala, že by Steph asi zírala, ale ona to bere všechno tak v pohodě a normálně.

PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 10:54 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
Takže tak jako Moniq nemám nejoblíbenější díl.
Co se týče předchozí debaty, myslím že to dobře shrnul Jacob (jen vědět, ve kterém díle), že kdyby Edward neexistval byl by on pro Bells tou nejlepší volbou.

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 1:10 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Na konci Eclipse. ;)

PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 12:13 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Panthea píše:
Co se týče předchozí debaty, myslím že to dobře shrnul Jacob (jen vědět, ve kterém díle), že kdyby Edward neexistval byl by on pro Bells tou nejlepší volbou.

Kdyby, kdyby, kdyby... :neener:

Naštěstí Edward existuje, i když jen v knize :lol: a Jacob byl vždy jen ta druhá možnost (btw. kdyby se s tímhle smířil, tak by to byl u mě docela machr)... až do BD :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 6:00 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
NM kniha je dobrá ale je až třetí nej na mym žebříčku:D

PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 12:39 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
New Moon je moje nejoblíbenější kniha z TS. Už kvůli tomu že tam dostávají hodně prostoru vlkodlaci ale hlavne že je tam více Jacoba. Samodřejmě nemuzu řict že bych jiný nemela ráda.. např Eclipse na ten se těším protože ta bude více Emmetta:) Ale na BD do kina určitě nepujdu.. tam me nedotahne ani máma :rolling:

PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 8:09 pm
HumanHumanRegistrován: úte kvě 25, 2010 10:43 amPříspěvky: 15
Zdavím, tak mám za sebou NM knížku. Jako ale musím se přiznat, že jsem občas stránky přeskakovala pač většina knihy je stejně o ní a Jakovi a já ho teda fakt nemusím. Jako kdybych nejdříve četla knížku tak by to bylo asi v tomto ohledu lepší, pač ve filmu se mi fakt nelíbí. Myslím, že to nebyla dobrá volba je takovej hodně klučičí....No ale ke konci knížky to bylo super a napínavé. Jako kolikrát Ty jejich komentáře jak si Edward Bellu dobírá je super fakt jsem se i zasmála film je vzhledem ke knížce o dost vážnější. No a ted začnu s Eclipsem na to jsem teda zvědavá pač vůbec nevím do čeho jdu, jelikož film ještě není. Ale co jsem tu četla od Vás za komentáře ohledně Belly tak už ted se děsím co tam bude vyvádět, jí asi přetrhnu:-)))). Jako asi tuším, že se s Jakem dost zblížila, pomohl jí když se na ní Edward vybodnul ale stejně, že mu tak snadno uvěřila že už jí nechce. Tisíckrát jí řekl, co k ní cítí a najedou ze dne na den je to pryč? No to je blbost...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 11:42 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Ajinka píše:
Jako kdybych nejdříve četla knížku tak by to bylo asi v tomto ohledu lepší, pač ve filmu se mi fakt nelíbí. Myslím, že to nebyla dobrá volba je takovej hodně klučičí....

Ja si tiež myslím, že je príliš chlapčenský. On síce pasuje vekovo, ale Jacob má vyzerať v NM staršie a oproti Edwardovi fakt vyzerá ako jeho mladší brat. Aj kvôli tomu mi ich ľúbostný trojuholník nepríde taký uveriteľný ako v knihe.

Ajinka píše:
Jako kolikrát Ty jejich komentáře jak si Edward Bellu dobírá je super fakt jsem se i zasmála film je vzhledem ke knížce o dost vážnější.

Opäť súhlasím. Na knihách zbožňujem doberanie medzi Edwardom a Bellou. Bohužiaľ, vo filmoch ten humor vôbec nie je poznať. Snáď sa dočkáme v Eclipse.

Osobne mám Eclipse najradšej, je najdejovejšia a najvtipnejšia a ani Bellino chovanie mi až tak neprekáža. Je to trochu inak, ako si popísala. Veď uvidíš.:)

PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2013 5:44 pm
HumanHumanRegistrován: úte úno 19, 2013 11:09 amPříspěvky: 9
Pro mě to byl taky naprosto nejhorší díl. Celou dobu jsem čekala, kdy se tam Edward vrátí. Měla jsem z toho nervy jak pacient psychiatrie :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 7 z 7
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: