Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Edward je majetnický ?!

PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2009 5:30 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
řeknu jen tohle - A kdo není???

PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2009 6:35 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Promin,nechápu *zomg* jestli myslíš majetnický a bereš to takhle,že všichni,tak tím pádem je to normální a proto se nemusí nikdo o nikom bavit jestli je nebo není majetnický.Vím,jak to myslíš,že když s někým jsme tak ho milujem a bijeme se za nho,třeba s milenkou *clown* .Říkáme můj muž,moje žena-ano,protože to tak je,takže všichni to majetnictví v sobě máme.Ale pak jsou tady takoví,kteří opravdu terorizujou partnera s takovým jako,je MOJE,většinou k tomu má ten dotyčný i pár dalších blbých vlastností,které spouvisí s tím majetnictvím.Ale to nemyslím,že byl zrovna jeho případ.Když to tav vemeš,tak přece Jacob její partner nebyl a dělal si nárok a chtěl bojovat.Takže z těch dvou měl větší právo Edward říct-je moje.

PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2009 6:56 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Nikdo nemá právo říct o někom je můj/moje. A ano Jacob je mnohem více majetnický než Edward o tom žádná. (I když ano musím přihlédnout k tomu v jaké situaci byla Bella a asi to bylo trošku potřeba - rozhodně stojím na straně Edwarda i když to tak občas nevypadá)

PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2009 7:42 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Tak takhle jsem to ani nebrala,že bys stála na straně Edwarda,či Jacoba.Já to prostě beru tak,že bych o něm neřekla,že je majetnický,kvůli nějaké větě,beru ho jako celek-a majetnictví bych mu nepřiřkla jako jeho vlastnost,A navíc,víš kolik má roků?kdo ví co tam tehdy byly za zvyky *clown*

PříspěvekNapsal: ned črc 26, 2009 8:09 pm
no jo ale zrovna ta věta mi k němu prostě nesedla - nelíbila se mi k němu, nepatřila k němu a hrozně mě překvapila a nelíbila se mi (odsoudila jsem ho za ni - jsem protiva ;) )

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 5:43 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
A jéjej, zase ta věta "ona je moje" :mrgreen:

Miluju Edwarda v Eclipse :D Konečně tam ukáže něco ze své temnější stránky a bojuje o Bellu, jak se patří... Jinak by byl taky pěknej srab :roll: A proto se mi tahle věta k němu maximálně hodí :twisted: Mimochodem, Belle ta věta asi nevadila, jinak by mu něco řekla, ne? Nebo by dala najevo aspoň nepatrný nesouhlas :D

Edward prostě není majetnický ani trochu, anebo jestli jo, tak já to v těch knížkách prostě nevidím (asi to dobře skrývá) :mrgreen: Ve vztahu k "Bella+ Jacob" je naopak maximálně tolerantní a trpělivý (však se říká, tpělivost růže přináší... a taky, že mu to tu růži přineslo...) Myslím, že ne moc chlapů by sneslo to co on :o

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 7:18 pm
Tak teda jo - není majetnický! ;)

PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 10:34 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
ellizz: doufám, že sis to nevzala osobně, to jsem neměla v úmyslu :roll:

Jen jsem měla ještě nutkavou potřebu se k tomuhle tématu vyjádřit :D Cítím, že musím Edwarda chránit, nemůžu si pomoct :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon črc 27, 2009 10:58 pm
Kačí a Elizza :P Tak to si teda beru osobně já :lol: Tak já se tu snažím a bezúspěšně a ve finále Elizza po takovém boji-který se dá srovnat s finální bitvou v BD.nakonec ustoupí *wink* No toto *yay*

PříspěvekNapsal: úte črc 28, 2009 12:30 am
Neberu to osobně ;) - jen se nerada hádám :lol: (nevypadá to co :lol: ) já si stejně pořád myslím že v něm něco z té majetnickosti je a ta věta se mi k němu stejně pořád nelíbí :) :lol: , ale pro klid na foru vám uznávám pravdu.

Kačí - já miluju Edwarda a chápu tvou ochranitelskou potřebu - já ji měla trošičku u chudinky Jacoba (a mám tak trochu pocit, že právě proto Peťka založila tento topic kam bych dala směle podtitulek a teď se holky sežerte :lol: ). Vím, že to tady nikdo nemyslí útočně (však ani já to tak nemyslím :lol: vždycky se usmívám)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: