Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Bella se chová jako...ehm...kačena :o))

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 12:40 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
To víš, chudák holka, nemotorná, do nedávna neoblíbená, nepolíbená, bledá a nešťastná. Kdo by jí to nepřál že. :) Jsem ráda, že jí Steph dopřála vše. I když si myslím, že kdyby Bella tušila, jak to s Jacobem ve finále bude, že by si to i klidně odpustila, že. :)

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 12:48 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Kačena je slabé slovo, ostatně taky by se tady mohl někdo urazit, viď Kačenko *wink* :P . Byla to sobecká kráva, ale chápu ji, sviňu. No, kdyby Jacoba zavrhla, měla by u mě mínus, nebylo by to fér a pro mě by byla takovou tou puťkou bez názoru a prosazení. Ale rozhodně nebylo fér to co dělala a pravda je taková, že Jacob mohl udělat cokoli a strašně rychle to vyšumělo, někdy to bylo až trapné, třeba to, jak se dětinsky vyjadřovala, když se Edward s Jacobem hádali a ona mluvila, že by jí nevadilo kdyby mu Ed ublížil, a to žalování, jak ji Jacob políbil atd. Sama stavěla Eda do pozice opozice a přitom sama se chovala, tak jak se chovala. Udělala to co udělala a pak se vyplakávala Eďouškovi na rameni a ten mamlas držel, trpěl a chápal :lol: . Měl ji dát aspoň takovou nakládačku jak Brad Angelině v Pan a paní Smithovi, hehe, úplně to mám před očima, jak by to asi vypadalo :lol:

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 12:59 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Inka píše:
Kačena je slabé slovo, ostatně taky by se tady mohl někdo urazit, viď Kačenko *wink* :P . Byla to sobecká kráva, ale chápu ji, sviňu. No, kdyby Jacoba zavrhla, měla by u mě mínus, nebylo by to fér a pro mě by byla takovou tou puťkou bez názoru a prosazení. Ale rozhodně nebylo fér to co dělala a pravda je taková, že Jacob mohl udělat cokoli a strašně rychle to vyšumělo, někdy to bylo až trapné, třeba to, jak se dětinsky vyjadřovala, když se Edward s Jacobem hádali a ona mluvila, že by jí nevadilo kdyby mu Ed ublížil, a to žalování, jak ji Jacob políbil atd. Sama stavěla Eda do pozice opozice a přitom sama se chovala, tak jak se chovala. Udělala to co udělala a pak se vyplakávala Eďouškovi na rameni a ten mamlas držel, trpěl a chápal :lol: . Měl ji dát aspoň takovou nakládačku jak Brad Angelině v Pan a paní Smithovi, hehe, úplně to mám před očima, jak by to asi vypadalo :lol:

Tak teď jsem si to teda představila i já :rolling:
Rozhodně se Bella chvílema chovala jak kráva obecná...o tom není pochyb ;-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 1:02 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
I když si myslím, že kdyby Bella tušila, jak to s Jacobem ve finále bude, že by si to i klidně odpustila, že. :)

Myslíš? No asi jo, kdo by se chtěl líbat, sice s budoucím ale přece jen, zeťem? :roll: :lol:

Inka: Hezky jsi to napsala, ostatně jako vždycky, holt máš nadání :mrgreen: Souhlasím s tou Edwardovou pozicí opozicí, co jiného mu zbývalo :roll: I s tím dvojím metrem Jacob vs. Edward, to nebylo fér ;) :(

Jo a na ty kačeny bacha :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 1:03 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Inka píše:
někdy to bylo až trapné, třeba to, jak se dětinsky vyjadřovala, když se Edward s Jacobem hádali a ona mluvila, že by jí nevadilo kdyby mu Ed ublížil, a to žalování, jak ji Jacob políbil atd.

OK, dětinské, to je přesný výraz, to mi trochu na tu její vyzrálou osobnost z TWL také moc nesedělo. ;)

PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 1:32 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Je fakt, že je občas vidět, že si Steph jejich povahy opravovala tak aby se to hodilo do stávající situace. To, že se postava duševně vyvíjí na základě prožitých situací je normální, ale Bella infantilněla. Což mi občas přišlo protivné a Bella mi přišla jako takový trucant. :)

PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2009 12:41 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Krásny názov topicu.:D

Eclipse mám medzi najobľúbenejšími dielmi ságy, aj napriek tomu, že mi Bella miestami liezla na nervy. Ďalšie pasáže mi to vynahradili. Ale späť k téme - najviac by som Bellu prefackala po tom, čo pobozká Jakea a prosí Edwarda, aby jej vynadal alebo ju za to nejako potrestal. Aj keď v tej chvíli by som asi prefackala aj Edwarda za to, aký bol strašne chápavý.:D A prefackala by som aj Jacoba. Proste by som prefackala všetkých, aby sa prestali chovať ako deti a niečo so sebou spravilli.:D

Priznajme si to - každý mal na tom svoj podiel viny - Jacob furt doliezal, Edward mu to toleroval a Bella sa stále nemohla rozhodnúť a prijať fakt, že nemôže mať obidvoch. Takže naštvaní by sme mali byť akurát na Stephenie, že to tak blbo vymyslela.:D

PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2009 12:52 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Já to vidím takhle - k Edwardovi se nechovala ani z desetiny tak příšerně jako k Jacobovi.
Připouštím, že se Jacob chvílemi choval majetnicky a přidrzle, ale většinou to byl on, kdo pak nabídl ruku ke smíru. Takže Jacob se učil chybama.
Edward měl proti němu výhodu věkového náskoku - měl několik desítek let na to, aby se naučil sebeovládání.
;) ;) ;)

Ještě mi vadilo, jak řekla o Samovi, ať jde do prdele, protože se mu nelíbí, že tak rychle odpustila Edwardovi... Jo, jasně, není to Samova věc, ale to on ji šel hledat do lesa, ne Edward. A taky on ji našel a přinesl domů. A společně s ostatními ji chránili před Victorií... mohla to říct prostě jinak.
A co mě nejvíc rozčilovalo, tak ty její věčné obavy - viděla moc dobře, jak je smečka silná a Cullenovi taky nebyli zrovná skořápky na rozdrcení. Ale pořád šílela, aby to nebyli oni, kdo se postaví Victorii a novorozeným - ale kdo jiný by to měl udělat, nikdo jiný tam přece nebyl! A co mě vytáčelo nejvíc, jak se chtěla furt obětovat a nechat zabít, aby tím zastavila Victorii. To byla vážně tak pitomá, že ji nenapadlo, že by tím rozpoutala o to horší boj? Na všechno se dívala jen ze své pozice, ale ani jednou ji nenapadlo připustit si náhled ze strany svých přátel.

No, beru to tak, že to muselo být. Stephenie příběh napsala, jak to cítila. Ale přesto, Belle bych nejraději s chutí střelila pár pohlavků, aby se jí rozsvítilo... :beamup:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2009 2:06 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
eumenida píše:
Já to vidím takhle - k Edwardovi se nechovala ani z desetiny tak příšerně jako k Jacobovi.
Připouštím, že se Jacob chvílemi choval majetnicky a přidrzle, ale většinou to byl on, kdo pak nabídl ruku ke smíru. Takže Jacob se učil chybama.
Edward měl proti němu výhodu věkového náskoku - měl několik desítek let na to, aby se naučil sebeovládání.
;) ;) ;)

Tak to by mě teda ani nenapadlo, že by se Bella chovala k Jacobovi hůř než Edwardovi. Já si myslím, že je to tak 50 na 50.
Jasně, Jacob vždycky nabídl ruku ke smíru, protože mu nic jinýho ani nezbývalo a protože věděl, že mu Bella stejně vždycky odpustí. Vždycky mu to "sežrala". On se chybama neučil, on si totiž nemyslel, že nějaký chyby dělá.
A Edwardovo sebeovládání, to je možná jediná výhoda, kterou měl ;)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: