Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Zatmění

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 9:02 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Dobře, v New Moon jsem ještě celkem Jacoba snesla, ale v Eclipse... bože, kdybych mohla tak bych ho zabila :D jak na Bellu neustále "Ty víš, že mě miluješ" a podobné řeči. Kdyby jenom řeči... ono došlo i k činům. Když jsem to četla podruhé tak jsem to vždycky přeskočila. Na to jsem prostě neměla žaludek.
Taky jsem začala nemít ráda Bellu. Na jedné straně Edward, na druhé Jacob. A ona se stále nemohla rozhodnout a stále jim dávala naděje. Obzvlášť pokud jde o Jacoba. I když ho nemám ráda, tohle je dost kruté. Řekne mu, že ho miluje a jde si za Edwardem. Tak mu to ani neříkám ne? A ubližovala i Edwardovi. Scénu ve stanu jsem přečetla se zaťatými pěstmy.
Přiznávám se, že tento díl, jako jediný z Twilight série, jsem přečetla nanejvíš 2x.
Osobně nechápu jak někdo může být TEAM JACOB. Ještě jsem si s nikým takovým nepsala a ani se s ním nesetkala, tak by mě celkem zajímal názor od někoho takového :)

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 10:11 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:37 amPříspěvky: 9Bydliště: Mikulky City
Já mám Eclipse ráda. Sice mi tam Bella vadí, ale nijak ji nevnímám. Já mám totiž nejraději úplně jiné dvě postavy a o nich se v tomhle díle konečně trochu více mluví :D Takže je Zatmění mím nejoblíbenějším dílem :D

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 10:20 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Tahmed píše:
Já mám Eclipse ráda. Sice mi tam Bella vadí, ale nijak ji nevnímám. Já mám totiž nejraději úplně jiné dvě postavy a o nich se v tomhle díle konečně trochu více mluví :D Takže je Zatmění mím nejoblíbenějším dílem :D

Bella mi tu taky vadí :D je tu strašně nerozhodná a dává naději jak Edwardovi i Jacobovi a oboum jim tím svým způsobem ubližuje :(
Jestli se můžu zeptat... jaké jsou ty tvoje 2 oblíbené postavy? :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 10:52 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No já nevím mám je tady ráda všechny!!! Nerozhodnost patří k normální lidské povaze. I když Bella je vlastně úplně od začátku rozhodnutá kam chce směřovat - tak přece jen přemýšlí co kdyby to tak nebylo? Ale ví koho miluje, jenže Jake jí moc pomohl a na to se prostě nezapomíná a hlavně kdyby nebylo Jacoba tak by si asi neuvědomila co má v Edwardovi. A na druhou stranu asi by mě taky štvalo kdybych nemohla jít navštívit svého kamaráda jen proto že upírek si usmyslel že vlkodlak je nebezpečný (a hlavně se mi líbí jak Edík žárlí - je to zvláštní lidská vlastnost nemyslíte :-)) :clap:

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 11:02 am
Citace:
a hlavně se mi líbí jak Edík žárlí - je to zvláštní lidská vlastnost nemyslíte :-)) :clap:

Jo, to bylo zase hezký :) Už v Twilight říkal, že se díky Belle cítí lidsky. Že je jenom člověk ;)
Ale osobně nemám ráda Edwardovu povahu. Myslím to jeho přesvědčení, že je zrůda, že by pro Bellu bylo nejlepší kdyby s ní nebyl (viz. New Moon)... hlavně teda v Breaking Dawn mě naštval. Svým způsobem chápu proč řekl to co řekl, ale... nechci spoilerovat.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:18 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
bella_pattinson píše:
Taky jsem začala nemít ráda Bellu. Na jedné straně Edward, na druhé Jacob. A ona se stále nemohla rozhodnout a stále jim dávala naděje. Obzvlášť pokud jde o Jacoba. I když ho nemám ráda, tohle je dost kruté. Řekne mu, že ho miluje a jde si za Edwardem. Tak mu to ani neříkám ne? A ubližovala i Edwardovi. Scénu ve stanu jsem přečetla se zaťatými pěstmy.

Jo taky mě v těchto věcech Bella poměrně štvala. Byla prostě sobecká, jak sama řekla, a chtěla mít u sebe oba, i když sama věděla, že to nejde.
Popravdě jsem nečekala, že si Bella sama řekne o polibek od Jaka (málem jsem při prvním čtení dostala infarkt :? )
Ale jinak celou tu část ve stanu prostě miluju, jedna z nejlepších částí knihy.

bella_pattinson píše:
Přiznávám se, že tento díl, jako jediný z Twilight série, jsem přečetla nanejvíš 2x.

Já osobně mám naopak Eclipse ze všech knížek Twilight ságy nejradši.
Občas si řikám, že kdyby všechno skončilo 3. knížkou, bylo by to skvělé finále. Pro mě by ani 4. díl vůbec nemusel být 8-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:20 pm
HumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:10 pmPříspěvky: 1
Nemůžu jinak, než souhlasit s vámi. Zatmění je díl, který je asi nejvíc kontroverzní. Vadí mi, jak Bella neustále prosazuje svou a Edvard jí to "baští". Chápu, že jí miluje¨, ale v tomhle dílu u mě ztratil dost bodů. Ale jinak jsem tým Edvard *wink*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 12:27 pm
vlavla píše:
Nemůžu jinak, než souhlasit s vámi. Zatmění je díl, který je asi nejvíc kontroverzní. Vadí mi, jak Bella neustále prosazuje svou a Edvard jí to "baští". Chápu, že jí miluje¨, ale v tomhle dílu u mě ztratil dost bodů. Ale jinak jsem tým Edvard *wink*

No jo, Bella si prostě s těma dvouma dělala co chce a oni jí to, jak si napsala, baštili.
Tak když si vezmeš, že pro Edwarda byla Bella jeho osudová láska... udělal by vše, aby byli spolu...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 1:47 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 9:37 amPříspěvky: 9Bydliště: Mikulky City
no ale v Zatmění nešlo jenom o Bellu a Edwarda či Jakoba. Mohly jse se tam dozvědět i něco o Rosalii a jejím životě, který byl pohádkový a pak skončil tak strašlivě, ale má to i světlou stánku alespoň je šťastná s Emmettem :D

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 1:50 pm
Tahmed píše:
no ale v Zatmění nešlo jenom o Bellu a Edwarda či Jakoba. Mohly jse se tam dozvědět i něco o Rosalii a jejím životě, který byl pohádkový a pak skončil tak strašlivě, ale má to i světlou stánku alespoň je šťastná s Emmettem :D

Jo, to bylo nejlepší :) konečně jsme se dozvěděly proč je taková jaká je a proč je taková k Belle. No já bych byla radši kdyby byla šťastná s Edwardem, ale což :D Emmett je taky dobrej :D

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 6
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: