Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Zatmění

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 6:43 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Podle mě se nedá říct, že by některá kniha byla nejlepší a některá nejhorší. Já je mám ráda opravdu všechny zaráz každá z nich má něco do sebe a Eclipse se mi nejvíce líbí akčnost, a dialogy mezi trojúhelníkem Jacob, Bella a Edward

PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 8:16 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
ellizza píše:
Podle mě se nedá říct, že by některá kniha byla nejlepší a některá nejhorší.

Nejde o to, jestli je která nejhorší nebo nejlepší, ale každýmu se líbí, nebo každý má třebas nejradši nějaký jeden díl ze série ;)

Mě se líbí všechny, ale nejradši mám Twilight ;) A někdo zase Eclipse a někdo zase New Moon...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 8:53 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Jenže takto jsem to nemyslela!!!!! A bylo tam napsáno "podle mě"
Já tím chtěla jen říct že prostě knihy jedna bez druhé nemůžou být - nedá se přečíst jen NM, nebo jen E - je to prostě v tom jak jsou mezi sebou propojené. Já mám Eclipse ráda (moc) ale bez NM a TW by nemohla být.

Eclipse je ze všech 4 (nebo 5) bezdebaty příběhově nejnapínavější a nejtemnější - ale je to jen můj názor (nikomu tím nic nechci podsouvat)

PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 9:45 am
ellizza píše:
Já tím chtěla jen říct že prostě knihy jedna bez druhé nemůžou být - nedá se přečíst jen NM, nebo jen E - je to prostě v tom jak jsou mezi sebou propojené.

JJ, souhlas... to si ani nedovedu představit, že bych četla třebas zrovna Eclipse, aniž bych znala nebo četla předchozí díly... to by nešlo ;) Knihy fungují prostě jako celek...

Ale jináč... pro mě osobně the best je Twilight :) pak už je to bez pořadníku... :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 10:22 am
no to bez debat TW je nej. Ale Eclipse má prostě svou akčnost a temnost - to nemá žádný jiný díl v takovéto míře

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:40 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Víte co? Pro mě je Eclipse kniha, u které se nejvíc nanervuju. Vážně nemá cenu popisovat, jak moc mě chování Belly v tomto díle vytáčí (asi, že jí lidé pořád přirovnávají ke mně a já vím, že teda tohle bych nevyváděla).
Ale celkově jsou tam pak dobré scény (charlieho sex talk :D, Edwardova nová postel, příběh Rosalie, "maturity"). Jenže to otravné mi vždycky když se nad tím zpětně zamyslím, prostě vadí :D Poslední dobou na mém žebříčku vyhrává New Moon :o)

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 9:52 am
No jasně nervy v Eclipse, ale proto má své kouzlo. A Bella je tady naprosto příšedrná, ale když se nad tím zamyslím - já bych asi nejednala jinak - je tady muž kterého miluju a můj nejlepší přítel, který kvůli tomu trpí - a sakra je to pro mě jen přítel kterého svým způsobem potřebuju (trochu důvěry by neuškodilo). A pak ho políbila - krucinál!!!! :banghead: :banghead: :curse: :rocket:

PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:08 pm
Já už se nenervuju... naopak se mi Eclipse začíná čím dál víc líbit :mrgreen: Jediná Bella mě tam štve... a strašně se mi tam líbí Edward :lipkiss:

New Moon u mě nikdy nebude na prvním místě, protože na mě, je tam málo Edwarda... Možná blbej důvod, ale je to tak

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob zář 19, 2009 7:59 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Víte co mi furt nejde do hlavy?Že prostě upírka jakou je Victoria stvořila armádu novorozených,bez problémů.Napadlo mě,že vždycky někoho vysála a pak hned stvořila,jakože neměla pak hlad,nebo tak nějak.Jinak si to neumím vysvětlit.Taky to pro ně může být lehčí i proto,že třeba pro Cullenovi je to větší lákadlo,jak řekl Edward odoláva Brandy :roll:

PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2009 4:52 pm
Inka: Podle mě má Victoria dost silnou motivaci, aby zvládla vytvořit tu armádu novorozených, podobně jako Carlisle "stvořil" svoji rodinu, a to je touha po pomstě. Zabili jí "životního" druha, a tak má asi dost silnou vůli na to, aby se za to Edwardovi pomstila, nebo se o to aspoň pokusila... :twisted:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: