Autor Zpráva

<  Eclipse / Zatmění  ~  Zatmění

PříspěvekNapsal: čtv zář 24, 2009 9:35 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Inko, to je dobrá otázka. Nad tím jsem se nikdy nepozastavila a teď nad tím dumám. Jako motivaci měla silnou, to ano, ale stejně si myslím, že by to nedokázala jen tak. Přikláním se k té tvé teorii, že nejdřív se pořádně nacpala a pak jich pár v rychlosti pokousala. :D

PříspěvekNapsal: čtv zář 24, 2009 6:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No já si myslím se byla tak žhavá do pomsty že to v pohodě zvládla ( i když možná i párkrát ujela - stane se) spíš by mě zajímalo, kdo jí vnuknul ten nápad ;)

PříspěvekNapsal: sob zář 26, 2009 7:45 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Taky si myslím, že ji hnala touha po pomstě a láska k Jamesovi. My známe Cullenovi, ale co víme jaký byl příběh Viktorie a Jamese, co spolu prožili a jak moc jí chyběl.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 1:35 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
To s Viktorií byla dobrá připomínka - ale ta nenávist asi byla opravdu silná, když dokázala stvořit upíry. Ale teorie, že se předtím pořádně "nacpala", je dobrá.
K Belle samotné: v Zatmění mi připadala docela příšerná. Hlavně vůči Jacobovi. Vím, že se v podvědomí rozhodovala mezi ním a Edwardem (i když Edward jasně vedl), ale k Jacobovi byla opravdu drsná. Často vede řeč ve stylu: já jsem se rozhodla a tobě do toho nic není.
Jacob mi naopak připadá hodně uvěřitelný, prostě má Bellu rád a navíc jí chce zachovat život, dát jí jinou alternativu. Možná to občas přežene, dělá kopance, ale pořád je to člověk, který Bellu vytáhl z depresí.
(Mimochodem, když nechává Edwardovi přečíst vzpomínky na to, jak Bella vypadala po rozchodu - a jak Edward touto vzpomínkou trpí, to bylo dobře popsané.)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 10:55 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No jasně já s tím souhlasím Jacob byl tady rozodně ten bitej - jenže co si budeme povídat on to věděl - věděl přesně do čeho se žene a že jeho šance jsou mizivé. Prakticky si za to mohl sám. A ano Bella tady byla na pár facek, ale myslím že v mnoha situacích bych se asi zachovala stejně (přece i když je Jacob můj nejlepší přítel, nenechám se citově vydírat, prakticky by mu do mého rozhodnutí opravdu nic nebylo)

PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 12:48 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
ellizza píše:
A ano Bella tady byla na pár facek, ale myslím že v mnoha situacích bych se asi zachovala stejně (přece i když je Jacob můj nejlepší přítel, nenechám se citově vydírat, prakticky by mu do mého rozhodnutí opravdu nic nebylo)

v každé knize se najde pár chvil, kde někume zůstává rozum stát nad reakcí hl. hrdiny. O čem by to bylo, kdyby se charakter zachoval vždy tak jak má, tedy správně? - to bybyla nuda. zvraty a nečekaný vyvoj postav jsou jednou z věcí. které mě na díle Steph baví. Takže ať je Bella v Eclipse jakákoli, stejně zůstane Bellou...

btw já šílená nepřičetností = Edwardovo chováním po polibku J a B v kempu! Měla jsem sto chutí mu za tu jeho chápavost a klid jednu lípnout...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 1:16 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Pravda, kdyby se chovala dokonale, byla by moc perfektní - a nevěrohodná. A fakt je, že když mi bylo 17, taky jsem dělala kraviny. Mně prostě bylo líto Jacoba, i když byl někdy taky kousavej a ultimativní... no jo ti chlapi.
:lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 8:53 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Eclipse s mi líbí ze všech nejmín nevim proč ale prostě nejmín:(

PříspěvekNapsal: úte říj 20, 2009 1:24 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
eumenida píše:
Mně prostě bylo líto Jacoba, i když byl někdy taky kousavej a ultimativní... no jo ti chlapi.
:lol:

při první čtení E bych byla absolutně proti, jakožto Emaniak jsem soptila už jen při známce Jakova jména na nové stránce... ale jak už Steph nejednou řekla (a nejen ona), když si knhu přečtete podruhé, přestanete vidět jen řádky se svými oblíbenci, ale do Vašeho obzoru se pomalu začne vkrádat i několik postav, které Vám přišly nezajímevé, nebo Vám byly protivné... a tak to bylo semnou a Jacobem.... takže teď jsem velkoryse toleranttní a ty jeho citové výlevy mu nejen toleruju, ale dokonce mu sem tam i fandím (Dith: to není zrada, jen takový rýpanec)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned čer 06, 2010 5:54 pm
HumanHumanRegistrován: úte kvě 25, 2010 10:43 amPříspěvky: 15
Tak jsem dočetla E jsem to četla blb do tří do rána:-))))). Pěkný, fakt super. Akorát fakt nechápu jak mohla být Bella z Jacoba tak hotová. A tak neštastná, že se s ním rozešla. Chudák Edward, jako tak trpělivého chlapa bychom těžko hledali je fakt dokonalej, to může být fakt jen vymyšlené v realném životě jsou chlapy spíš na zabití:-)))). No a začala jsem ted číst BD jako jsem koukala je to šíleně dlouhééééé. Svatbu už mám za sebou to bylo ale kláááásnýý. No jdu na to, paaaaa

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: