Autor Zpráva

<  Breaking Dawn / Rozbřesk  ~  Rozbřesk

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 10:02 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ajinko, myslím, že i přes první zklamání to po opakovaném přečtení vezmeš na milost a najdeš si tam své oblíbené pasáže. ;) Je ala pravda, že mnozí z nás mají tento díl na svém žebříčku oblíbenosti nejníže.

PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 9:16 pm
HumanHumanRegistrován: úte kvě 25, 2010 10:43 amPříspěvky: 15
jasný, oblíbené pasáže mám už ted. Jejich svatba a vlastně přeměna v upírku mě fakt bavila ale potom už tam bylo celkem nuda a samo mě opět točí Jake, bych ho vystřelila na mars :-)))). Ale když to tak shrnu jak jsem už psala jinde. NM jsem měla nejméně oblíbený pač ráda čtu paséže s Edwardem a tam ho bylo minimálně.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 9:21 pm
HumanHumanRegistrován: úte kvě 25, 2010 10:43 amPříspěvky: 15
Eume jak jsem už psala v jiné diskuzi mám za sebou už i BD a samo celkem zklamání Stephanie to pěkně odflákla prčic!!!. Já se jen modlim, že okolik byla kniha naprdlačku tak o to víc, se jim to povede ve filmu doufám!!!!!. Jsem ted zvědavá na E pač v knize to bylo fajn a tento díl mě bavil ale už podle těch ukázek začínám tušit, že budu akorát nasraná, že se nedrží předlohy a udělají z Belly fakt mrchu a z Edwarda chudinku :banghead: ;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 1:04 am
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Ajinko, ale Bella mrcha je :lol: . Ve filmu akorát větší *wink* A nepřipadá mi, že dělaqj z Edwarda chudáčka, ale že nadržujou Jacobovi. Já ho mám ve filmu teda radši než v knize. Teda v knize ho mám ráda až v Rozbřesku. To znamená, že ve filmovém Rozbřesku ho budu nesnášet - konečně ! *lol*

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 12 z 12
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: