Autor Zpráva

<  Breaking Dawn / Rozbřesk  ~  Rozbřesk

PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 10:05 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
Fascinující - nikdy by mě nenapadlo, že zrovna do této roviny se příběh dostane. Byly tam pasáže, u kterých jsem si ukousala všechny nehty ale i ty, u kterých jsem se od srdce zasmála.

A Jacob tady byl naprosto úžasnej a Bella se držela fakt skvěle (já jsem ti to říkal má bratříčka Jacobe jmenuje se Drž zobák :rolling: )

A hlavně Renesmé

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 9:51 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jo, já se bez mučení přiznávám, že moje nejoblíbenjší postava z BD se rozděluje mezi Jacoba (větším dílem) a Emmetta :D

Bella mě zase trošku, trošičku štvala, ale řekněme, že nechápu její mateřské city .o))

Už jsem to říkala několikrát, ale miluju hlášku z BD ze strany Jacoba, že Dracula 1 and Dracula 2 are creeptacular :D:D Já jsem vážně brečela smíchy celej den a pak když jsem si na to vzpomněla, což se mi nestalo od té doby, co jsem viděla díl HIMYM s cockmouse :D

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 1:39 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Vzpomínám si, jak jsem četla poprvé BD ještě v AJ a ty první kapitoly se mi tak moc líbily... a pak šok :shock: asi víte co myslím :lol:

Myslela jsem si, že to asi špatně překládám ale ono ne :lol: nakonec jsem si ale na tenhle díl zvykla, teď je má druhá nejoblíbenější ze série :bounce:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 1:48 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Je fakt, že já když četla poprvé BD tak jsem taky byla v šoku :D Ale hlavně u části (a tady už můžu psát spoilery no ne, tohle je téma BD) kdy ona volala Rosalie (moje nejoblíbenější část první knihy Bella, jinak je taková moc...rozvláčná, pozitivní...) a právě čtu jak volá a říkám si co mi kruci nedochází, tak jsem to přečetla znova :D A jako dobrý, ale asi jsem už u toho usínala na poprvé, přeci jen jsem to četla po nocích:D:D:D Ale dobré :D

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 5:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:44 amPříspěvky: 515
No mě se hodně líbí ta prostřední část (Jacob tu byl neuvěřitelný, ale hodně jsem na druhou stranu cítila s Edwardem a hlavně jsem tady chápala naprosto Bellu - já bych se rozhodla úplně stejně) a poslední část!!! Měla jsem dost z Džeje :rolling: tomu chlápkovi se museli potit i palce u nohou

PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2009 7:43 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Breaking Dawn je můj 2.nejoblíbenější díl. Když jsem se dočetla, že je Bella těhotná... chvilku mi trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala :D Jak? Vždyť Edward je snad "mrtvý" ne? Všechno je mrtvé :D a i Steph říkala, že upír nemůže mít dítě. Po počátečním zmatení... jsem se vrhla na část s Jacobem před kterou jsem si říkala: "Steph, proč si mi to udělala?" :D nakonec jsem si tu část s Jacobem i užila a samy názvy u kapitol mě dostaly do kolen :D především tedy hádky mezi Rose a Jacobem :D nejradši mám část "miska s nápisem Fido" :D
Ovšem jedna část mě dost rozesmutnila. A to je rozhovor mezi Edwardem a Jacobem... kdy Edward žádal Jacoba o to, aby ji přemluvil, aby si to dítě nechala vzít. Že za to, v jakém je stavu může on a že může mít s Jacobem kopu vlčat. úplně jsem si představovala výraz Edwarda a litovala jsem ho :(
Za nejhezčí považuju líbánky na Esmiině ostrově, Bella jako upírka a konec knihy :)

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 9:03 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
BD se mi hodně líbí. Z počátku po vlažných komentech těch, co to četli v angličitně jsem měla obavy, ale nakonec jsem si řekla, že knížku si zhodnotím sama.
Chvíli mi trvalo začíst, se, ale S.M. píše hrozně poutavě, že jsem brzy zase hltala každé slovo. Co mi na knížce vadí je málo rozhovorů mezi postavami. Je tam spousta okamžiků, které bych si strašně moc chtěla přečíst jako dialogy a ne jen jako suchý popis. Nebo některé scény by stálo za to více rozepsat. (např trénink Emmett vs Bella)
Nad Belliným očekáváním jsem také chvíli nevěřícně hleděla, ale na druhou stranu z toho S.M vybruslila tím vysvětlením docela obstojně. Hrozně by mě zajímalo, jestli to měla promyšleno už dopředu nebo na to přišla až v průběhu psaní. Bella a mimi, koho by to napadlo.
Třetí část knihy byla pro mě asi nejvíc nejzajímavější. To jak popisovala vše z Bellina pohledu, všechno to nové. Uvědomila jsem si, že to hltám snad ještě více než Stmívání a její seznamování s Edwardem. Říkám si někdy, že by tomu mohla věnovat celý samostatný díl. Občas mě ale vytáčela ta její dokonalost téměř ve všem co udělala. Na druhou stranu jsem jí to trošku přála, když byla do té doby tak nemotorná a magnet na potíže. :)
Zkrátka a dobře moc krásný díl. Má to jen jednu podstatnou vadu na kráse. Už z největší pravděpodobností nebude žádné další pokračovánííí!!! :banghead: :curse:

PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 9:21 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:58 pmPříspěvky: 104Bydliště: Liberec
Jane píše:
Má to jen jednu podstatnou vadu na kráse. Už z největší pravděpodobností nebude žádné další pokračovánííí!!! :banghead: :curse:

Já jsem na druhou stranu ráda, že už nic dalšího nebude. Příběh skončil tak, jak skončil. Všichni šťastni budou žít na věky 8-)
Navíc se mi svym způsobem zdál BD nejslabší, takže nevim, kam ještě by to mělo pokračovat.
Já budu ráda, když se Stephenie vrhne na nějaké nové projekty ;-)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 11:13 pm
Citace:
navic steph pise kvalitne, takze budu rada kdyz prijde s novymi projekty :bounce:

jasně každá další droga se počítá :lol:
myslím, že už se všichni těší až si svou závislost rozšíří (je tady maximálně - zatím čekám na Hostitele)

PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2009 11:35 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Jane píše:
Třetí část knihy byla pro mě asi nejvíc nejzajímavější. To jak popisovala vše z Bellina pohledu, všechno to nové. Uvědomila jsem si, že to hltám snad ještě více než Stmívání a její seznamování s Edwardem. Říkám si někdy, že by tomu mohla věnovat celý samostatný díl. Občas mě ale vytáčela ta její dokonalost téměř ve všem co udělala. Na druhou stranu jsem jí to trošku přála, když byla do té doby tak nemotorná a magnet na potíže. :)

Souhlas, mě nejvíc baví ta část potom co se Bella stane upírkou... :twisted:

A dialogů je tam opravdu málo, oproti předchozím dílům se to nedá srovnat, přijde mi to jako trošku jiný styl psaní ;)

A jestli Stephenie dokončí Midnight Sun, tak bude další dávka naší drogy... :D ale jestli se to stane, to je bohužel ve hvězdách :?:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 12
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: