Autor Zpráva

<  Breaking Dawn / Rozbřesk  ~  Rozbřesk

PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 12:41 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: ned lis 29, 2009 6:11 pmPříspěvky: 28
Ramira píše:
Snáď sa dočkáme rozbíjania postele a lietajúceho peria vo filme.:D

Tak na tohle se taky moc těším a budu hodně zklamaná, když to ve filmu nebude, nebo to bude odfláknuté. U toho jsem se totiž při čtení knížky hodně nasmála. Edward byl prostě roztomilý. :massjump:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 2:06 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ramira píše:
Keďže podľa tabuľky na Moviezone je všeobecne známy fakt, že fanúšičky Twilight sú sexuálne neukojené:D je jasné, že nám tie scény v BD všetkým chýbali.:D

Chachacha. :rolling: To aby se všichni manželové, snoubenci či přítelové začli asi víc snažit. :D
Jeden kluk tam pod recenzi napsal, že se kůli lásce ke Stmívání s přítelkyní rozešel, asi neměl hledat chybu na straně přítelkyně. :D

Tak teď také vážně. Nechtěla bych, aby v BD byla líbánková scéna nějak rozpitvávána a popisována až moc detailně, ale pár vět tam mohlo být navíc, vždyť byl každý polibek popsán do nejmenšího detailu. Edwardovo váhání a tady to bylo tak nějak rychlé. Kdyby neměla Bella tělo samou modřinu, váhala bych, co se dělo. :D Jsem totiž dost natvrdlá. :D

Naposledy upravil Mikita dne čtv pro 03, 2009 2:20 pm, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 1:56 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: čtv lis 05, 2009 9:42 pmPříspěvky: 83Bydliště: Praha
TwiRobFan píše:

Tak na tohle se taky moc těším a budu hodně zklamaná, když to ve filmu nebude, nebo to bude odfláknuté. U toho jsem se totiž při čtení knížky hodně nasmála. Edward byl prostě roztomilý. :massjump:

Jedna z mých oblíbených svén V BD - moc ráda mám tu hlášku s kurníkem :cheerleader:

PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 2:10 pm
Šarulka: Anebo hláška, kdy Edward sedí přimrazený na podlaze, bez známek toho, že by se ještě kdy měl pohnout, Bella mluví telefonem s Carlislem:
"Já mám trochu starosti o Edwarda... Můžou upíři utrpět šok?"
:massjump:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 5:47 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Ramira píše:
Keďže podľa tabuľky na Moviezone je všeobecne známy fakt, že fanúšičky Twilight sú sexuálne neukojené:D je jasné, že nám tie scény v BD všetkým chýbali.:D

Jo achá, tak tím to je :lol: Tím se teda všechno vysvětluje... To budu muset prodiskutovat s manželem, nevím, jestli by s tím zrovna souhlasil :lol:

Njn, shodneme se, že pár vět navíc by nikoho nepohoršilo, právě naopak :lipkiss:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 10:12 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Kačí píše:
Ramira píše:

Ono podle některých recenzí to vypadá, že sexuálně neukojení jsou i recenzenti! Tedy, aspoň někteří.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 12:34 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
*congrats*
Viděla jsem odkaz na jednu parodii BD, skoukla a dávám odkaz sem.

http://www.youtube.com/watch?v=QMpS8SExlIw

Snad se taky pobavíte... Enjoy!

:massjump:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 11:28 pm
HumanHumanRegistrován: sob lis 28, 2009 11:16 pmPříspěvky: 7
[quote="Tohle mluví za všechno... Moje kamarádka před nedávnem, díky mě :D , objevila svět Twilight. Během týdne přečetla první dva díly a teď začala číst Eclipse. Předevčírem večer jsem od ní, jelikož si průběžně smskujeme jak se jí to líbí a tak, dostala sms s následující otázkou "Prosím tě, budou ty dva spolu někdy spát? :shock: "
Chudák, myslím, že BD ji zklame... :D [/quote]

Jo, tak tohle mi mluví z duše. Byla jsem na BD kvůli týhle scéně fakt natěšená, když v Eclipse pořád k ničemu nedošlo no a pak jsem četla, četla, četla, už to začínalo slibně no a pak nic. No byla jsem z toho tak naštvaná, že se mi vzteky draly slzy do očí. Nejsem žádnej úchyl, ale scény Edwarda a Belly byly vždycky to nejlepší no a když měl přijít zlatej hřeb, tak ticho. Nic. Tma. Mrtvo. Aspoň ten začátek moch být delší.. ale utnout to takhle v zárodku?! No jsem moc zvědavá, jak se s tím popasujou na plátně:-) Teda vzhledem k tomu, že nejsou stále žádný potvrzený informace od Summitu, tak doufám, že se vůbec dočkáme:)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 1:36 am
Pavliiinka píše:
Nejsem žádnej úchyl, ale scény Edwarda a Belly byly vždycky to nejlepší no a když měl přijít zlatej hřeb, tak ticho. Nic. Tma. Mrtvo. Aspoň ten začátek moch být delší.. ale utnout to takhle v zárodku?! No jsem moc zvědavá, jak se s tím popasujou na plátně:-)
]

Mluvíš mi z duše, taky jsem se vždycky těšila na scény Belly s Edwardem, ať v knížce, tak i ve filmu. Bohužel autorka opravdu ty vášnivější scény moc nerozvíjí, což je škoda. Myslím, že malinko přidat by nebylo na závadu ani kvůli náctiletým. Vždyť dívčí románky jsou kolikrát erotické až hrůza. Naopak tady té erotiky je minimum, spíš skoro žádná.
A co se týká filmů, tak hlavně Nový měsíc mi v tomhle směru přijde obzvlášť chudý. Taky nejsem žádný úchyl, ale líbací scény jsou kraťoučké i na můj vkus. To už v knížce je toho víc. ;)
Takže mám obavu, že BD bude taky spíš jen v drobných náznacích. :?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 3:49 pm
HumanHumanRegistrován: úte kvě 25, 2010 10:43 amPříspěvky: 15
Zdarec děvčata tak jsem dočetla BD. Nooo jako teda celkem zklamámí, jako by to ani nebylo od stejné spisovatelky. Chvílema jsem se i nudila a přeskakovala ty pasáže s Jakem furt!! Jak se upnul na Nessie - síla. No o jejich "líbánkách" radši pomlčím, bych se musela zase rozčilovat. Pasáže kdy se Bella proměnila zjištovala vše pro ní nové to bylo docela zajímavé ale jinak fakt nic moc. Jsem teda zvědavá jak se jim to podaří zfilmovat....No vzhledem k tomu, že budou 2filmy tak to bude na dlouho. To někde uprostřed useknou a bude konec prvního filmu a budeme čekat zase rok či kolik na pokračování. Hlavně at jim to vydělá co nejvíc peněz, že jo. Všechny díly předtím smrsknou jak můžou do jednoho filmu a tenhle budou tak natahovat. Vidím to teda bíííídně. No uvidíme ted E to je aktuální... ;)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 11 z 12
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: