Autor Zpráva

<  Twilight Fanart  ~  Antifanart

PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 9:31 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
ked budem mat trochu viac casu urcite niekde upnem videa a obrazky zo svojich prednasok a dam vam sem link *wink* aby sa aj ty co sa nezucasnili FF zabavili na kreativite fanusikov ktori az moc dobre poznaju TW na to ze ho nenavidia :eek:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 6:57 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
S týmto sa musím podeliť. Swamp dnes postovala na facebooku (veľká vďaka Mati, fakt pobavilo:D:D). Načo riešiť Bellu a všetky možné tímy, existuje jedine tím Jakeward.:D

Obrázek

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 9:16 am
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
OMG! :eek: Takhle po ránu mě vyděsit :rolling: Tohle je vážně příšerná představa... :lol: Ale jinak pěkný obrázek, že jim to chlapcům ale spolu sluší... :lol: :rolling:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 1:40 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
No já to vidím tak, že Rob byl donucenej a jeho našpulení je takové umělé, zato Taylorov se to okavidně líbí, málem přišel o krk :P

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 3:40 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Dobrej sestřich scenu z toho časáku jak pusinkujou Kristen:D Sem to viděla pomocí Zuzi na twifans:D

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 5:05 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 8:13 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Myslela jsem si, že být v teamu Jakeward je lákavé, ale tahle fotomontáž...ach to nee. :) Ale líbí se mi, jak to vypadá, že se na to nejvíc třese Jacob. :D Hihihi.

A Kristen jako mončičáková ovečka. Mňami. A Rob je také roztomilý, to ani není antifanart, to bych spíš doporučila vyrábět místo těch "barbie" panenek, s tímhle by se každý rád pomazlil. ;)

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 8:34 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pát říj 09, 2009 7:16 pmPříspěvky: 279Bydliště: Praha
Já viděla na twifans předlohu Jacoba a Edwarda pro křížkový vyšívání. Si to snad vyšiju :rolling: Teda jen Edwarda :rolling:

http://www.twifans.com/profiles/blogs/make-a-team-jacob-or-team

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 9:06 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Zuzi to je moje vyhledávka:D
Lencaa: Asi zkusím toho Jaka:D
:massjump:

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 10:35 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Ešte aj na vyšívacom vzore je Jacob polonahý.:D Inak Edward tam má taký divný bezzubý úsmev.:D A bolo by zaujímavé zháňať na to správne nitky.:D

Rob a Kristen ala lev a ovečka sú rozkošní.:)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: