Autor Zpráva

<  Seriály  ~  The Big Bang Theory - Teorie velkého třesku

PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2009 11:54 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
jednoznacne moj oblubeny serialy *rofl* vzdy ked potrebujem zdvihnut naladu idem do TBBT nakazila som tym rodinu *cool* cize misia uspesne rozbehnuta *congrats* moja oblubena scena je ako tam vsetci nakracaju v obelku flash gordna (cerveny elastak so zltym bleskom *wink* ) a totalne ma zabija:

knock knock knock PENNY
knock knock knock PENNY
knock knock knock PENNY :rolling: al tak cast ked mu Penny odklopkava knock knock knock Sheldon to si robime s brachom :beamup:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2009 7:33 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
Tak já jsem během dvou dnů shlédla celou první řadu na internetu a musím říct, že jsem se tady chvílemi válela smíchy pod stolem. :rolling: Ten seriál je prostě dokonalý.
Co se dabingu týče, tak ten mi absolutně vyhovuje. Anglicky sice rozumím dobře, ale spustu vtipů mi i tak uniká, čeština je mi prostě bližžší.

PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2009 12:15 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak u nás se teď uchytila hláška "Čas od času mít stroj času".
Přítel to zahlásí a já začnu smíchy brečet. Prostě jsme si teď zamilovali celý ten díl.

"Ne asi. Stroj času ze Sophiiny volby." :rolling:

"Nabreč si do vany ty vířivá nádhero." :partydance:

PříspěvekNapsal: pon zář 14, 2009 12:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Mě se strašně líbilo. "Běž si pro šití, natrh jsem ti triko." :D

A taky už s kámoškou říkáme "kakaičko" :D

Proto nesouhlasím s tím, že je český dabing zkažený. Kdyby byl nevynikly by tyto hlášky. :)

Naposledy upravil Katie dne sob říj 03, 2009 12:19 am, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 8:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem nakazila dalšího člověka. Už asi pět lidí díky mně začlo sledovat TBBT, jsem na sebe pyšná. :D Kamarádce jsem chtěla pustit jen 1 díl k snídani. Místo toho zůstala pomalu až do večeře a skoukly sme celou první sérii. Byl to supr flákací den a celý sme ho probrečely smíchy. :D

A díky překladu mám ráda scénu v čínské restauraci, kdy řeší problém s knedlíčky. "Ste fajn kucí, tak já vám s tím pomůžu." :D

PříspěvekNapsal: čtv lis 19, 2009 10:07 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon čer 01, 2009 7:45 pmPříspěvky: 24Bydliště: Praha
kakaíčko?
běž pro šití natrh jsem si triko?
wtf?
*silent*

to je právě problém českého dabingu že oni ty vtipy úplně změní a pak to neni ani vtipný...sledovat TBBT v češtině...to je jako koukat se na Twilight v češtině :D

I´m team Switzerland!
Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 12:41 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Gerico: Občas je to ke škodě, občas ku prospěchu. Umíš si například představit takového Shreka kdyby byl překládán doslova? A nebo Simpsonovi, ale to se vlastně týká všech seriálu z ciziny. Občas je tam použitá nějaká fráze, která se prostě doslova přeložit nedá, také používají narážky na národní historii atd. Takže proto se v čr často uchylují k upraveným překladům, ze strachu že by "původní" verze nemusela dostatečně pobavit. :)
Jestli se ti český dabing nelíbí, není nic lehčího než zůstat u originálu s titulky. ;)

PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 11:19 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
3. séria Big Bangu ma nebaví tak ako prvé dve, ale posledný diel sa im vydaril. Doteraz rozdýchavam Leonardovu hlášku:

I haven't seen him this stuck since he tried to figure out the third Matrix movie. :rolling: :rolling:

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 6:32 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
No mě se 3.série zatím líbí hodně a ten nejnovější díl mě málem shodil pod stůl, Sheldon tady válel, hlavně v tom dětském hradě :rolling: :rolling: :rolling:

PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 5:38 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Konečně sem skoukla ten nejnovější díl (14.) a to byla teda jízda!!! :D :D Úžasný!! A Sheldon a bazinga mě prostě vždycky dostane, he rocks :mrgreen: ;)

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: