Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Fresh Prince

PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2009 12:03 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 31, 2009 8:25 pmPříspěvky: 115Bydliště: BA, LND
dalsia klasika z detstva ktora ma vzdy rozosmeje :rolling: rovnako si ale len prvu seriu mozete pozriet na :arrow:
http://iserialy.sk/serialy/fresh-prince/ Will Smith je dokonaly *rofl* dufam ze sa bude pacit. videl to niekto okrem mna?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2009 12:37 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Jeee, taková historie, pamatuji, že jsem někdy hrozně dávno pár dílů viděla, ale jen vím, že jsem se děsně smála, ale už nevím proč, tuším, že Will, do bohaté konzervativní rodiny přivedl nové móresy a vždy je nějak zaskočil. :D

Teď někde jsem viděla nějaké opakování, jak měl Will zařídit vánoční výzdobu. No prostě supr. Jak osvětlil ten barák a chodili si k nim stěžovat sousedi s širokého okolí, nj, to je supr recept, jak se seznámit se sousedy. :D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:24 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Na to jsem taky jako malá furt koukala!! :D:D

Se mi hrozně líbilo, jak ho vždycky vyhodili z domu :D:D:D:D lépe řečeno, jak ho vždy táta vyhodil z domu:D:D:D:D

Už tu chybí jen topic strážci vesmíru :D:D:D MORFUJEME!

PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 12:07 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Strážci vesmítu?! To je dobré. :rolling: Také si z toho pamatuju jen tu hlášku MORFUJEME. Už ani nevím, o čem to bylo, budu muset zagooglovat. :D

A když už tu má Fresh Prince topic, tak vás chci upozornit. Že i tento seriál IS BACK na českých obrazovkách.
Každý den teď poběží jeden díl na Prima COOL. ;) Je to od 14:35, opakování ve 12:35. Vím, je to brzo, ale věřím, že si to nějaká dobrá duše nahrává a bude to brzo na uloz.to, takže pokud jste milovníky mladého rozverného Willa Smithe, už víte, co sledovat ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: