Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Aktuální seriály v TV

PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 12:54 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Vím, že v dnešní době je snadné sledovat mnoho seriálů online, nebo si je prostě stáhnout, ale mě v poslední době baví znovu objevovat staré seriály v novém kabátě.

Viz. třeba The Big Bang Theory, to jsem si zamilovala v angličtině a díky Primě COOL teď ulítávám na dabované verzi. Už se moc těším, až nadabují druhou sérii.

Hlavním důvodem, proč zakládám tohle téma je, že mám šílenou radost, že se na našich obrazovkách objeví velmi oblíbený seriál "HOW I MET YOUR MOTHER" (HIMYM). Od listopadu ho v novém dabovaném kabátě můžeme vidět jak jinak než na Primě COOL. Kdo nezná, seriál vřele doporučuju. Myslím, že se u něj klidně pobaví celá rodina. Více zde.

http://kultura.idnes.cz/cool-ma-dalsi-t ... lmvideo_tt

Držím palce, ať to s dabingem klapne a je poslouchatelný. ;)

Možná na seriály nemáte chuť nebo čas.
Možná máte doporučení pro nás ostatní, co teď pěkného běží v TV.
U čeho večer relaxujete vy?

PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 10:41 am
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Večer relaxuju u knížky, seriály se snažím moc nesledovat, protože vím, že bych pak byla závislačka. Ale líbil se mi Angel na Prima Cool i když jste někde říkali, že dabing nic moc. Mě celkem sedl. Sledovala jsem True Calling, ale tam to šestým díem druhé série utly, takže smůla. Takže se těším na ten tvůj tip, vypadá to dost dobře.
Docela se mi teď lbí i Přešlapy, jsem skoro ta střední generace, takže mi to občas připomíná moje problémy a moje okolí.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 2:29 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
kvalenka píše:

1) Sledovala jsem True Calling, ale tam to šestým díem druhé série utly, takže smůla.
2) Docela se mi teď lbí i Přešlapy, jsem skoro ta střední generace, takže mi to občas připomíná moje problémy a moje okolí.

1) Jee, True calling, tomu jsem také absolutně propadla, zamilovala jsem si ústřední dvojci. To víš, Jason Priestley, ach jo, je pořád tak sladkej, i když hraje padoucha. Škoda, že se u FOXů rozhodli, že ani nedotočí druhou sérii. Jsou to magoři, znehodnotili tím celý seriál, kdyby ho aspoň nějak pěkně důstojně ukončili, mohla bych se na něj podívat klidně znovu.

2) Dobrá volba. ;) Kupodivu se u tohoto seriálu také dobře bavím. Prima udělala dobrý tah a myslím, že bude úspěšný a natočí další díly. Mému věku, srdci i současným problémům je nejblíže pár Blažek-Norisová. Jsou tam 3 různé páry ve 3 různých etapách vztahů a tím si jistě přitáhne široké publikum. ;)

PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 11:39 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Mikita:. BBT se na Primě Cool jen tak nedočkáme. Prý proto, že byl poslední díl premiérově(v zemi původu) odvysílán teprve na jaře tohoto roku. Což tedy jako vysvětlení moc neberu. :)

Na dabované HIMYM se těším. :) Konečně se mnou bude moc sledovat i máma. Nemá totiž titulky moc ráda. :)

Tru Calling se mi taky líbí, ale sleduji jen když stíhám. A taky jsem se překvapivě koukla i na pár dílů Sarah Connor Chronicles a taky docela líbí, ale stejně jako u TC koukám jen když stíhám.

PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 7:54 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:04 amPříspěvky: 92Bydliště: Zlínsko
Teď sleduji zrovna na Primě Chůvu k pohledání a myslím, že tenhle sitkom se taky povedl. Sluha Niles je úžasný. Občas bych chtěla být taky tak vtipná :lol: :lol: :lol:
Když jsem na youtube slyšela originál hlas Fran Fine byla jsem v šoku, má úžasně hrubý hlas. Nechápu jak mohli vybrat k českému dabingu Magdu Reifovou, ale je fakt, že se k ní taky hodí, taky tak zběsilý.

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 4:01 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
TV som prestala sledovať pred pár rokmi. Nemám skoro žiadny prehľad, dokonca ani neviem, aké reklamy bežia (keď sa na to stočí rozhovor, som stratená:D). Jediné, čo pozerávam v telke, sú Zúfalé manželky na Prime. Teda teraz nie, v Londýne Primu nechytám.:D Ale vždy to bol pre mňa príjemný relax.

Škoda, že nechytáme Primu Cool, rada by som si pozrela TBBT, Office, Angela alebo HIMYM, aby som videla, ako zvládli dabing. Myslím, že Barneyho hlášky vyznejú inak ako v originále, ale uznávam, že v mnohých prípadoch ide o prekladateľské oriešky.

PříspěvekNapsal: sob říj 17, 2009 11:11 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Přiznám se, že já osobně nemám vůbec čas sledovat seriály, i televizi všeobecně. Nevím, jestli bohudík nebo bohužel. Asi jak kdy ;) Štve mě, když si rozkoukám nějaký seriál, a pak se na to po čase nestíhám dívat :roll:
Navíc nemáme Prima Cool, takže většinu těch seriálů ani neznám (nevím, jestli jsou úplně nové, nebo starší?).
Mám ráda kriminálky, takže u mě vede CSI Las Vegas, Bones apod., a taky osvědčená "klasika" jako Friends, Sex and the City a docela jsem si oblíbila i novácký Comeback :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2009 11:45 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Seriál The Tudors sice aktuálně v TV neběží, což je velká škoda, protože jsem sledovala na Nově 1. řadu a moc moc se mi to líbilo ;) takže když po první řadě nepokračovla ta druhá, byla jsem docela zklamaná. Ovšem teď mi kamarádka půjčila 2. řadu na DVD a je to perfecto. Možná jste to už někdo viděl, jestli máte HBO, já ne, takže smůla :roll:

Takže kdo máte rád historické filmy nebo seriály, a tohle jste ještě neviděli, vřele doporučuju ;) A navíc, Jonathan Rhys Meyers roli v krále Jindřicha VIII. je dokonalý :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2009 11:49 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Já začla koukat na HBO na True blood. Zatím ještě nevím, jak to ohodnotit, je to takové....hmm :D Původně byl jediný důvod proč se na to koukám ten herec, co hraje Billa (kdyby na to někdo taky koukal) a zatím to tak i zůstává...Prostě má nová platonická láska :lol:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2009 11:55 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: stř črc 22, 2009 11:05 pmPříspěvky: 388Bydliště: Ostrava
Se seriálema jsem na tom podobně jako Kačí,neznám plno seriálů a nemám čas :P ,takže teď mi v práci vždycyk řeknou co a jak v Růžové zahradě,to neskeduji,ale vím kdo je kdo-na můj vkus tak nadsazený seriál,až to pěkné není,ptž,třeba chování sester a tak celkově na tom oddělenbí si vycucali nevím odkud,připadají mi tam oprsklé jak sviňa,jejich chování k doktorům a primářovi-to bych chtěla vidět teda.To jak se chovaj lidi k sestrám to jo,ti si do huby nevidí a máme i nepříjemné sestry,i to je možné,ale ne že sestra řve po primáři jak po hajizlovi atd,uff.Pak mi baby kecaj děj z Ulice.No a jinak mám ráda Kriminálku Las vegas,tu druhou a tu třetí,samé města,pak jsou i nějaké na Primě,motá se mi to.Jo Dr.Haus je dobrý a náhodou ten Comeback,já vím,že jako blbost,ale mě to baví,náhodou sranda a oddechovka.Myslím,že se to kryje s Přešlapami,na ty se nekoukám,ptž.mi říkají,že je to dobré a nechci se do toho pustit a pak to sledovat,ptž,čas je drahý a já na ńho nemám *clown*

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 6
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: