Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Aktuální seriály v TV

PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2009 5:10 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Já sem díky panthee začal sledovat painkiller Jane .O)a mužu doporučit ;)

PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 3:27 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Na obrazovky BBC se vrátil mysteriózní komediální seriál Being Human, tedy jeho druhá řada, která bude mít tentokrát 8 dílů.

http://www.bbc.co.uk/beinghuman/

Kdo nezná, jde o 3 spolubydlící - upíra, vlkodlaka a ducha.
První řada se vysílala v r. 2009 a měla 6 dílů, na AXN se vysílalo pod názvem Cena za lidskost.

http://www.serialzone.cz/serial/being-human/

Včera jsem zkoukla 1.díl včetně detailní proměny vlkodlaka.
(je zajímavé sledova tu "rychlost" proměny oproti New Moon :lol: )

PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 2:36 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Renča píše:
Na obrazovky BBC se vrátil mysteriózní komediální seriál Being Human, tedy jeho druhá řada, která bude mít tentokrát 8 dílů.

Stále som zaseknutá na 1. sérii. Nemám čas to dopozerať. Je to poňaté dosť netradične a viem, že viacerým na tom vadí, že sa tam vraj nič nedeje:D ale mňa to celkom zaujalo. Ide zase o trochu iný pohľad na upírov a vlkolakov.

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 2:39 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Od 11. února bude Prima Cool vysílat seriál 30Rock/ Studio 30Rock. :D

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 9:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Katie, také jsem to postřehla, myslím, že to také bylo nominované na Golden Globe, ale i když jsem viděla reklamy, tak absolutně netuším, co si pod tím představit. Bude to vtipné? :)

PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 10:02 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
No mě se to líbí, ale není to můj nejoblíbenější sitcom. ;) Za kouknutí nic nedáš.

PříspěvekNapsal: úte úno 02, 2010 11:21 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Katie: Já už snad znám jen seriály. :D On už se další ztratí. Poslední dobou usínám dost brzo, takže neudržím dlouho pozornost a většinou vytuhnu už u Simpsnů, občas ale zahlédnu kousek z Chucka a Sběratelů kostí a HIMYM, takže to už snad vydržím i na tuto žhavou novinku. ;)

PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 1:36 am
Tajný deník Call girl od 15.února. Jupíí. Rozkoukala jsem ho. ale do ted jsem ho nedokoukala. :) Díky Primo Cool.

PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 5:16 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:
Poslední dobou usínám dost brzo, takže neudržím dlouho pozornost a většinou vytuhnu už u Simpsnů, občas ale zahlédnu kousek z Chucka a Sběratelů kostí a HIMYM, takže to už snad vydržím i na tuto žhavou novinku. ;)

Prima Cool dáva Chucka? :shock: Ako je možné, že mi to uniklo? Nieže by sme chytali Prima Cool:D ale dobré vedieť, že sa to vysiela aj v našich končinách. Chuck je momentálne v TOP 3 mojich obľúbených seriálov.

Na 30Rock sa chystám, keďže to Peťa tak ospevuje, ale počítam s tým, že sa k tomu dostanem najskôr v lete.:D

PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 6:11 pm
JJ, Chucka dávají v 20.00 a opáčko druhý den okolo 17. Což zaručuje, že stíhám tak asi jeden díl týdně. :cry: Ale já to určitě doženu. :D Doufám, že se Primě Cool zvýšila sledovanost. Za to jaký výběr super bomb současnosti v oblasti seriálu dávají by si to zasloužili.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: