Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Aktuální seriály v TV

PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 3:41 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Katie: Také Primě COOL hodně fandím. V poslední době sleduju už snad jenom ji.

Chucka už sleduji dýl, teď dávají premiérově druhou řadu a je to čím dál tím lepší. ;)
Pak dávají Spolužáky, to vypadá také docela vtipně, pak úžasné HIMYM a ve 22:00 už můžu jít spát. :D Je fakt, že tato sestava se u mě opakuje také tak 1-2x týdně.
Ale je fajn vědět, že už nemusím pokoutně něco shánět a že si stačí počkat na reprízu. ;)

Jo a denně teď dávají v 0:20 Lovce duchů-Supernatural a když náhodou nějaký díl stihnu, tak ještě poté hoďku nespím. Ten díl, s oživenou dívkou, která se pomstila nevěrnému příteli, byl opravdu děsivý. :D

PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 2:46 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Taky dost fandím Primě Cool, dává dost dobrých seriálů ;) Samozřejmě je nikdy neuvidím, protože sme cool naladili jen v kuchyni a tam vysedávát bohužel nemůžu, je to trochu blbý no nic....

všimla sem si, že budou dávat (nebo už dávají?) Dollhouse neboli po překladu Dům loutek. Můžu doporučit, fakt moc dobré, dost jsem po skouknutí dumala nad tím, jestli by to vážně mohlo existovat :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 7:25 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Mikita píše:
Pak dávají Spolužáky, to vypadá také docela vtipně, pak úžasné HIMYM a ve 22:00 už můžu jít spát.

Kruci, oči si můžu vykoukat, ale ten úžasný seriál HINYM nemůžu na programu najít. Má to nějaký dekódovaný název?
COOL chytnu, ale moc se na něj nedívám. Měla bych to změnit...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 7:36 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
eumenida píše:
Kruci, oči si můžu vykoukat, ale ten úžasný seriál HINYM nemůžu na programu najít. Má to nějaký dekódovaný název?
COOL chytnu, ale moc se na něj nedívám. Měla bych to změnit...

Ano, má to děsně kodovaný název: Jak sem potkal vaši matku :mrgreen: :mrgreen:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:00 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Tak tohle mě dostalo. Tento seriál znám. Jenže holt nejsem angličtin, takže ta souvislost v názvu mi ušla...

:rolling:

Dík!

Offline Profil
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:04 pm
eumenida píše:
Tak tohle mě dostalo. Tento seriál znám. Jenže holt nejsem angličtin, takže ta souvislost v názvu mi ušla...

:rolling:

Dík!

To je v pohodě, došlo mi, že asi nebudeš oplývat znalostí angliny :D ;)
Jinak sem si všimla, že Cool zatím dobře překládá názvy, jakože dost doslovně, je to fajn :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 9:26 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
eumenida: Sorry za ty hloupé zkratky, já jen, že už to tu má takový topic a že se o tom tady dost mluví, tak to tak nějak stále používám. :D Na ten seriál rozhodně jukni, myslím, že nebudeš litovat. ;)

Dollhouse jsem párkrát už nějaký díl viděla a dost mě to zaujalo. Já ani nepřemýšlela nad tím, zda je to možné, ale spíš nad tím, co by se muselo stát, abych do toho také šla. :)

PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 11:13 am
Mikita píše:
eumenida: Sorry za ty hloupé zkratky, já jen, že už to tu má takový topic a že se o tom tady dost mluví, tak to tak nějak stále používám. :)

Jasně jasně, mně nedošlo si to rozkódovat do rozšířeného názvu, možná to tu někde na začátku padlo, ale já měla zafixovaný ten zkrácený. A už jsem se dívala do programu víckrát a nikdy jsem to neviděla, takže zprvu jsem myslela, že to teprve bude - a tady se o tom mluví jako že už to jede. Tak to mi hlava nebrala.... ale když nevím tak se zeptám, žejo, maximálně se ztrapním jako neznalec. (Nebo Neználek.)
*congrats*
Angličtinu fakt neovládám, teda pár slov přeložím, ale souvislou větu nikoliv a o nějakém hovoru nemůže být řeči... *silent* *bumped*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 2:36 pm
Tak jako vůbec netuším, že jsem to sem nehodila dříve, ale ta úžasná novina už mě potěšila dávno....

Na Prima COOL začli dávat další kultovní upíří seriál.
Buffy, přemožitelka upírů

Jde denně od 17:45 do 18:35 (hned pak začíná na Nova C Brutální Nikita), takže docela příjemný čas.

Buffy rozhodně miluju a to jsem viděla jen pár dílů. Rozhodně doporučuju, i když je mi jasné, že ji většina z vás zná zpaměti. ;)

PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 8:43 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
O Buffy vím, ale v Brně na ni bohužel nemám čas a doma zatím nechytáme primu Cool, takže jedu alespoň Angela na internetu :D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 5 z 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: