Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Gossip Girl-Super Drbna

PříspěvekNapsal: ned říj 18, 2009 8:46 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Takže Prima TV začala dávat gossipky:D..každou sobtu od 6 večer:D

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:21 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Já nechápu, že tomu říkají Superdrbna :D:D:D:D:D A taky nechápu některé ty hlasy v dabingu:D:D Vždyť Serenin bratr zní jako holka :D:D A vůbec je to vtipné :D Já byla zvyklá na hlasy z markízy. Pak jsem přesedlala na aj a teď už to české nesnesu:o)))

Takže koukám každé pondělí na nové díly na CW :o))) Plus žeru hlas Kirsten jako Gossip Girl, your one and only source into the scandalous life of manhattan elite :o))))

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 8:28 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
JJ, také jsem si zvykla na hlas Kristen B. A český název se mi taky nelíbí. Podle mě to mohlo zůstat jako Gossip girl.

PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 12:31 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
pff, viděla jsem cca 10 minut tohoto "úžasného" seriálu a žádám těhle promarněných 10 minut z5!!!*bumped*
dovolila bych si rýpnout, že si zkratku GG tento teeenagerský výjev nezaslouží.
Kde jste našli to, co Vás nadchlo?! :shock:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 2:06 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Už jsem to tu někde psala, ale dám malou rekapitulaci.
Seriál mě moc nezaujal, ale kupodivu asi nemám v sobotu v 6 co dělat a občas na to kouknu. Neumím to popsat, pořád tak nějak čekám, kdy se to rozjede, každopádně to zatím bedlivě sleduju. A po tom, co nechal fešný hrdina s klidem zavřít svého otce, ještě policistům napověděl, že je budou zajímat plné kapsy, jsem se docela bavila. :D

PříspěvekNapsal: pon lis 02, 2009 8:15 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita: Haha, taky jsem teď v sobotu koukala. To byla docela vtipná epizoda :D Kdyby mě otec fláknul pěstí, tak bych ho taky možná těm policajtům nechala :D Akorát škoda, že ho zrovna pak obvinili z podvodu, s tím asi chlapec nepočítal :D A ta jeho máti taky stojí za to... :twisted:
A nakonec mě dojala holčička Blair s tím ošklivým chlapcem Chuckem v té limuzíně... :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 8:09 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
Mikita píše:
Už jsem to tu někde psala, ale dám malou rekapitulaci.
Seriál mě moc nezaujal, ale kupodivu asi nemám v sobotu v 6 co dělat a občas na to kouknu. Neumím to popsat, pořád tak nějak čekám, kdy se to rozjede...

ach, jsem slaboch, který zřejmě nic nevydrží.
Ale tak můžu se vymlouvat na to, že mě volný čas bohužel obchází a když už by se náhodou nevytratil, tak bych koukala na něco v EN ;-)
btw, obdijuvu tvou vytrvalost, jak říkám, mě stačilo 10 minut...
(za jak dlouho se to "rozjelo"?)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 9:14 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Leco: Myslím, že se to tak nějak rozjelo až teď a to byl 7.díl. Kdybych se v So nenudila a kdyby mi teď nezhrouhli data na stahování z netu, tak bych také koukala na něco jiného. Ale nuda a zvědavost je silnější. Až se to fakt rozjede, dáme ti rekapitulaci, o cos přišla a můžeš se přidat. :D

PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 8:00 pm
Tak když už je tu tenhle topic, neodolám a vyjádřím se k dnešnímu dílu. Definitivně se mi potvrdilo, že to je variace na Velmi nebezpečné známosti. Bohatá a často zkažená mládež užívá večírků, intrik, sexu a tak podobně.
Velmi nebezpečné známosti se mi zprvu nelíbily, ale linie, kde bad boy dostane lekci a nešťastně se zamiluje, to vždy funguje.
Proto se mi dnešní díl vážně líbil.

"Cítil jsem v břiše, však víš, takové ty motýlky."
"Většinou mám ráda vše živé, ale tyhle motýlky prostě musíš zabít." :rolling:

Ne, že bych bez tohoto seriálu nemohla žít. Málem jsem opět zapomněla, že to dávají, ale když už na to teď koukám, nenudím se, jako ze začátku. ;)

PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 11:11 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Mikita píše:
"Cítil jsem v břiše, však víš, takové ty motýlky."
"Většinou mám ráda vše živé, ale tyhle motýlky prostě musíš zabít."

Mikito, taky jsem se dívala. Tohle byl dobrý díl. Bavilo mě to. První díly mi přišly spíš legrační, ale začíná se to správně zamotávat, takže asi to budu sledovat dál. Jestli teda nezapomenu :mrgreen:

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: