Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Gossip Girl-Super Drbna

PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:01 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Na slovensku maji taky gossip girl:D..tak proč mi máme nákou po*ranou super drbnu???:D

PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:24 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Honzí: Přijde mi to jako pěkné šlápnutí vedle. Myslím, že s tím Prima pohoří a že to bude hlavně z důvodu debilního názvu seriálu.
Mě to tedy aspoň málem odradilo. Kdybych si náhodou nevšimla, že to je GG a nebyla jsem zvědavá, o čem tak proslavený seriál je, tak se na to z vysoka... ;)

PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 9:52 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Mikita píše:
Honzí: Přijde mi to jako pěkné šlápnutí vedle. Myslím, že s tím Prima pohoří a že to bude hlavně z důvodu debilního názvu seriálu.
Mě to tedy aspoň málem odradilo. Kdybych si náhodou nevšimla, že to je GG a nebyla jsem zvědavá, o čem tak proslavený seriál je, tak se na to z vysoka... ;)

Včera sem zrovna někde na netu čet že to nemá žádnou sledovanost:D...prej blbej vysílací čas a den..

PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 8:39 pm
VolturiVolturiRegistrován: úte kvě 26, 2009 6:33 pmPříspěvky: 463
Honzí píše:
Včera sem zrovna někde na netu čet že to nemá žádnou sledovanost:D...prej blbej vysílací čas a den..

Tak to asi na to koukáme jen my tři :D Je blbé, že tomu nenechali původní název... Superdrbna je vážně strašné ;) Nemusí se za každou cenu všechno překládat do češtiny přeci :roll:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2009 5:17 pm
Tak je to tady :D....TV prima dává tento seriál v sobotu ale někdy ve 12:10 mylim..tak nám to posunuli do jiného času kvuli sledovanostii jak sem si myslel :rolling:

PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2009 5:34 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Honzí: Jj.. viděla jsem jeden díl.. a jako musím říct že ne že by to byl hnus ale nezaujalo mě to:D

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: