Autor Zpráva

<  Seriály  ~  GLEE

PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 2:28 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jsem opravdu v šoku, že tu tenhle úžasný a psychotický seriál ještě nemá své téma! :D:D:D:D:D:D

Já se každou středa těššššším jako malé dítě na nový díl :D Je to tak úchvatně vtipné a to hudební podložení plus ty jejich předělávky písní, to je BOMBA.

Ale já se u toho vždycky nejvíc nasměju té naprosté absurditě :D

Jakože při představě těch postav, té Finnovy debility :D:D:D Nejlepší bylo, jak chtěl Finn pojmenovat dítko "drizzle", já u toho brečela smíchy :D:D:D:D:D:D:D:D Ani neprší a můžeš se procházet venku, to je to nejlepší počasí :D:D: Bože to je moje nejoblíbenější epizoda:D:D:D::D:D:D

A Sue - to je postava :D:D:D:D And that´s how Sue Cs it :D:D:D:D:D áááchich bych se tu zase rozepisovala...

Jaktože jste o Glee ještě nikdo nepsal?:D:D

PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 10:38 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Glee, moja nová srdcovka. Kto nevidel, nepochopí.:D

Skvelé postavy, hlášky a hlavne vynikajúca hudba. Najnovšie ma dostal Puck so Sweet Caroline. Puck celkovo vypúšťa jednu hlášku za druhou.:D Finn samozrejme ukážkový debil, čakám, že sa to zlepší.:D

Predpokladám, že aj ostatní majú aspoň vzdialený šajn o čom seriál je (rozplývame sa nad ním dosť často:D). Na ochutnávku pridám jedno video z pilotu (pre mňa doteraz neprekonaný song).

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=PfNwO9HNqh4

PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 12:57 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Tak jsem viděla závěr série nebo co to teda nakonec bylo a jsem naprosto nadšená! Jsem si ten konec už pustila asi třikrát :D:D:D Dost dobrý výběr songu a měla jsem z toho hroznou radost, vím, jsem trapka :D:D:D

Ale byla to krása :o) A u mě překonaný song už je Rami :o)

PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 12:47 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:15 pmPříspěvky: 68Bydliště: Gottwaldov

PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 1:38 pm
haha, Ashley Greene je taky gleek :o))) Měli bychom také natočit videa :D:D

PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 1:40 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Wohou.. Ashley je Gleek.. super:D Teda ne že bych veděla o co go:D Ale to video je brý(asi ten seriál skouknu)

PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 4:05 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
petra.freedom píše:
Tak jsem viděla závěr série nebo co to teda nakonec bylo a jsem naprosto nadšená! Jsem si ten konec už pustila asi třikrát :D:D:D Dost dobrý výběr songu a měla jsem z toho hroznou radost, vím, jsem trapka :D:D:D

Ja som si ho púšťala už 5-krát, takže sme trapky obidve.:D:D Celý diel bol dokonalý, úžasný a nechce sa mi čakať do apríla.:D Krásne to ukončili a zároveň si nabehli na ďalšie diely.

U mňa nie je Don't Stop Believing prekonané, možno sa im to podarí na Regionals. Inak to vystúpenie na Sectionals bolo také... zvláštne.:D Čakala som viac, ale asi nechceli nastaviť vysoko laťku, aby mali čo prekonávať vo finále. Cover Kelly Clarkson sa vydaril, strašne sa mi páči, ako tam nakombinovali všetky tanečné štýly z celej série a v kombinácii s tým, čo sa dialo na obrazovke, to bolo dokonalé. Ale samostatne u mňa funguje viac DSB.:)

Video s Ashley som videla už pred pár mesiacmi, je fajn, že aj Twilight je prepojený s Glee.:D

Claire: Povinne sledovať! Odporúčajú všetky adminky tvojho Detoxu, takže sa nebráň.:D

PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 2:29 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Rami: :D Haha.. mého detoxu.. to zní vtipně:D Mužu se zeptat kolik to má dílů a kterej je ten první? Abych veděla který si mám stáhnout;)

PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 4:00 am
Glee má zatiaľ 13 dielov, teraz má pauzu, s novými dielmi sa vráti až v apríli. Prvý diel sa volá originálne Pilot:D Existujú dve verzie, jedna klasická a jedna rozšírená, ale myslím, že klasická postačí.:)

PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 2:21 pm
Rami: Hech:D Docela bych chtela tu rozsiřenou ptže sem si ten seriál fakt oblíbila.. moooc:D Asi jako VD;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 4
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: