Autor Zpráva

<  Seriály  ~  GLEE

PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 1:21 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Už len 17 dní a Glee je späť. Konečne začali vypúšťať promá. Ako inak, všetko vyzerá opäť úžasne.

Prvé promo - aj s úvodom od Emily Deshanel a Tamary Taylor
A druhé Finnova záverečná hláška ma dokonale zložila.:D:D

PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 4:50 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Ramira píše:
Už len 17 dní a Glee je späť. Konečne začali vypúšťať promá. Ako inak, všetko vyzerá opäť úžasne.

Prvé promo - aj s úvodom od Emily Deshanel a Tamary Taylor
A druhé Finnova záverečná hláška ma dokonale zložila.:D:D

YAAAY! :D :D Už se vážně těším... ;) Dík za proma, bude to další úžasná sezóna :)

Jinak připomínám, že dneska začíná na primě cool 1. série!! :)) Rozhodně se chci kouknout na ten dabing, třeba budem překvapeni ;) Tak kdo chce, 17:35 si zapněte telku!! :))

EDIT: Tak dabing mě silně zklamal...Naprosto zkazili Rachel, hrubš hlas už jí vážně dát nemohli....Čekala sem víc. Snesitelná je Sue, jinak nevím. Tak nic no, radši si pustím na spravení english verzi :D :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon zář 06, 2010 8:58 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
addicthanka píše:
Tak dabing mě silně zklamal...Naprosto zkazili Rachel, hrubš hlas už jí vážně dát nemohli....Čekala sem víc. Snesitelná je Sue, jinak nevím. Tak nic no, radši si pustím na spravení english verzi :D :D

Dalo sa čakať, že dabing nebude moc valný. Ono nadabovať Rachel alebo Kurta je dosť ťažké.:D Ale tí, čo nikdy nevideli originál, by mohli byť spokojní. Ja som hlavne rada, že sa seriál dostáva aj na naše obrazovky, aspoň si ho bude môcť pozrieť viac ľudí. A ten vysielací čas je podľa mňa dokonalý.

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 8:47 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak já viděla Glee v repríze a uznávám, že na dabing se musí hodně zvykat. Kromě Finna mi však nic uši až příliš nervalo. Také jsem ráda, že se dostane seriál do širšího povědomí, už mě nebaví být jediná v okolí, kdo to sleduje a pak si prozpěvuje a nikdo to nechápe. :D

PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:58 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Sem ráda, že to vysílají a že to uvidí víc lidí, ale když si prostě navyknete na originál verzi je těžké snášet ten dabing :D Ale aspoň že to vysílají ;))

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 08, 2010 4:13 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
mhm, budiž cool požehnám, že investoval zase jednou do něčeho koukatelného ;-) nicméně je ironií, že mám takový strach z trvalých následků CZ dabingu, že na to snad raději budu koukat jen v milovaném EN...
Pro ty, kteří už na CZ verzi koukli: jak moc je dabing špatný?!

Offline Profil
PříspěvekNapsal: stř zář 08, 2010 5:06 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: pon črc 20, 2009 8:06 pmPříspěvky: 305Bydliště: Bohemian Paradise
dost špatný

Každá vrstva odhaluje novou skutečnost,
podobnou té staré,
a přesto jinou.
Pouze jedna věc je jistá,
stojí mnoho slz dosáhnout středu . . .

. . . a tam není nic."
Offline Profil
PříspěvekNapsal: sob říj 23, 2010 4:33 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
V češtine som videla len jednu časť, ale nijako ma to zatiaľ nezasiahlo :D V každom prípade ma to prinútilo si ten seriál stiahnuť a musím teda skonštatovať, že som celkom rada za to, že ho na Prime dávajú, pretože ináč by som sa k jeho sledovaniu neodhodlala :dance: Je to vtipné, zaujímavé a pesničky sú nehorázne chytľavé. Navyše to konečne nie je nič fantasy, takže som z toho nadšená dvojnásobne. Na každú časť sa teším viac a viac a som rada, že to pokračuje i druhou sériou :wave:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 4 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: