Autor Zpráva

<  Seriály  ~  GLEE

PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 4:52 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Už aby byly další díly. Pár lidí říká že se na to nechce koukat kvuli popu ale na popu to vlastne stojí a me se to moc líbí. :D

PříspěvekNapsal: pon úno 08, 2010 10:14 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Rami: Tys byla v Londýně na Wicked? Ty sis to tam fakt užívala, viď. To muselo být supr, já bych asi také čekala hlavně na tuhle písničku. Je vážně nádherná. ;)

Já to už nevydržela a zkoukla jsem ty 3 poslední díly, co jsem si šetřila. Bylo to úžasně dojemné.

Doufám, že teď se budou víc věnovat všem, nejen intrikám kolem sboru, a že se dořeší situace kolem Tiny a Artieho, že se najde nějaký přítel pro Mercedes a hlavně, víc sóla pro Kurta. ;)

PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 8:09 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Nový závislák se hllásí!! *lol*

První sem na to koukala po díle...a pak nastal víkend a už to jelo a v neděli už mi hrály pořád dokola písničky z mobilu :D Naprosto si mě ten seriál získal, mám slabost pro veškeré taneční či pěvecké filmy nebo seriály a tohle...bombaaaaaa!!! :)

Já miluju taneční kreace schuestera/morrisona aaa!!! Gold digger, bust a move, ice ice baby, to mi jede pořád dokola :D :D :D
A ty hlasy!!! Lea Michele je naprosto dokonalá, to co ona zazpívá...wow ;)
A samozřejmě další milé postavy jako Sue, cherrios (takhle se to píše? :D) a všeci, naprosto všeci! :music:

Nemůžu se dočkat nových epizod, ještě navíc když teď v 1x19 bude neil patrick harris, moje závislost na třetí *wink* Prostě naprosto úžasný seriál, který mě dostal.... ;) :D :cheerleader:

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 8:25 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Yay, ďalší Gleek.

Glee je návykové, to vieme všetci.:D Mattove kreácie zbožňujem tiež, škoda že nám ich dávkujú iba občas.

Momentálne si stále prehrávam One a Jessie's Girl (samozrejme sa to mení diel od dielu:D) a keďže decká z Glee sú akurát na turné po USA, tak sledujem videá zo show. Neviem sa dočkať Bad Romance, z ich vystúpenia to vyzerá na riadnu pecku.
Tu je link, keby si náhodou chcel niekto pozrieť - http://www.youtube.com/watch?v=PbSzGjU2pW0

A na diel s Neilom sa teším tiež. Navyše ho režíroval Joss Whedon, takže to nemôže dopadnúť zle.

PříspěvekNapsal: čtv kvě 27, 2010 8:23 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: stř črc 22, 2009 2:35 pmPříspěvky: 168Bydliště: KpO
Je to šíleně návykové :D:D A nakazila sem dalšího člověka, spolužačku (no jo, sem to do ní hustila nejmíň týden :D)

Já si nikdy nemůžu vybrat tu nej píseň, to se mění...Ale teď když se připojil ještě Jessie z jeho hlasem...žeru ho, vážně moc :D:D:D

Díl s Neilem byl úžasný, děsně se mi líbilo jak on říká v rozhovorech že má rád Les Miserables a v tom díle na ně dělal konkurz!! :)) Milé :)
A interpretace Gagy mě taky dostala, prostě pořád na vrcholu, tohle mě nikdy neomrzí...;)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 9:41 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Je to dost návykové to přiznávám. I když to poslední dobou nebylo nic moc, 19 a 20 si to u mě vynahradily:D

SPOILER
Další číslo Vocal Adrenaline. Takhle si to ten zmetek Jessie vydává vztek na Rachel:) Číslo se samozřejmě objeví.... víte kde:D

http://www.youtube.com/watch?v=J35yqE1aF58

PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 3:14 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: ned kvě 24, 2009 9:30 pmPříspěvky: 191Bydliště: just somewhere...
mhm, na loňském FF, kde jsem se o Glee dozvěděla, jsem si řekla - další HSM pitomina. Nicméně, teď jsem strašně ráda, že jsem tomuto seriálu dala druhou šanci a někdy kolem prosince začala koukat. Z letošních - pro mě - sérií různých seriálů, které mě spíš zklamaly, je Glee z těch málo, na které se dalo koukat...

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 10:19 am
Zrovna včera sem viděla reklamu na Glee na Primě Cool!!! :) Od 5.září budou dávat tenhle úúúúžasný seriál a bude s otitulkovanýma písničkama jak sem viděla ;))) Dám si aspoň jeden díl na zkoušku :D :D :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 11:55 am
addicthanka: Už jsem to chtěla napsat :D Ale díky, usnadnila jsi mi práci.
Proč jen nechytáme Primu Cool :boo:

PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 11:57 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
To je neuvěřitelné, že Glee bude i na COOLu. Přijde mi to docela rychlé, jelikož jiné série dávají až po zaručenějším úspěchu a spoustě sérií. Beru to tak, že o tomto seriálu nevím ještě ani rok a šup, už bude v TV. :D
To je ohromný úspěch a já budu rozhodně pravidelným divákem. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 3 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: