Autor Zpráva

<  Seriály  ~  GLEE

PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 2:43 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Si nejaká rýchla.:D Koľko dielov si už stihla? Aj keď, do Glee sa dá zamilovať už po pilote.:) Link na rozšírenú verziu môžem poskytnúť, ak by si chcela, sú k tomu aj titulky.

PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2009 2:48 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Rami tak poskytuj.. rychle rychle i s titulkama:D No stihla jsem jeden ale už pujdu na další:D Ta píseň je rozkošná:D

PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 11:18 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak tento seriál právě dostal Zlatý glóbus v kategorii nejlepší Seriál-Komedie, to už je tedy další důvod (hned po vašem doporučení), proč se o něj začít zajímat. ;)

Kvalitní hudby není nikdy dost, takže hurá směrem nová závislost Glee. :cheerleader:

PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 5:49 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Mikita píše:
Tak tento seriál právě dostal Zlatý glóbus v kategorii nejlepší Seriál-Komedie, to už je tedy další důvod (hned po vašem doporučení), proč se o něj začít zajímat. ;)

Kvalitní hudby není nikdy dost, takže hurá směrem nová závislost Glee. :cheerleader:

Tak to jim gratuluju! :wave:

PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 11:08 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Mikita píše:

Sledovala som v noci priamy prenos a vôbec som to nečakala. V takej silnej konkurencii to je obrovský úspech. Teším sa s nimi.:) Akurát mohla vyhrať ešte Jane Lynch v hereckej kategórii, ale to by som už chcela asi veľa.:D

Pekne pozeraj, teraz má seriál až do apríla pauzu, takže stihneš pozrieť všetkých 13 dielov.:D

PříspěvekNapsal: stř led 20, 2010 2:03 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Jsem ráda, že je potvrzena 2.řady. :) Zvlášt když mi tuhle sezonu asi skončí některé moje oblíbené seriály.

PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 9:14 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Tak jsem si včera stáhla 2 díly na zkoušku a litovala, že jich nemám víc, tak jsem si je pustila 2x dokola. :)
Úplně mě to nadchlo. Je vidět, že možná s další sérií ani nepočítali, tak děj nijak zvlášť nenapínají a v obou dílech rovnou šokovali tím, co mě nejvíc bavilo - vztahové zápletky. :)

Možné SPOILERY:
Úplně MILUJU scénu, jak jsou Rachel a Finn na koberečku u ředitele, fakt jsem si říkala, co asi dělali a ono.... :D

A pak miluju scénu, kdy Finn políbí Rachel a pak je střih na tu nehodu a on pak prchá. :D

Tenhle seriál je opravdu návykový. ;)

PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 12:41 am
YAY! Ďalší Glee fanatik. Som rada, že sa páči. Už si sa stihla pohnúť ďalej či teraz nie je čas?

Ja mám momentálne až do apríla absťák:D Podľa správ to vyzerá na návrat vo veľkom štýle - Jennifer Lopez, Olivia Newton-John a Barry Manilow ako guest stars, Joss Whedon si odrežíruje jednu z epizód a navyše chystajú špeciálny diel plný Madonniných songov, v ktorom si konečne zaspieva aj Sue. Myslím, že lepšie to už nemôže byť.

PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 1:29 am
Rami: Přesně, další Glee fanatik. :D Aspoň vidíš, jak jsem k podobným závislostem náchylná. :D

Už jsem u dílu 10 (tedy, tam jsem se dostala za jeden večer v sobotu) a další tři si šetřím na horší časy. :)

A abyste si nemysleli, že je to jen bláznivé a veselé, musím uznat, že jsem teď pár dílů obrečela. Je to šílené, jak se člověk neudrží, když nějakou tragédii podkreslí dojemným ploužákem. ;)

Ještě teď mám slzy na krajíčku, když slyším.
http://www.youtube.com/watch?v=vjPOOkc1 ... re=channel

To je zatím naprosto nejlepší díl. Jak pak Kurt mluví s tím tatínkem. To je můj další oblíbený filmový otec. ;)

PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 3:48 am
Mikita píše:
musím uznat, že jsem teď pár dílů obrečela. Je to šílené, jak se člověk neudrží, když nějakou tragédii podkreslí dojemným ploužákem. ;)

Ještě teď mám slzy na krajíčku, když slyším.
http://www.youtube.com/watch?v=vjPOOkc1 ... re=channel

Aw, Defying Gravity je jeden z mojich obľúbených songov. Aj kvôli tomu, že som bola v Londýne na muzikáli Wicked a slečna, ktorá hrala Wicked Witch of West to zaspievala bravúrne. A k tomu mali úžasné efekty na pódiu. Vlastne som celý čas čakala hlavne na túto pieseň, keďže som ju už počula z Glee. Len škoda, že Kurtovi nedávajú viac sólo piesní.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 4
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: