Autor Zpráva

<  Seriály  ~  One tree hill

PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 9:32 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Já sice velký seriálový fanda nejsem:Dale tohle je seriál který mě zajímá..zatím není v čj ale prima cool už žádala o licenci:)..takže snad v brzké době v čj:D :mrgreen:

ČSFD:http://www.csfd.cz/film/134219-one-tree-hill
IMDb:/http://www.imdb.com/title/tt0368530

Naposledy upravil Honzí dne stř lis 18, 2009 7:32 pm, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 1:45 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
One tree hill som začala sledovať asi pred dvoma mesiacmi a dostala som sa zatiaľ len na koniec prvej série, ale chystám sa aj na ďalšie (len si na to musím nájsť čas :) ) Primu však nechytám, takže aj keby to u vás začali dávať, naďalej budem odkázaná na internet. Ale oplatí sa to. A je to celkom príjemná zmena po všetkých tých seriáloch plných upírov, démonov a duchov, ktoré sledujem :D

PříspěvekNapsal: pát lis 13, 2009 1:53 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Michelle Sun píše:
One tree hill som začala sledovať asi pred dvoma mesiacmi a dostala som sa zatiaľ len na koniec prvej série, ale chystám sa aj na ďalšie (len si na to musím nájsť čas :) ) Primu však nechytám, takže aj keby to u vás začali dávať, naďalej budem odkázaná na internet. Ale oplatí sa to. A je to celkom príjemná zmena po všetkých tých seriáloch plných upírov, démonov a duchov, ktoré sledujem :D

K tomuhle mě dokopla moje teta:D....přesněě:D...my chytáme i rumunský a dávali tam buffy:D....a na coolu angel:D

PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 8:21 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
Hmm, Buffy po rumunsky... to teda musel byť zážitok :-D My chytáme len tri základné programy, na ktorých väčšinou žiadne normálne seriály nedávajú :D A ak aj dávajú, tak ich dávajú aspoň päť a človek potom nevie čo z toho má sledovať :D Ale teraz mi už seriály v TV nechýbajú. Ak si niečo chcem pozrieť, tak si to radšej nájdem na nete a pozriem v originále, pretože ten súčasný dabing väčšinou nestojí za veľa... :|

PříspěvekNapsal: úte lis 24, 2009 7:55 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
jeee, OTH *yay* super serial, ani mi nevadi, ze je jenom s titulkama... btw, sedma serie, ktera kazdy tyden vychazi je luxusni :)

PříspěvekNapsal: úte lis 24, 2009 9:03 pm
nickey píše:
jeee, OTH *yay* super serial, ani mi nevadi, ze je jenom s titulkama... btw, sedma serie, ktera kazdy tyden vychazi je luxusni :)

Přesně:D....ten jejich kluk byl v jednom díle dobrejj:Ta máma:jestli si ty zuby nevyčistíš příde zubní policie a všechny ti sebere..táta:budeš bezubej scott:D.....a ted jak přišla ta policie pro tu mámu a otevřel:VYČISTÍM SI JE!!,VYČISTÍM SI JE!!:D

PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 4:06 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Honzí píše:
Přesně:D....ten jejich kluk byl v jednom díle dobrejj:Ta máma:jestli si ty zuby nevyčistíš příde zubní policie a všechny ti sebere..táta:budeš bezubej scott:D.....a ted jak přišla ta policie pro tu mámu a otevřel:VYČISTÍM SI JE!!,VYČISTÍM SI JE!!:D

jo, jamie je uzasnej ^^

PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2009 2:00 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: ned kvě 24, 2009 10:29 pmPříspěvky: 40Bydliště: La Push
Já se OTH dostala o prázdninách, díky doporučení Dith a Lecy :D tento seriál mě dost zaujal ;) První čtyři řady se mi líbily hodně, ale další dvě už zas tak moc ne :roll: ale tak, to je věc vkusu ;) nicméně doporučuju, je to fajn oddychovka :)

Offline Profil
PříspěvekNapsal: čtv lis 26, 2009 6:43 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Jak tady o tom tak básníte asi si udělám čas a zkouknu pár dílků a usoudím jestli to stojí za pozornost;) Díky za info

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Přejít na: