Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire knight

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 2:19 pm
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:29 pmPříspěvky: 2
neviem, ci to niekomu z vas vobec nieco hovori, ale je to dalsi zamilovany pribeh o upiroch...

Obsah:
Začíname v treskúcej zime, kedy napadne malé dievčatko Yukky strašný upír.
Zachráni ju iný upír, Kuran Kaname. Odvedie ju do Cross Academie, kde si ju riaditeľ adoptuje a vychováva ako svoju dcéru.
Cross akadémia nie je ako ostatné školy. Študenti sú rozdelení do nočnej a dennej triedy. Dennú triedu navštevuje Yuuki so svojím nevlastným bratom Zerom. Sú v pozícii prefektov, ktorí majú za úlohu držať dennú triedu čo najďalej od nočnej, pretože nočná trieda nie je tým, čím sa zdá...ale to by sa dalo povedať o väčšine postáv tohto seriálu.
Čo sa stane, keď začne Yukki pomaly odkrývať dávne tajomstvá?

Obrázek

...tento seriál som si užila a manga vychádza stále, tak čakám na nové dobrodružstvá Yuuki a Kanameho...

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 2:26 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
kacenec píše:
neviem, ci to niekomu z vas vobec nieco hovori, ale je to dalsi zamilovany pribeh o upiroch...

Obsah:
Začíname v treskúcej zime, kedy napadne malé dievčatko Yukky strašný upír.
Zachráni ju iný upír, Kuran Kaname. Odvedie ju do Cross Academie, kde si ju riaditeľ adoptuje a vychováva ako svoju dcéru.
Cross akadémia nie je ako ostatné školy. Študenti sú rozdelení do nočnej a dennej triedy. Dennú triedu navštevuje Yuuki so svojím nevlastným bratom Zerom. Sú v pozícii prefektov, ktorí majú za úlohu držať dennú triedu čo najďalej od nočnej, pretože nočná trieda nie je tým, čím sa zdá...ale to by sa dalo povedať o väčšine postáv tohto seriálu.
Čo sa stane, keď začne Yukki pomaly odkrývať dávne tajomstvá?

...tento seriál som si užila a manga vychádza stále, tak čakám na nové dobrodružstvá Yuuki a Kanameho...

O tomhle anime jsem už slyšela a moc ráda bych se na něj podívala :) nevíš prosím jestli je to někde na netu online? :) Nebo aspoň manga, ale pokud možno česky :D už jsem to hledala na http://mangacesky.wz.cz/, ale tam to bohužel není :(

EDIT: Anime už jsem našla online :)

Naposledy upravil bella_pattinson dne pon kvě 25, 2009 2:41 pm, celkově upraveno 1

That I must love a loathed enemy.“

William Shakespeare, Romeo a Julie
Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 2:31 pm
Uživatelský avatarSite AdminSite AdminRegistrován: ned kvě 24, 2009 2:58 pmPříspěvky: 21Bydliště: Prague
Tak tohle si určitě najdu, zní to zajímavě :) Díky za tip.

P.S. Prosím, když někoho citujete, vyndejte z citace odkaz na obrázek, hlavně když je váš post přímo pod ním :)

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:37 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
ahh, vampire knight, moje prvni a stale nejoblibenejsi anime...

tak me napada pro ty co to znaji:
Zero x Kaname

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:42 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 8:01 amPříspěvky: 49Bydliště: Přerov
Citace:
napada pro ty co to znaji:
Zero x Kaname

Dneska jsem to začala sledovat a tak můžu říct... asi Kaname, ale vzhledově se mi víc líbí Zero :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:46 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
bella_pattinson píše:
asi Kaname, ale vzhledově se mi víc líbí Zero :D

uvidis hlavne v druhe serii, tam se to hodne meni... ale vypada to nadejne, zatim neznam nikoho, kdo by radsi kanameho... hmm, mam divnej vkus, ale kaname je proste uzasnej :cheerleader:

PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:00 pm
Citace:
uvidis hlavne v druhe serii, tam se to hodne meni... ale vypada to nadejne, zatim neznam nikoho, kdo by radsi kanameho... hmm, mam divnej vkus, ale kaname je proste uzasnej :cheerleader:

Tak to jsem teda zvědavá :) i když s tím megavideem k tomu dojdu kdoví kdy :D a jen bych měla takovej dotaz... co je se Zerem? On je upír či co?

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 8:58 pm
bella_pattinson píše:
Tak to jsem teda zvědavá :) i když s tím megavideem k tomu dojdu kdoví kdy :D a jen bych měla takovej dotaz... co je se Zerem? On je upír či co?

no se zerem je to trochu tezsi. ve VK je na upiry jinej pohled... navic nevim jestli muzu spoilerovat... (ale jestli to chces vedet tak mi napis soukromou zpravu)
a k tomu megavideu... sledovala jsem na nem 50-ti dilny blood+ a bylo to fakt "uzasny"

PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 2:50 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:04 pmPříspěvky: 17Bydliště: Volterra, Itálie
Znám, viděla jsem obě řady. :) Velmi zajímavě vymyšleno. Také se mi hrozně líbí ksichtíky těch postav. Jsou hrozně sladcí. Hlavně, chibi. Ta obrovská kukadla. K sežrání. *thumbs*

PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2009 8:35 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: pon kvě 25, 2009 1:29 pmPříspěvky: 2
dobre, neviem, ci sa tu mozu davat odkazy na inych, ked tak ho zmazte prosim, ale mangu aj obe serie anime najdete na:
Kód:
http://www.vampire-knight.tym.sk/

manga stale vychadza a na tejto stranke vdaka DarkAngel.El je vzdy najnovsi diel prelozeny v priebehu tyzdna po vyjdeni.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: