Autor Zpráva

<  Seriály  ~  IT CROWD: Ajťáci

PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2009 3:37 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
V rámci rozšíření všeobecného vzdělání kolem internetu a počítačových věcí kolem doporučuji sledovat velmi vtipný britský seriál The IT Crowd.

http://www.csfd.cz/film/224203-particka ... crowd-the/

Třetí sérii dávají v pátek kolem 23.00 na ČT2. Je to v originále s titulkama a stojí to za to. ;)

Dva "ajťáci" Roy a Moss se možná zdají až příliš chytří ve svém oboru a přijdou vám občas nepoužitelní do běžného života, ale tupost kolegů v práci vás přesvědčí o opaku. Jak by okolní svět vůbec mohl přežít bez nich?

Díky nim se mi nikdy z hlavy nevymaže, co to znamená: "Návštěva tety Irmy".

Znáte? Hoďte sem na nalákání pár oblíbených dílů.

Já mám například v čerstvé paměti, jak naivní Roy kamarádil s lupičy a nevědomky jim dělal řidiče při loupeži. Jelikož nevěděl, že lupičy v bance jsou jeho kamarádi, zavolal policii a tím si zajistil v podstatě své pronásledování. Velmi funny díl s klasickou filmovou zápletkou: Aby byl člověk nenápadný, dělá, že se líbá se spoluuprchlíkem...ne vždy to ale vyjde, jako ve filmu. :D

PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2009 5:18 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
Ja milujem úplne všetky časti a na hodinách so spolužiakom neustále hláškujeme (som mu nehorázne vďačná za to, že mi to odporúčal :) ). Najviac sa mi ale asi páčila prvá série a za ňou vedie tretia. Druhá bola podľa mňa o niečo slabšia, ale aj tak skvelá :) . Najlepší diel si ale vybrať nemôžem, pretože sa to fakt nedá a keby som mala niečo odporučiť, tak rovno celý seriál :D

PříspěvekNapsal: čtv pro 10, 2009 4:26 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
haha, IT CROWD! :D:D

Roy: I´m disabled :D:D:D:D:D

Miluju jak si četl ten kudrnatej (teď si nevzpomenu na jméno) Harryho pottera, různé verze, aby zjistil, v čem se liší :D:D:D:D:D

anebo v pilotu byla dobrá konverzace :D

So!
So.
First day?
Yes.
Scary?
Yes.
Don´t be scared!
Well I´m not really scared.
You should be!
Well I´m a little bit scared.
Don´t be!
Make up your mind!
HA HA.
Ha ha ha ha.

:D:D:D:D:D:D:D:D

PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 12:50 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon čer 29, 2009 11:49 pmPříspěvky: 48
jn... to byla skvělá scéna... první epizodu jsem asi viděla nejvíckrát ze všech, nějak náhodou nebo ani nevím jak se mi na ni dycky někde zadaří narazit... ale stejně je pořád vtipná :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2009 12:56 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
úžasně vtipná :D A ještě mám ráda scény s tím černovlasým taky si teď nevzpomenu, měl i jméno hrozně vtipné :D:D:D:D

Toho pilota jsem taky viděla nejvíckrát, to tak bývá .o) A když to vyhledáš na youtube, tak ti to taky najde piloty většinou :)

PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 3:57 am
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Z Ajťákov som videla práve len pilota, keď to začali dávať na ČT. A nejak moc ma to nezaujalo. Možno to bolo tým, že som mala už napozerané Big Bang Theory, ktoré mi prišlo oveľa vtipnejšie. IT je také zvláštne komorné. Plánovala som pozerať ďalej, ale dávali to tuším rovno v piatok večer, kedy nie som skoro nikdy doma, takže z toho akosi zišlo. A nejak ma neláka sa k tomu vrátiť. Možno raz kuknem na nejaký diel a zmením názor.:)

PříspěvekNapsal: pát pro 18, 2009 3:12 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Jee nová srdeční záležitost :D....love love love:D maximoš skvělý je to:D nemám slov prostě supeer :D.

PříspěvekNapsal: ned bře 28, 2010 6:05 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: stř čer 03, 2009 9:51 pmPříspěvky: 42Bydliště: Isle Esme
Ja som tak trochu rozpoltená.....na jednej strane si vravím, že tú a tú scénu určite nemohli myslieť vážne a na druhej strane dostanem záchvat smiechu pri ďalšej hláške.....je pravda, že po prvom diely som nemala v pláne si pustiť ďalšie, ale nakoniec som si povedala, že snáď sa to zlepší a nelutujem....
najviac ma dostal diel v divadle, keď Roya nakladajú do sanitky na vozíku :D :D :D ten u mňa bezkonkurenčne vedie...

PříspěvekNapsal: pát bře 15, 2013 6:36 pm
HumanHumanRegistrován: úte úno 19, 2013 11:09 amPříspěvky: 9
To je jednoznačně nejlepší seriál... Fakt pecka. Skoro tak dobrý jako seriál urologie na prima cooooool.

Offline Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: