Autor Zpráva

<  Seriály  ~  30 ROCK

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 7:35 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Nemá svou složku, svůj topic, tak je vytvářím :)))

Obrázek

Tenhle seriál nemá chybu, je geniální. Vážně :D Je to technicky můj celkem nový objev, na něj koukám tak dva měsíce, ale už jsem ve čtvrté sérii a je to úžas :D Kolikrát se u toho málem udusím a vykřikuju smíchy a tak podobně.

30 rock mi nahrazuje teď ve smutném období absence Glee ty záchvaty smíchu nad absurditou :D Tím nechci říct, že je to jako Glee.

Má to dvacet minut, technicky sitcom, ale lidi se tam nesmějí, tím je to komičtější. Co tomu podle mě dává tu jedinečnost a skvělost jsou Tina Fey, Alec Baldwin a Jack McBryer :D

1) Tina Fey to napsala (Tinu možná znáte ze SNL, taky dělala skvělou parodii na Sarah Palin :D:D: ááách jo :D) a hraje Liz, naprosto skvělou postavu seriálovou :D ženská po třicítce, která se zajímá hlavně o svou práci, což je psaní komediální live show
2) Alec Baldwin - produkuje a hraje Jacka Donaghyho, nového šéfa Liz..a je, no zvláštní :D svůj :D

3) Jack hraje poslíčka ve firmě - Kennetha - a toho mám snad nejradši ze všech :D:D:D Takový vesničan, věřící v Boha, morálně čistý, zásadový člověk, pořád se na všechny směje a nic mu nevadí - a je naprosto vyšinutej podle mě :D:D:D zábava ho sledovat :D

Takže probíhá to tak, že se vypráví o příběhu natáčení Live TV Show a jak to tam chodí, to je extrémní zábava.

A taky jsem zapomněla na postavu Tracyho Jordana a jeho ochranky - z nichž jeden se jmenuje dotcom (.com:D:D:D) - mimochodem i ta volba jmen tam, to je něco - extrémní množství narážek na cokoli a prostě humor :D:D

ehm, moc jsem to nepopsala, že, ale tady jsou videa:

promo na první sérii (Jack Donaghy a Liz Lemon jsou tam :D)

http://www.youtube.com/watch?v=JRvx38iBxlI

další promo s Alecem Baldwinem a Tinou Fey:

http://www.youtube.com/watch?v=J34VMsT5sbM

tady promo na 4. sérii - celkem funny:

http://www.youtube.com/watch?v=kWENrbK8EcM

tady točili Alec s Tinou reklamu na Superbowl, ale to je funny :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=7H_46Gd5lfU

A pro seriál taky hovoří spousta cen na Emmy a tak podobně :)))

PříspěvekNapsal: sob úno 06, 2010 9:06 pm
Uživatelský avatarModeratorModeratorRegistrován: pon kvě 25, 2009 12:14 pmPříspěvky: 612Bydliště: Peklo severu
Na 30 Rock sa určite chystám, vyzerá to na desnú prču. Už len z tvojho popisu zbožňujem Kennetha.:D Akurát teraz na to nie je čas, bude to musieť počkať do leta.

PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:36 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Jo, Kenneth je nejlepší:D už jsem nějak přinutila i Janču koukat :D ale ona sem asi moc nechodí, aby to potvrdila :D:D:D:D

BTW - Kenneth je na tom obrázku DVD úplně napravo :D se na něj podívejte :D:D ááách jO :D

PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 1:32 am
Teď měla Jenna z 30 rock v ruce Twilight! :D:D Snažila se předstírat, že je mladá, tak šla snad s milkshakem a v ruce držela knihu - Twilight :D:D:D a furt jí tak ukazovala na tu kameru :D:D:D to bylo dobré :D:D:D takže Twilight je symbol mládí! :D

PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 1:50 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Hihi, dobrý návod, až si budu připadat stará, vyrazím do ulic s TWL v ruce. ;) :D

Jinak včera byl pilotní díl tohoto seriálu. A je trochu znevýhodněn, jelikož vystřídal HIMYM. Bude to mít těžké, získat si diváky. První díl byl ale docela povedený. Tento seriál chce očividně vidět několikrát, ptž hlášku o obědě jsem si vychutnala až dnes při opakovaném kouknutí.

Jack: U Alfreda ve dvě.
Liz: Na to nejsem oblečená.
Jack: Jste oblečená tak do McDonalda. Uděláme to tam?

V seriálu mi zatím trochu vadí Jane Krakowski, která se zdá být velmi podobná své postavě z Aly McBealové a navíc mám dojem, že ji dabuje i stejná herečka. Těším se ale na další díly. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: