Autor Zpráva

<  Seriály  ~  BETTER OFF TED

PříspěvekNapsal: sob kvě 22, 2010 5:58 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Nekoukali jste někdo? Jsem ve své fázi "musím se učit, tudíž musím koukat na něco vtipného" objevila seriál "Better Off Ted" a hrozně jsem se u toho nasmála, hlavně kvůli postavě šéfky Veronicy, tu úžasně hraje Portia de Rossi, fakt úchvatná :D
No a Katie mi napíše, že ten seriál zrušili :D:D:D:D Mám to ale štěstí.

Každopádně existují dvě řady a dávají to na Cool, tak třeba někdo znáte? :D Já mám touhu se dělit o kruté hlášky :D Jako třeba toto:

To říká Veronica o hlavounech ze společnosti a jejich vztahu k penězům :D "The company loves its money. If they could they´d go to night clubs and throw naked women at money."
//jo v češtině by to bylo něco jako že "společnost miluje své peníze..kdy by mohli, chodili by do nočních klubů házet na peníze nahé ženy" :D

A nebo moje úplně nejoblíbenější, když jim tam ve společnosti umřel chlapík z přepracovanosti:
"We don´t know if hard work killed Jenkins,
Legal thinks he may have had a high cholesterol, they´re also floating
the idea that his being dead may have been a pre-existing condition and
that he may not have been alive when we hired him...apparently, he was
pretty quiet in his job interview."

toto mě fakt zničilo :D:D:D:D:D:D //zas česky aby to třeba nalákalo víc lidí ke sledování :D "Nevíme, jestli Jenkinse zabila těžká práce, lidi z právního oddělení si myslí, že měl možná vysoký cholesterol..a taky si pohrávají s myšlenkou že to, že byl mrtvý, možná bylo vrozené a možná nebyl naživu už v době, kdy jsme ho přijímali...prý byl během svého přijímacího pohovoru hodně tichý."

PříspěvekNapsal: ned kvě 23, 2010 5:00 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
Ty jo, Petí, ty mi čteš myšlenky. Už jsem o tom chtěla napsat kdy....ale mé okolí ten seriál nechápe, tak jsem se nechtěla nějak zmiňovat. Myslela jsem, že jsem divná a vida.... už jsme dvě. :D

Úplně jsem si ten seriál na COOLu zamilovala. Mě vždy dostanou ty jejich firemní spoty...... Naposledy jsem viděla ten spot, kdy svým zaměstnacům vysvětlují, že přátelství je ZLO, že je ubírá o čas, který by měli věnovat práci. :D (Bylo to v díle, kdy opravovali firemní rozhlas. Hihihi.)

Tento seriál nabízí jednu absurdnější příhodu za druhou a paroduje jednání velkých firem až děsivě realisticky. :D
*thumbs*

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: