Autor Zpráva

<  Seriály  ~  The Gates

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 8:01 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
THE GATES
Na americké stanici ABC se rozjel nový seriál ze současnosti, kde jsou nejen upíři, ale i vlkodlaci, čarodějnice a kdovíco ještě.

Zatím byly odvysílány dva díly a vypadá to celkem slibně, je nakousnuto několik možných zápletek, tak jsem zvědavá, jak se s tím poperou a jestli to brzy nevyšumí.

Vysílá se každou neděli večer, mělo by být asi 13 dílů.

České titulky jsou třeba na serialzone.cz

http://www.youtube.com/watch?v=kA9Tmmtq ... r_embedded

Kouká na to někdo?

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 8:22 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte srp 11, 2009 1:47 pmPříspěvky: 326Bydliště: London x
Chtěla jsem, ale ještě jsem nezačala. Mám málo času :D

PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 8:33 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: úte čer 02, 2009 2:39 pmPříspěvky: 425Bydliště: Prague
Nekoukám ale pokud bude nějaké opravdu velké seriálové sucho tak se asi zkusím kouknout. Mě prostě téma "upíří, vlkodlaci a čarodějnice" připadá tak hrozně neoriginální že by se mělo ABC stydět. :D

PříspěvekNapsal: pon črc 05, 2010 10:08 pm
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon črc 27, 2009 6:46 pmPříspěvky: 270Bydliště: "kousek" od Zlína
První dva díly jsem viděla a nevypadá to zle, téma sice není nijak zvlášt originální, na prázdninové večery je to dobré. Uvidím, co se z toho vyvine ;)

PříspěvekNapsal: ned srp 08, 2010 5:15 pm
Uživatelský avatarNomadNomadRegistrován: stř srp 26, 2009 10:05 pmPříspěvky: 129Bydliště: PB:)
Claire:Na mé doporučení:D

Dá se to i když někdy nic moc :sleeping:.
Třeba třetí epizoda se mi nelíbala vubec ale první jo.Nevím prostě takový průměr a jak řečeno na prázdniny dobrý :).

PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 10:05 pm
Uživatelský avatarDenaliDenaliRegistrován: úte kvě 26, 2009 9:17 amPříspěvky: 286Bydliště: Valašské Meziříčí
Desátá (únos Emily) i jedenáctá (duch) epizoda byly hodně dobré, možná vůbec nejlepší z celého seriálu.
Zítra večer půjdou dvě epizody najednou, dvanáctá i třináctá, takže finále.
Promo:
http://www.youtube.com/watch?v=MAE_D2hu ... r_embedded

Jsem zvědavá, jestli bude příští rok druhá řada, zatím to prý není jisté, ale já bych byla pro. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 1 z 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: