Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire knight

PříspěvekNapsal: čtv čer 11, 2009 2:19 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
VELMI DĚKUJI ZA NOČNÍ INSPIRACI...další důvod, proč jít spát až k ránu, také se hned na vše chytnu :D...asi se zatím po 3.díle také řadím do skupiny, co si oblíbila Zera :) ale to je dané asi tím, že tam zatím jde hlavně o něj ;)

PříspěvekNapsal: pát čer 12, 2009 1:17 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
tak už načínám druhou sérii a hrozně se bojím, co se z Kanameho vyklube........začínám ho mít ráda.....to je šílený seriál, člověk se od něj nemůže odtrhnout ....
Jak to tak u upírů bývá, ne každý je mírumilovný a ne každý je takový, jaký se zdá být. Pokud se to někdo chystáte sledovat, varuji před jasnou závislostí. :)

PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 11:50 am
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Mikita píše:
to je šílený seriál, člověk se od něj nemůže odtrhnout
...varuji před jasnou závislostí. :)

to znam, prvni serie mi trvala asi 3 dny :bounce:

PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 10:24 pm
no, nechtěla jsem nechávat 3 komenty za sebou, ale i se strachem, jak to s Kanamem bude vypadat, a i přesto, že Megavideo je šílené, jsem druhou sérii dokoukala v pátek k ránu.... :D
už jsem sondovala, kdy bude další série, někde jsem četla, že snad v červnu 2009, ale jelikož kde nic, tu nic, asi si závisláci budou muset počkat :)
(jinak pár dílů je se slovenskýma titulkama na www.uloz.to ;) )

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 6:06 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 5:29 pmPříspěvky: 75Bydliště: Morava
Mikita píše:
už jsem sondovala, kdy bude další série, někde jsem četla, že snad v červnu 2009, ale jelikož kde nic, tu nic, asi si závisláci budou muset počkat :)

jj, uz kdyz jsem cekala na druhou serii tak jsem docela nadavala... taky jsem nasla ze bude v cervnu 2009 a jinde ze zas v prosinci 2010 tak jsem toho nechala...

Mikita píše:
(jinak pár dílů je se slovenskýma titulkama na http://www.uloz.to ;) )

dephi ma celou serii titulky i encod a druhou serii skoro hotovou. ale v pohode sezenes i externi titulky + samostatne epizody *wink*

PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2009 9:52 pm
jj, ten prosinec 2010 jsem také zahlédla, ale jako rodilý optimista jsem to ignorovala, ani se mi nechce věřit, že by nás nechali tak dlouho čekat :-)

PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2009 1:23 am
tak jsem se začetla do mangy, odkaz tu nechala kacenec (thnx), a jelikož je tam pokračování dost v začátku (třetí série začíná tak ve 49 dílu a teď vyšel 51), je jasné, že anime bude vážně nejdřív za rok, ale manga je také naprosto ohromující, hrozně se těším, jak to dál rozvinou...velmi doporučuji ;)

PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 1:56 pm
Uživatelský avatarNewbornNewbornRegistrován: pon kvě 25, 2009 10:15 amPříspěvky: 44
Z nejakého dôvodu som si na youtube pozrela prvú časť a z ničoho nič som bola na poslednej :D hrozne som si to obľúbila a otravovala svoje okolie svojimi rečami o tom, ako veľmi sa mi to páči a aké je to skvelé :D preto dúfam, že sa napokon predsa len dočkáme aj ďalšej série... Tiež by som si rada prečítala aj mangu, ale neviem, kedy sa k tomu dostanem.... v každom prípade ďakujem za všetky linky, ktoré ste tu umiestnili :) :thanks:

PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 1:09 am
Uživatelský avatarHumanHumanRegistrován: stř lis 11, 2009 7:34 amPříspěvky: 16
jj, skvělé anime...navedla mě na něj jedn aspolužačka a vlastně díky tomu jsem šla na film Stmívání, protože jsem se uplně zamilovala do upírů :lol: jinak viděla jsem první sérii a jen pár dílů 2. Kaname x Zero....no tak různě se to u mne měnilo podle dílů...ale Zera mi bylo fakt docela líto, je to šmudla :P a Kaname je pro mne prostě sempai Kaname ;) takže asi team Kaname :D

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 9:02 am
Michelle Sun:
Dobré duše vždy nascanují nové díly mangy a ta se objevuje zde:

http://www.onemanga.com/Vampire_Knight/

Příběh třetí série začíná někde kolem 45-50 dílu, už si to tolik nepamatuju. Jen upozorňuju, že se čte zprava doleva. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 2 z 3
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: