Autor Zpráva

<  Seriály  ~  Vampire Diaries

PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 10:06 pm
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: ned kvě 24, 2009 11:18 pmPříspěvky: 746Bydliště: Most
Taky se mi teď hrozně líbí vztah Caroline a Tylera!!!!!!! :)
Já jsem na ty klišoidní sračky co ostatní odsuzují :D ale já to věděla :D they were sooooo gonna hook up!!!! :D

Těším se na konec ledna!

PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 1:51 am
Uživatelský avatarCullenCullenRegistrován: pon zář 28, 2009 9:32 pmPříspěvky: 269
Mikita píše:
Seriál je rozhodně podobný Twilight, jen to nemá tu jiskru. Úplně by se mi sem hodila debata, kdy jste měli při sledování seriálu Twilight deja vu. ;)

Mně zas připadá, že VD se od Twillight liší poměrně dost, rozhodně je víc akční, postavy jsou výraznější.
Souhlasím, že Damon je hlavní tahoun celého příběhu, nedovedu si představit seriál bez jeho postavy, asi by byl nudný a mdlý.

S Twillight se to nedá srovnávat, jediné, co mají společné, je lidská holka a upír, oba do sebe zamilovaní. Ale tím veškerá podobnost končí... Bella nemá mamku upírku a prapředka další upíří démonku. Nemá kamarádky čarodějky a puberťáckýho bráchu.
Shoda: obě mají upíří ochránce, Elena dokonce v duo provedení... *lol*

Twillight je jiná a VD jsou taky jiné. O původnosti se nemusí vůbec pochybovat, VD vyšlo tuším v roce 1991.
VD jsem četla asi první tři díly, další nemusím, díky. Ve srovnání s VD je série Twillight naprostá bomba!
Na druhé straně si říkám, kdyby Twillight natočili podobným spůsobem jako Vampires Diaries, filmům by to znatelně prospělo.
Ale to je jen můj názor

... *congrats*

Offline Profil
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 3:53 am
Uživatelský avatarVolturiVolturiRegistrován: pát kvě 29, 2009 11:25 pmPříspěvky: 999Bydliště: BN
No, já to ani tak nemyslela dějem, či postavami. To rozhodně ne. To je jako srovnávat jablka s hruškama. Ale šlo mi tak nějak o celý dojem z prvních pár dílů. Šlo hlavně o zpracování. Velmi podobné záběry kamery, podobný les, jedna z prvních scén, jak jede to auto lesem. Jako fakt jsem čekala, kdy z něj vyleze Edward. Ty pohledy. To seznámení. To, jak veškeré i mdlé scény oživí výraznou (dobrou) muzikou (a ono to funguje). No, je toho víc, nechce se mi to hledat a vše znovu pouštět. :D Teď jsem uvězněna ve druhé sérii a čekám, co bude s Rose.

No, to je ale možná jen můj dojem. Ono už ale není les jako les a odkazy na Twilight tak často nepostřehnu a když zaznamenám více než jeden během jednoho dílu, zaměřím se na to. :)

Druhá série mě ale vážně mile překvapila a musím přiznat - nemohu se dočkat ledna. Je to moje další guilty pleasure. ;)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Stránka 14 z 14
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Přejít na: